Tajtrlík je význačná osobnosť, ktorej existencia svedčí o bohatých fondoch v bankách slovenského národa. Vyznačuje sa, hlavne pohotovým, šikovným jemne vlhkým jazykom v telesnej teplote, úžasnou všestrannosťou a odbornou spôsobilosťou. Tajtrlík je potrebný pre každú organizovanú skupinu ľudov. Jeho základnými vlastnosťami má byť vernosť lojalita, odborná všestrannosť, dobrá schopnosť načúvať. Tajtrlíkom nesmie byť dyslektik, ale ľudo, ktorý vie čítať aj medzi riadkami. Chápe takto aj krátke SMS a aj dlhé myšlienkové prejavy a výlevy. Je to istý druh verného priateľa.

Tajtrlíkom nemôže byť zmrd. Základnou zápornou vlastnosťou tajtrlíkov musí byť chuť nemať žiadne kariérne ambície. Pritom musia byť v stave, ktorý ich drží pripravených na všetko a na všetky pozície. Tajtrlík musí za každých okolností chápať, že jeho hlavnou úlohou je slúžiť a myslieť v zmysle. Zmrd je tajtrlíkov buddy, lepšie povedané zmrd je tajtrlíkovým tútorom. Zmrdova riť je tajtrlíkov fetiš.

Tajtrlíkovia sa dobre uplatňujú vo vedeniach, ale aj vo veleniach rôznych inštitúcií, armádnych jednotiek, ale aj vyšších, či nižších územných územných celkov. Tajtrlíci sú teda dôležití a veľmi potrební v pozíciách vedúcich, vojenských, či policajných veliteľov, na súdoch, v parlamentoch, v poradných zboroch, vo vládach, vrátane pozícií ministrov, premiérov, či prezidentov. Tajtrlíci sú teda tí, ktorí dávajú existencii sveta ten skutočný zmysel.

Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľKovbojMagorMulatMužNadčlovekNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena