Zrkadlo
Zrkadlo.png
Mirror.png Pozitivně porouchané zrcadlo.jpg

Zrkadlo je zariadenie v ktorom človek vraj vidí vlastný odraz. Väčšinou sa do neho dívajú ženy, no aj u chlapov sa nájdu výnimky, ktorý sa do neho dokážu rovnako dlho pozerať. No najčastejšie sa do neho pozerajú ľudia, ktorý si o sebe myslia aký sú úžasní a hlavne krásni.

V skutočnosti je ale zrkadlo oknom, v ktorom máme možnosť vidieť paralelný svet, ktorý je podobný nášmu, no sú v ňom určité odlišnosti. Na prvý pohľad môžeme zbadať, že sa v ňom používa odlišné, ťažko čitateľné písmo a na rozdiel od nás je medzi jeho obyvateľmi omnoho viac ľavákov.

Ľudovia v tomto svete sú silne empatickí. Majú silne zakorenený pud napodobňovania. Na rozdiel od nášho sveta, v ktorom sa napríklad chytáme spoločne zívať, či dostávame chuť na jedlo, keď vidíme niekoho jesť, či chuť na sex, keď vidíme niekoho kopulovať, ľudia v svete za zrkadlom nás bezočivo a spontánne napodobňujú vo všetkom. Robia to tak dokonale, že si myslíme, že ich svet nie je skutočný a pozeráme sa iba na nejaký svoj odraz.

Na to, že niečo nie je v poriadku prídeme až potom ako začneme robiť pred nimi zložitejšie veci. Napríklad keď skúsime niečo odstrihnúť, či odrezať, zbadáme aké sú tam nemehlá. Niektorí neznalí ľudovia z nášho sveta si aj tak myslia, že zrkadlo ukazuje ich obraz a sú schopní obdivovať nahé telá, penis, prsia a rôzne iné ďalšie intímne miesta a detaily obyvateľov zrkadlovej krajiny. Smutnou skutočnosťou je že vedci už dávnejšie dokázali, že v tej krajine žijú omnoho, omnoho škaredší ľudovia ako u nás. Teda presnejšie tí škaredší musia chodiť napdobňovať a tí pekní si užívajú niekde mimo....

Ako je známe, v zrkadle nikdy nevidíme upíra. Toto sa zvykne mylne vysvetľovať ako vlastnosť upírov, skutočnosť je však jednoduchšia - v paralelných vesmíroch upíri nežijú. Sú špecialitou nášho politického systému.

Necyklopedické veci
500px-Blacksmith anvil hammer svg.png

BaranicaBrúsny papierČiapkaDívadloDvereFrasGuličkové peroIzolačkaKladivoKobloLopataMerkurMetlaMikrovlnkaNičNonameOknoRopaSmrťfónTanierTeplomerMalé tudleVeľké tudleVibrátorVydlyZápalkyZbraneZrkadlo

Tanga.png