Merge-arrows.png Tento článok počúva o tom istom, čo článok Sráč.

To je dobré, lebo ich môžeš navzájom ich prepojiť a potom jeden čítať jedným okom a druhý druhým.

Stealing-Off-Gillray.jpeg
Expression of the Emotions Figure 20.png

Sraľo (česky posera) je ľubozvučné slovo, ktoré neochvejne svedčí o bohatých fondoch slovenského národa. Charakterizuje nie až tak veľmi statočného jedinca, ktorý preferuje rýchly únik vylučujúc pritom hnedý páchnuci sekrét nazývaný aj hovno. Účelom vylúčenia tohto hovna nie je vyprázdnenie tráviaceho traktu ale je to zrejme efekt, ktorý má odpudiť zdroj, príčinu strachu. Niektoré náznaky preto smerujú k indícii, že človek, ktorý je sraľom musí mať genetický základ zdedený od tchora.

Protikladom sraľa by mal byť hrdina. Chovanie sraľa úzko súvisí s pudom sebazáchovy a vidí sa byť logické, že reakcia sraľov je jednou zo záruk prežitia. Určite je táto záruka vyššia ako u hrdinov. Mŕtvymi hrdinami sú cintoríny preplnené viac ako mŕtvymi sraľami. Praktické výskumy vedcov na Slovensku aj potvrdzujú, že sraľovia v tejto oblasti tvoria majoritu. Je očividné, že na tomto princípe funguje aj vývoj jednotlivých sledov udalostí tohto regiónu. Na to, že tu žijú davy sraľov sa spoliehajú tvorcovia dejín (česko)slovenského národa.

Sraľovstvom sa zaoberá veda s názvom záhnedologia. Testovacie subjekty odchytené v teréne sa väčšinou nedobrovoľne podrobujú testom. Subjekty majú krátku životnosť keďže väčšinou utečú vďaka svojím skúsenostiam. Osvedčil sa aj preto, že ich dokáže odchytiť v pomerne rýchlom časovom úseku. Jeden z jeho návrhov pre subjekty obnáša obtiahnuté obleky, ktoré sú rozšírené v oblasti zadku.

Typy sraľovUpraviť

  • Sralo piskľotavý: Sralo s týmto prívlastkom využíva vysoko frekvenčné vlny na odohnanie protivníka.Pri naozaj vyostrených situáciách využívajú frekvenciu 50Hz, ktorá je v mnohých prípadoch vražedná. V 9 z 10 prípadov bola reakcia vražedná. Skôr ako obeť zomrie v strašných kŕčoch, vykríkne nekontrolovane jednu z originálnych rétorických hlášok na spôsob- "Keksy a K***tiny". alebo "Daj mi cibuľu."
  • Kypťavý sralo: sralo ,ktorý pri ohrození zabudne na svoj inštinkt a zostane na mieste so smrťou v očiach. Tento sralo je nebezpečný svojou nepredvídateľnosťou. Potom nasleduje nekontrolovaná expanzia v oblasti sedacích svalov a následne pachová ochrana.
  • Sralo Skajpový: Tento druh sa bojí byť sralo na verejnosti, a tak svoje sraľovské túžby uspokojuje pomocou veľmi známych stránok, ako sú RedTube, apod.
  • 'Bleskový sralo: typ ktorého ochrana nesprevádza pachová ochrana ale rýchly takmer neuveriteľný únik. Avšak toto krátke turbo trva len 30 sekund.

Uvoľňuje sa pri tom abnormálne množstvo adrenalínu, preto často tento sralo vyzerá ako Eva Máziková tancujúca v tanečnej súťaži Lets Dance. Jeden z bleskových sralov-velikánov je Usain Bolt.

  • GAY Sralo: Tento sralo sa vyznačuje dúhovými sekrétmi, kvetinkovými slipami a WunderBaumom na riti. Keď uteká, pohadzuje rukami na strany a kope sa do zadku, pričom sa sám uspokojuje. Vo voľnom čase rád hladká párky a pije majonézu. Semáčko na tvár.

Poznámka: Výnimoční sralovia dokážu pri úniku vyvinúť tlak v hlave nad 50 000 Giga Pascalov, pri ktorom vzácne praská hlava.

Sraľov vzorecUpraviť

Sralov vzorec je konštanta ktorá sa mení v závislosti od stupňa mentálnej zaostalosti a primitivizmu tzn. vzorec znie Sra.=Priv.xZaost. pričom je celá rovnica podmienená dementikonmi v mozgu.

Dementikon je fiktívna jednotka demencie mozgu ktorú vymysleli autori tohoto príspevku lebo im rodičia odopreli ich obľúbené pornostránky.

Seriózne jazykovedné diela NECYKLOPÉDIE  

BiboslovenčinaBrutusCikulaDrivoFrasFršnásťHaluzHehHroznýJazykJebaťKadiťMalé tudleMam v pičiMenoNadávkaOdkundesPapľuhPejoratívumPičovinaPozeraj ako čítašPozorPočuj ako píšešSarkazmusSlovesné podstatné menoSlovoSlušnosťSomarinaSpodnojazyčtinaSprdSráčSraľoVeckaVtipnoVýhonokVýmazVypchávkové slovo