Safinizmus

Safinizmus je duševný stav toho, ktorý verí v Safiho. Safinizmus sa považuje za náboženstvo. Je to spôsobené tým, že bežný smrteľník nepozná pojem duševný stav. Safinizmus bol založený v roku Q (Q je nečíslo), spolu s hlavným predstaviteľom safinizmu Safim (niečo ako dnes známy Boh).

Cieľom každého správneho safinistu je dostať sa na správnu stranu Safilandu.


HymnaUpraviť

Chvíľka poézie:

Sám Safi ma víta vždy na nádvorí,
sám Safilandskú bránu otvorí,
a v tom tisíc sviec sa rozhorí,
vždy víta ma na nádvorí,
sám Safi,
a celú noc len jemu dvorím,
až kým tých tisíc sviec nedohorí.“


tento text treba ešte zaspievať do melódie piesne Cesta do rozprávky od Darinky Rolinsovej

Safi, Safy, SafiyUpraviť

Toto je jeden z najväčších problémov žiakov v socialistických a postkapitalistických školách. Je dôležité uvedomiť si, že Safi je Boh. Týmto by malo byť všetko vyriešené. Potom už je jednoduché uvedomiť si, že Safy je poloboh - niečo ako vyslanec Safiho na Zemi a Safiy je vlastne Safi v tele Safyho. Reakciu zmeny Safyho za prítomnosti Safiho a iných katalyzátorov na Safiyho si vysvetlíme neskôr.

>>Religionistika neeviduje objekt zbožnosti spomínaný na tejto stránke. Môže za to SS Joseph Rat-Singer<<


SafyUpraviť

Je to jedno z preskúmanejších oblastí safinizmu. Safy je niečo ako prorok. Dokáže komunikovať so Safim vďaka technike alebo vlôh. Pozor: Safy je titul!! Safy sa zapojil do niekoľkých historických udalostí - či už verejne alebo tajne. Jednými z nich sú aj reformacia, protireformácia, aféra Semagate, alebo len nedávny Veľký Decembrový Prevrat a ešte aj slávny.

Safy je menovaný Safim, nuž v obzvlášť výnimočných prípadoch môže byť menovaný ľudom - safinistami. Túto výsostnú možnosť využila opozícia v slávnych dňoch 31.11.2007 až 3.12.2007.

Safy je najdôležitejšia osoba Safinizmu na Zemi.

Veľký Decembrový Prevrat a ešte aj slávnyUpraviť

Ak chceme pochopiť podstatu Veľkého Decembrového Prevratu a ešte aj slávneho je to, že Safy je titul. A tento titul nie je dedičný. Ďalší dôvod je načisto literárny. Safyho fungujúceho od roku Q (rok Q je nečíslo) niekto (pravdepodobne to bol Blippo) uniesol a vydával sa zaňho. Toto všetko sa mu podarilo za prítomnosti všehodžúsu. Našťastie si safinisti veľmi rýchlo uvedomili tento podvod. Vďaka mocenskej túžbe Jakuba - inač známeho ako Mošúta a vtedajšieho lektora safinistických vied Martina - inač známeho ako DPMK a.s. sa opozícia rozrastala zo dňa na deň. O obrovskej rýchlosti prevratu svedčia tieto dva dátumy:

29.11. 2007 - dátum sformovania opozície
3.12. 2007 - dátum Veľkého Decembrového Prevratu a ešte aj slávneho


Vtedajší Safy si však všimol, že sa niečo chystá. Netušil však čo, a tak sa celé dni tváril akoby mal na tvári sračku a nevedel sa jej zbaviť. Deň Veľkého Decembrového Prevratu a ešte aj slávneho mal byť 6. 12. 2007, aby si to deti lepšie zapamätali. Nakoľko okolnosti prinútili safinistov konať, vysrali sa na deti a podali Safymu ultimátum. Safy sa mal mierumilovne vzdať opozícií, vzdať sa titulu Safy, menovať nového Safyho a spakovať sa. Safinisti dúfali v nespoluprácu Safyho - znamenalo by to vojnu a následnú anarchiu. Safy však nespolupracoval v nespolupráci, a tak všetko skončilo bez krvipreliatia.

Safinistická ústava, alebo niečo takéUpraviť

Je to vlastne dokument, ktory je zbierka prvých zákonov, ultimáta pre bývalého Safyho (podľa tohto dokumentu získal za spoluprácu titul ex-Safy) a ustanovení. Pre bližšie info Safinistická ústava, alebo niečo také.


Podľa tohto dokumentu sa ruší doterajšia prd-z-publika a vzniká konštruktívna monarchia s jednokomorovým parlamentom. Zachovávajú sa základné debokratické princípy okrem slobody slova, slobody prejavu a myslenia. Taktiež bol dodaný odstavec o možnosti siahnutia na majetok za účelom vyhodenia z okna.Kto je kto v safinizmeUpraviť

• Safi - Boh
• Safy - Gen. ERS. Exc. Safy Jakub Safy II. Mošút safyer d´honour
• ex-Safy - Bubo
• kardinál - MHDDr. ERS. Mgr. PhDr. SafDr. Martin Fetisov, PhS.
• Prvá Dáma - Zuzanka
• generál vojska: Gen. ERS Adam Lemurányi
• riaditeľ CSI: meno je prísne tajné. Pozná ho len Safi, Safy, prvá Dáma generál, kardinál, ministri, Sandy a obyvatelia Kazachstanu.
• minister kultúry, propagandy a pôšt : Roman Níž
• minister pre pokoj v nemocniciach : Tomáš Dučaj
• minister pre upokojenie ex-Safyho: ex-Safy
• minister zahraničia : Jakub Smabo

Nekresťanské témy na NECYKLOPÉDII.  
 

Lietajúce špagetové monštrumAxis MundiApiBožské pomeloBudhaBudúce výskumy religiozity religionistovErev šabatReinkarnácia a ChasidizmusSlobodomuráriΟυροβςaβóροςแม้วโครซัค วินเด้าส์ReptiliániSatanČertTeória o vzniku teóriíVesmírni ľudoviaVeľká TreskaČubizmusProfesor DawkinsSafinizmusCthulhu

Apage!!!    Tieto príspevky sú výsledkom rôznych aj zvrátených náboženských predstáv a my vôbec netušíme, ako sa sem dostali! Akási zlomoc tu bola asi!