Www.bleskovky.sk

Častá tvár stránok bleskovky.sk

www.bleskovky.sk (now: www.topky.sk), skrátene aj Bleskovky, boli internetovou obdobou denníka Nový Čas. Nedá sa čakať ani za mak väčšia kvalita článkov. Vlastníctvo portálu bleskovky.sk Nový Čas zdieľal so zoznamom.sk. Medzičasom sa Nový Žvást na Bleskovky vysral, a tak tento spravodajský portál zostal na krku Zoznamu. Teraz sú Bleskovky tými Topkami.

Topky (AKA: Bleskovky) sú klasický bulvár v elektronickej podobe. Živia ich celebrity a Topky živia celebrity tiež. Je to taká symbióza. Znamená to, že sú o ničom, lebo nič a nikto sú tie najzaujímavejšie stvorenia na svete. Je predsa nad Slnko jasné, že všetko začína od nuly a od núl.

Bulvár sa dobre predáva a preto sa stal vzorom celého moderného spravodajstva vrátane Televíznych novín. Kto kde koho zabil, komu sa stalo aké nešťastie, kto koho opľul, kto sa kedy ožral a sadol si za volant, kto má aké drahé auto, dom, hodinky, či kurvu... sú správy, ktoré bežia v popredí skutočného rozpredávania, rozkrádania, zdražovania, beznádeje a (ne)schopnosti z(ne)hodnotiť to čo ešte má cenu... tieto správy sú iba „kal“ a „v kalných vodách sa dobre loví“.


Necyk.png Internetové [[1]] a podobné kraviny
[[2]] • NecyklopédiaWikipédiaGoooooooogeľBleskovkyFacebookPokec.skPogrcYoutube