Princ na bielom koni

Princ na bielom Koni
Roman cavalry reenactment Carnuntum 2008 12.jpg
Nacktreiten.jpg
Slovenka, čakajúca na PNBK.
Čakanie na princa.jpg
Čakanie na PNBK môže byť dlhé. Veľmi dlhé.

Princ na bielom koni (ďalej PNBK) je rozprávková bytosť, na ktorú čaká množstvo mladých Sloveniek, pretože sú také úžasné, že naňho jednoducho majú nárok. Čakanie na vysnívaného princa si tieto osoby krátia masturbovaním a posielaním menejcenných dotieravých nápadníkov tam, kde sa strašne veľa zmestí (na toto sa veľmi hodí vyhlásiť akýkoľvek pokus menejcenného chlapa za sexuálne obťažovanie - #meeee too). PNBK je vysnívanou bytosťou hlavne u Vzdelaných Sloveniek, ktoré sú najnerealistickejšie zmýšľajúcou kategóriou druhu Homo sapiens na Slovensku.

CharakteristikaUpraviť

Princ na bielom koni je veľmi neurčitou postavou, ktorá by pravdepodobne mala mať tieto vlastnosti:

 1. mal by byť krásny - táto vlastnosť je žiadaná len mladšími Slovenkami, vo vyššom veku postupne zisťujú, že z krásy sa ľudo nenaje,
 2. mal by byť nežný (ale pri tom drsný),
 3. mal by byť verný - táto vlastnosť nie je v reálnom živote zlúčiteľná s viacerými ďalšími princovskými vlastnosťami - čakať, že obľúbený, spoločenský dobrý milenec, ktorý vie ešte aj tancovať, by mal byť verný, to sa dá naozaj len v rozprávkach,
 4. mal by byť inteligentný - táto vlastnosť je dosť relatívna, závisí od inteligencie danej Slovenky,
 5. mal by byť chápavý
 6. mal by byť bohatý - táto vlastnosť je najdôležitejšia a s rastúcim vekom čakateľky sa jej dôležitosť ešte stupňuje
 7. mal by byť spoločenský
 8. mal by byť obľúbený
 9. mal by mať veľa vlasov
 10. mal by byť dobrým milencom - problémom môže byť, že sa to nedá overiť vopred
 11. mal by byť nefajčiar
 12. mal by byť abstinent
 13. mal by vedieť tancovať
 14. mal by vedieť všetko hravo vyriešiť a zariadiť
 15. mal by byť skromný až submisívny - hoci sa táto vlastnosť prakticky vylučuje s väčšinou vyššie uvedených, Vzdelané Slovenky neznášajú prehnane sebavedomých mužov.

Charakteristickou črtou PNBK je to, že ešte nikdy neprišiel. Nikto ho ani nikdy nevidel. Navyše, ak aj by (čiste teoreticky) väčšina ostatných ľudov mužského pohlavia natrafila na takéhoto princa, tak by ho znenávidela a požiadavka č. 8 by sa stala nesplniteľnou. PNBK je vlastne nenávidenou bytosťou u väčšiny Slovákov. Keby sa naozaj objavil, s najvyššou pravdepodobnosťou by mu hrozilo lynčovanie a verejná poprava.

Scenáre ďalšieho vývojaUpraviť

 1. Potom, ako ženy v pokročilom veku zistia, že čakanie na PNBK nie je ďalej znesiteľné, zvyčajne zbalia nejakého somárika (prvého chlapa ktorého stretnú na ulici, stačí keď dýcha a má penis).Každopádne aspoň jeden kôň by sa zišiel a keď už nie hrabátko, tak aspoň CSc, dievky.
 2. Čakateľky pribúdajúcim vekom znervóznejú a začnú predpokladať, že každý, čo len trochu nádejne (bohato) vyzerajúci muž, je utajeným princom. Musia si to však overiť, vďaka čomu trávia rôzne dlhé obdobia s absolútnymi hochštaplermi, v ktorých nikto iný, okrem čakateliek samotných, nevidí ani náznak vyššie uvedených princovských vlastností. Týmto sa postupne zaradia do nie práve obľúbenej kategórie a navyše začnú trpieť depresiami. V extrémnom prípade hľadajú princa na rôznych zoznamkách, iracionálne predpokladajúc, že princ má rovnako ako ony problém nájsť si partnerku.
 3. Existuje hypotéza, že princov je plno. Sú to vlastne všetci muži na svete. Majú však pud sebazáchovy a tak žijú v utajení. Podľa tejto teórie by vzdelané Slovenky neurobili chybu, ak by brali každého, kto je po ruke, ale nie somárika prvého chlapa, ktorého stretnú na ulici, alebo princa v utajení, na ktorého čaká zástup vzdelaných, bohatých majiteliek liehovaru, ale mládenca po ruke. Nepredpokladá sa, že pracujete v ženskom kolektíve, ale ste vzdelaná manažérka, ktorá čaká na JOKEYA.
Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDôchodcaHerecHovädoChriašteľKovbojMagorMulatMužNadčlovekNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena