Viera Tomanová"Ayy lmao."

- Viera Tomanová


2007-04-07-Tomanova.jpg

Ing. Vjera E.T. KlepTomanová je známa Slovenská spasiťelka. V súčasnosťi puosobí v kricom povolaní detská ombudsmaňka.

Vjera pochádza z mnohopočetnej rolňíckej roďini z maljeho mesťečka na Alfa Centauri. Oficijálňe sa ešťe ňenaroďila, hoci odborňíci jej odhadujú na záklaďe vísledkou uhlíkovej metódi vek medzi 123 a 124 rokou. Vjacero faktorou poukazuje na jej príbuzenskí vzťah s ďesperátom E.T., hoci ona sama to popjera. Agentúra Reuťers ňedávno zverejňila úvahi expertou NASA, že Vjera muože biť poťencijálňe i E.T. sám, ktorí ukradou ťechnológju meňeňja vízoru z linki vírobi T-1000, ašak ňje je jasňje, prečo premena na človeka skončila v polovici procesu. Avšak je známe, že Viera Tomanová bola držaná v základni Area 51 odkiaľ neskôr utiekla.

Dôkaz, že Viera Tomanová je mimozemšťanka

Vjera vištudovala Visokú školu električkovú v Prešporku (VŠE), kaťedra ďefraudácje štátnich dotácií. Skúsenosťi zo svojho odboru rozvíjala ďalej aj v praxi v ňeziskovej spoločnosťi Privilegjum. Rada vo svojom životopise uvádza, že publikuje článki v odborních časopisoch v zahraňičí, ale to zahraňičje, kďe publikuje, je za hraňicamí dosahu všetkích prenosovích signálou, preto jej článki ešťe ňikdo ňeviďeu.

Vjera je známa tím, že bráňi naše socijálňe práva, aj keď o ňe ňikdo ňestojí.

Okrem výrazňich počinou na scéňe politickej sa preslávila aj ako chovateľka vzácnej rasy tzv. Tomanovej psa, hoci ten bou isťú dobu vďaka ňeprimäranej publiciťe riadne otráveňí.

Oficiálny životopis v spisovnej slovenčineUpraviť

  • Teta Tomanová sa narodila.
  • Potom robila všeličo.(Napjíklad kraďľa pôčas vojňi "Dobra a zľepenca")
  • Po triumfálnom víťazstve dobra (ľudovo známe ako Fico vyhral voľby) sa stala Mini-Stierkou pre sociálne pracovníčky, domácky prezývaná bordelmamá.
  • Po zákernom víťazstve zla (ľudovo známe ako Fico prehral voľby) Fico vyjadril nespokojnosť s úrovňou a intenzitou predvolebnej agitáciou tety Tomanovej medzi jej zverenkyňami. Taktiež prejavil nespokojnosť s výberom vhodných sociálnych pracovníčok ako maskotov strany.
  • Teta Tomanová sa podrobuje zdrvujúcej sebakritike, neúspech vo voľbách berie na svoju hlavu a odchádza na dôchodok.
  • Teta Kleptomaňová sa vracja na scénu ako sebajistá detská ombucmaňka, kťorá pomáha ďeťom v ňúdci
 
V.T. v súkromí

V.T. sa preslávila aj účinkovaním v úspešnom slovenskom seriáli Mafstory, ako teta Márgit.

 
Márgit v Mafstory

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka RolincováOficiálna politika Slovenska  
  Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!