Merge-arrows.png Tento článok počúva o tom istom, čo článok Pogrc.

To je dobré, lebo ich môžeš navzájom ich prepojiť a potom jeden čítať jedným okom a druhý druhým.

Pokec.png
Twoja starabiosea.jpg
Jedna z kategórie kočiek na Pokeci.
Sliepka.jpg
Typická sliepka
4547 vreauXcatuse.jpg
Maďarská policajtka Laura má rada tento článok,
lebo sama chodí na pokec...

Pokec.sk je(bol) najnavštevovanejší portál Slovenskej Republiky. Prevádzkuje ho Azet.sk. Má zhruba veľa užívateľov a patrí medzi najnavštevovanejšie chaty v galaxii.

Ide o miesto kde spoločne komunikuje kvantum (nie je prvočíslo) deciek ale sem tam i niekto nad 14  rokov. Tento portál je charakteristický jednak rečovou ale aj mentálnou osobitosťou chatujúcich, preto ich delíme na skupiny podľa stupňa odumierania mozgových buniek. Taktiež je to významné miesto pre Slovenský hydinársky priemysel, lebo sa tam nachádza obrovská koncentrácia sliepok.

Typ návštevníkaUpraviť

Pokec.sk je navštevovaný a využívaný rôznymi indivíduami, najčastejšie sú to však:

Nie je však vylúčené prelínanie jednej osoby do viacerých kategórií a účastníkov pokecov.

Typológia pokecových gigolovUpraviť

Pred pár rokmi som odoslala svoju prvú RP-čku. Od tej doby som ich poslala niekoľko tisíc a veru, nie všetky boli slušné. Lenže ako reagovať na supersamca, ktorý mi ponúka sex, pohľad na svoje genitálie, chce olizovať a bozkávať miesta určené môjmu partnerovi, obťažuje nemiestnymi ponukami a pri odmietnutí vulgárne nadáva? Pokec je zvláštna komunita a ak chcete prežiť so zdravým rozumom, musíte sa vedieť zorientovať.

Ak sa chcete zapájať do live chatu, pre zorientovanie sa, trochu objasním pár typov mužov, s ktorými sa môžete stretnúť:

 • Námorník - Tento typ zásadne loví v stojatých vodách a neustále chce každú ženu bozkávať na mušličku, či po nej kĺzať svojim úhorom. Na svoje úlovky čaká trpezlivo a niekedy sa stane, že so svojim návrhom začne až po slušnom pozdrave, či po pár vetách neutrálneho rozhovoru. Ale pozor. V každom prístave naňho čaká žena a kopec detí.
 • Fekalista - Miluje rozprávať a ponúkať olizovanie všetkých otvorov, ritiek, nechá sa ocikávať, pije kdečo z človeka vytečie, zapichne svoje vidly do akéhokoľvek hnoja. Jeho spotreba Canestenu (what is it: „Canesten“?) tým pádom veľmi rastie a je rád, že naň netreba recept. Rád olizuje záchodové misy, kefy a podlahy. Niekedy svoje fotky zverejní a normálny človek prevráti svoj žalúdok naruby a vyvráti včerajší obed. Pozor, nepíšte o tom, lebo to príde vylízať! Ženy, ktoré si nepotrpia na hygienu, majú veľku šancu nájsť lásku svojho života.
 • Fetišista - Ponúka, že za finančnú odmenu odkúpi prádlo, topánky, podprsenky, ponožky, akékoľvek zvršky, ktoré sú použité. Niekedy pýta rady, ako sa obliekajú silónky či iné, čisto ženské veci. Čo potom s tými vecami robí, je len ťažko predstaviteľné, preto rád šteklivo opisuje všetky praktiky. Normálnemu človeku sa zdvihne žalúdok, jemu sa dvíha.....ego? Je v podstate neškodný, len veľmi otravný. Po finančnej stránke je dosť vyšťavený, preto nemá predplatené Plus a nevie, komu sa už ozval s ponukou. Odporúčam blokovať.
 • Mamičkin ciceček - Väčšinou sa jedná o veľmi mladé kúsky s malými ........................ skúsenosťami. Mamičkin ciceček vyhľadáva zásadne od seba staršie ženy s fotkami a žiada o zaučenie v láske. Po večeroch ho mama zbije jak hada, lebo si nespravil domáce úlohy a z matiky má zas päťku. Na nete preto hľadá mamičku, ktorá by ho poľúbila a ktorej určite nebude vadiť jeho predčasná ejakulácia, poďobaná tvár, riedke ochlpenie a je v podstate rada, že ju osloví mladé mäsko. Pozor!!! Mnohí sú pod zákonom, alebo tesne nad, čo nie je žiadna výhra. Mama by im mala kúpiť lego, alebo autodráhu, nech majú čo po večeroch s kamarátmi robiť. Odporučte mu, nech sa zdokonalí v „ručných prácach“ (zatelefonuje Anči Dlaňovej) a počká si pár rôčkov, kým mu podrastie... mozog.
 • Submisívny chudáčik - Muž, chlapec, dedo s touto diagnózou potrebuje dostať riadne cez hubu! Úplne seriózne! Prosí o ponižovanie, bitku, potupu v akejkoľvek forme. Dokonca sprístupní svoje erotické (hahaha) fotky, len aby ste ho mohli potom vydierať. Nechápem, kde v sebe schovávajú mužské hormóny a či sú vôbec schopní sexuálneho aktu. Často si zväzujú genitálie a deformujú ich čímkoľvek. Sú masochisticky zameraní. Nikdy nebudú mať veľa peňazí, lebo „rohožky“ sú lacné a oni určite nie sú tými, kto si utiera riaditeľské topánky.
 • Narcis - Tento tu Sa veľmi ľúbi. Určite má doma zrkadlo aj na záchode, aby sa vedel primerane tváriť pri výrobe konečného produktu trávenia. Svoje neerotické fotky má prístupné každému a doslova Vás núti pozrieť si ich. Na nich je v polohe svalnatého Adonisa v napresovaných plavkách či len tak ukazuje 400 uhlov pohľadu na svoje tehličky. Plešinu neprizná, prehadzovačky neuznáva. Radšej vyholí. V rozhovore všetko vzťahuje na svoju osobu a aj keď mu budete opisovať svoj pôrod, on s nepochopením bude vysvetľovať, ako bolestivo si natrhol šľachu pri posilovaní. Obťažuje len sám sebou, jeho chtíč je malý, ako jeho scvrknuté guľky. Utekajte, lebo sa unudíte!
 • Telefonista - Pre babenky, ktoré nemajú ostych posielať fotky svojich intímnych partií, ideálny muž. Za fotku v nohavičkách či bez, cicuchy von či dnu v čipke, kolienka od seba či spolu v predklone... za všetko zaplatí kredit. Potom bude otravovať nielen na nete, ale pri podaní telefónneho, čísla aj na mobile. Keďže má pocit, že si predplatil erotickú linku, nečakajte pri pozdrave odpoveď „Ahoj!“ , ale niečo v zmysle „ Cicka, dáme niečo cez telefón? Som tak nadržaný!“ Ak si Vaša mama niekedy požičiava telefón, tohto týpka odmietnite. Veď čo by sa stalo, keby pozrela MMS určenú pre Vás od telefonistu? A olizovanie záchodovej misy by bola tá najslušnejšia, čo by poslal.
 • Milionár - Ponúka všetky možné službičky (fajku, orálik, análik, kukanie cez skype na jeho „ručnú akciu“ s trápnym koncom pľutia minijogurtíku na klávesnicu,...) za vysokú finančnú odmenu. 200 eurami počnúc, 1000 a viac končiac. Niekedy ponúkne diskrétne erotické stretnutia za neskutočné peniaze. Klame, až sa mu mach na riti zelená! Dostal sociálne dávky a už strúha geroja! Milionár nie je odkázaný na Pokec či sociálne randenie. Má na každom prste päť kočiek a radšej zdrhne na rybačku, akoby mal zase len tie orgány okukovať na nete.
 • Onanista (masturbátor) - Športovec telom aj duchom. Ani nepozdraví a ide hneď na vec. Oslovuje napríklad: „Chceš vidieť, ako sa urobím?“ , alebo „Hádaj, čo teraz robím?“. Určite nežehlí či nepíše seminárku. Je to nezrelý jedinec s pozitívnym prístupom k ručným prácam. Jeho guľky sú zvyknuté na výrobu veľkého množstva... jogurtu (?), preto potrebuje denne vy...dojiť, aby mu to nešlo na mozog. A je mu fakt jedno, koho tým bude obťažovať. V jeho podstate prevláda opočlovek, s minimom príležitostí normálneho koitálneho spojenia s opačným pohlavím. Jeho ruka je jeho najlepšia kamarátka a vždy bude. Môže sa stať, že si na svoju klobásku (pároček) ledva dočiahne, lebo je rozkysnutý zo žrania za počítačom a minimom pohybu. Obchádzajte veľkým oblúkom! Zaručene smrdí a vyzerá jak sviňa po týždňovom oplodňovaní chlieva.
 • 4% (akože) - Má ženský nick a pravdepodobne aj fotku stiahnutú niekde na nete. Osloví ženu s ponukou zvrhlého sexu. Ide o prieskumníka, ktorý sa nudí a hľadá v teplejších vodách. Je to chudák, pretože ho hneď odhalíte. Je vulgárny a bez úrovne. Žiadna žena sa nevyjadruje jak nadržaná štetka, ktorá dlho nemaľovala. On (ona) ostáva len na úrovni fantázií (mužských... vankúšové bitky v spodnom prádle, skúšanie podprseniek v kabínke,...), pretože nerozumie, že ženám ide v prvom rade o spojenie duší a až potom tiel. Niektorí sú tak primitívni, že ak odmietnete ich návrh ako mužovi (mužský nick), v ženskom nicku budú vychvaľovať veľkosti a neskutočné dobrodružstvo seba samých. Blokovať!
 • Trpezlivý - Je veľmi ťažko rozpoznateľný, môže sa javiť ako jeden z normálnych. Pôsobí slušne, niekedy kultivovane a dáva si načas. Slušne zdraví, témy na rozhovor bývajú neutrálne alebo filozofické. Môže trvať aj niekoľko týždňov, kým sa „vyfarbí“. Väčšinou rozoberá niekoľko žien odrazu. Má aktivované plus, má sofistikované metódy a s každou ďalšou ženou ich vylepšuje. Riadi sa osvedčeným spôsobom chovu kureniec, kde sa každý týždeň do kurína privedie pár maličkých a v čase porážky môže každý týždeň spracovať rovnako staré kusy. Má ich v zásobe niekoľko, aby sa nefrustroval pri neúspešnom pokuse. Tu platí zásada, že akonáhle začne zisťovať informácie, ktoré profil neobsahuje, ide mu o viac, ako len o pokec. Pozor! Je rafinovaný a často vytiahne informácie, ktoré by ste za iných okolností nikomu nedali. Keď má pocit, že mu dôverujete, vytiahne sexuálne témy. Okamžite prerušte kontakt, lebo je zvrhlík. Nie je len jedno kuriatko v jeho očku.
 • Schizofreni(c)k - Má veľmi veľa nickov. Medzi nimi aj ženské. Pokiaľ ide o inteligenta, je veľmi nebezpečný. Ale väčšinou sa riadi svojim penisom, čo mu odoberá krv z oblasti mozgu, takže jeho IQ sadnutím k pokecu rýchlo klesá. Pokiaľ má za sebou pár kôl „ručných prác“, myslí mu to lepšie. Nemáva Plus, preto často oslovuje niekoľkokrát tú istú ženu. Ak sa vám bude zdať, že sa niekto prihovára rovnakou vetou ako niekto druhý, skúste si odsledovať oba nicky. Býva totiž prihlásený na obidvoch a v rovnakom čase sa aj odhlasuje. Takéhoto človeka ignorovať! Kto vie, s koľkými ženami si vypisuje? Je to závislák bez normálneho života. Ráno skôr zapne počítač, ako sa vymočí. A to je už diagnóza.
 • Hot and top (po našom hotentot) - Že žiadne veľké písmená? Nerieš. Že žiadna diakritika? Dnes sa to nenosí. Len vás môže sr... hnevať, že netušíte, kde jeho veta končí, medzerník tiež používa chaoticky, všetko pôsobí ako súvetie od absolventa špéci školy. Uvediem príklad: kde si pod trtkat . Koniec príkladu. Akože sa pýta, že kde som? Či sa ide potrtkať sám? Či mám ísť trtkať? Či pod čím je čo? Jednoducho je dement bez poznatkov o minime gramatických pravidiel. Je veľmi sebavedomý, po prelúštení asi ponúka horúci sex s vrcholom Jurošáku (kopčok tutoľa za mojim mestom). Ani sa nepokúšajte odpovedať, lebo nepochopí a bude strašne hrešiť a nadávať.
 • Zaklínač - Môže zo začiatku pripomínať kohokoľvek z vyššie aj nižšie uvedených kategórií. Ale pri odmietnutí sexu, alebo nebodaj odhalení jeho pravej identity, zaradením ho do zbierky úchylov, začne zo seba súkať zaklínadlá a privolávať rôzne choroby. Privoláva mykózy, rakovinu všetkého, najmä rodidiel, pŕs, rôzne hniloby, výtoky,... Pre ženy s nadhľadom veľmi zábavné, pre slabšie žalúdky okamžite blokovať alebo sa sťažovať administrátorovi. Pozor! Tento typ je skutočne debil! Je agresívny a môže sa stať, že zaútočí z iného nicku. A tu končí sranda. Blokujte a nereagujte. Keď sa zarýpe do hovna, len viac smrdí.
 • Ženáč - Netají sa tým, že je ženatý. Jednoducho takmer hneď po pozdrave dá návrh, či si nechcete užiť so ženatým. Choré to stvorenie a chudera jeho žena. Ak ho hneď nezrušíte, bude sa sťažovať na nedostatok ženinej pozornosti, jej lásky, každodenné nedorozumenia. Asi ešte nepočul o manželskej poradni, či nerozumie, že vysedávaním na pokeci manželstvu nepomáha. Je blbec a chudera každá,čo mu zožerie jeho rozprávočku. Ktorá z vás mu uverí, môže od neho čakať len nôž do chrbta a veľa sĺz.
 • Pobožný - Tento muž nemusí byť doslovne Pánbožkár, ale často ho spomína. Takmer s istotou môžem povedať, že jeho druhý nick ste museli nejakým spôsobom uraziť, odmietnuť, ponížiť, či nejak strápniť. Privoláva Armagedon na vašu rodinu, božie tresty, pýta sa, či nemáte Boha pri sebe,... Proste ujetý magor to je! Keby fakt veril v Boha, musel by vedieť, že Boh odpúšťa a božie meno sa nadarmo neberie do huby. Nevyrovnaný to jedinec, ktorý potrebuje mať posledné slovo. Nechajte ho v tom. Nech sa cíti byť nadčlovekom. Hoci od opočloveka nemá ďaleko. Nech si naďalej užíva liečiky od psychiatra a robí zo seba supersamca. My vieme svoje.
 • Zahraničník - V profile má uvedené nejaké zahraničie. Tak nech kecá s inostrancami! Ako je možné, že sa prihovoril žene z Hornej Lomnej? Lebo sedí v Hornej Lomnej tiež! Potrebuje byť zaujímavý, éto vsio. Opýta sa napríklad, aké máte vonku počasie a ohuruje tým, že vie tri veci popredu. Napríklad pozná suseda spoza lazov, či program v kine, hoci je v Austrálii. Neverte mu ani slovo. Ak sa chcete zabaviť, OK. Naťahujte ho ako strunu, až sa prezradí. Ale pozor! Vie si získať svojim „tajomnom“ sympatie a potom sa len ťažko rozhodnete aj po nevhodných dotazoch blokovať. Ani mu neodpovedajte! Proste zahraničníka ignorovať. Je málo pravdepodobné, že bude normálny (je ľahké byť generálom po vojne).
 • Prestarnutý mládenec - Môže sa stať, že má uvedený vysoký (ako pre koho) vek. Napríklad 65 rokov. Alebo má uvedený 45 a v skutočnosti má +10. V žiadnom prípade tento muž nechce pokecať. Drvivá väčšina hľadá partnerku. Ak sa prihovára mladším ročníkom, ide o zvrhlíka. Ak sa vekovo približuje vášmu veku (samozrejme vnútorne máme všetky 28) , môže byť aj seriózny pán. Lenže v tomto prípade je dôležité prezrieť mu profil. Povysávaný alebo žiaden profil značí, že je divný. Vdovci, rozvedení, odlúčení,... majú už skúsenosti vo vzťahoch. Teoreticky sa dajú použiť aj v tomto veku, lenže z každého vzťahu si do druhého prinášajú zlozvyky. Ak sa jedná o slobodného a nikdy ženatého muža, stojí za zváženie, prečo?
 • Básnik - Nejedná sa básnika v pravom zmysle slova. Proste svoje prasacie ego obaľuje do veršov. Dokáže ženu vešovane osloviť a ponúknuť sex, či nejaké zvrátené sexuálne pozície. Je prasa. Jeden verš používa na viac žien a čaká, ktorá sa chytí. Len kopíruje niekoho. Vo vlastnej hlave má vykradnuté a mozog presťahovaný do nohavíc. Odporúčam ignorovať, blokovať, neodpisovať. Vykľuje sa z neho jeden z vyššie uvedených. Veršovať totiž nevie.
 • Normálny (Šafránek- od šafránu) - Že neexist? Že akože nenormál? Že nonsens? Nie, ženy moje! On tu môže byť. A dokonca je. Ako ho nájdete? Nenájdete. Musíte ho priviesť z reálu do virtuality, alebo spoznáte podľa nicku, za ktorý sa neschováva. Proste často tam má meno aj priezvisko. Nevymýšľa žiadne lepidlá na ženy, ktoré potrebujú vidieť niečo zaujímavé v mene. Býva milý, niekedy zhovorčivý a na rozdiel od ženáča, ak má polovičku, hovorí o nej pekne. Nepoužíva Plus, lebo ani netuší, čo to je. Často sa neprihlási celé týždne a nepotrebuje sedieť pri nete každý deň. Môže sa stať, že chce aktuálne reagovať na správy, tak má pokec zapnutý aj v práci. Neplašte sa. Nie je to závislák. Ak je nezadaný, môže byť v láske sklamaný a preto odmietnutie je to posledné, čo chce. Mala som tú česť s pár slušnými komunikovať. Z jedného sa vykľul trpezlivý a s ďalšími troma sem-tam pokecáme. Áno. Je tu. Len má tú smolu, že surfuje po pokeci.

A nakoniec "JA" - Tuctová, frustrovaná a pokrytecká sliepka (od začiatku bolo pohlavie autora predsa úplne jasné), ktorá sa nakoniec aj tak vyspí s mužom (či už chodil alebo nechodil na pokec), ktorý spĺňa hneď niekoľko vyššie opísaných (snáď vtipne a "trefne"?) charakteristík jednotlivých typov.

VyužitieUpraviť

Návštevníci využívajú na uploadovanie fotečiek (najlepšie zvrchu a s vyšpúlenými perami, poprípade úplne všedných až nezmyselných vecí), vydávanie sa za iných ľudí, alebo chatovanie. Znepokojujúce štúdie Slovenskej Vedeckej spoločnosti ukázali, že všetky tieto veci sa dejú už aj na inteligentnejšom komunikačnom portáli zvanom Facebook.

Po prípade lacnejšia verzia escort služby kde kurvy dávaju zadarmo. Hlavný priebornik v tejto veci Pokecolog ktorý ich dáva za radom respektíve oni ho davaju za radom lebo na pokeci platí pravidlo neriadenej reakcie dáš jednej ta to povie 5 kamoškám dáš 5 kamošiek tie to povedia dalším 5 a nakoniec ta bolia gule

SlangUpraviť

Používaný je zvláštny spôsob písaného slangu, ktorý zatiaľ nebol schválený Jazykovedným ústavom Gustava Husáka.

Špecifiká:

 • Vynechávanie interpunkcie
 • Ignorovanie pravopisu (napr. nesprávne skloňovanie a umiestňovanie ypsilonu)
 • Časté striedanie veľkosti písmen v jednom slove (napr. A KeByže Nám To Aj NeVíDe...My Si To VYNaHraDíMe)
 • Neprimerané používanie vulgarizmov, vzhľadom na význam vetnej konštrukcie (...ty kokot, fááákt?)
 • Namiesto v používané w(Wsetko naaaaaj lasocenqaaaa, welmi lubenkaaaammm!!!)
 • Namiesto ch používané x(Xixi xlapci nerobteeee, budem sa hanbiiit)
 • Namiesto k používané q (PatUsenQaaa, supeeer babenquaa, moc lubqaaam, cmaaaq)
 • Namiesto bodiek za vetou využívaný smajlík :D, najlepšie aspoň 3x za sebou
 • Časté používanie slov ako lol, heh, omg, jj alebo iných, im podobným
 • Umelé predlžovanie slov, (napr. bozeeeee, jaaaaaaaaa????)

Nevýhodou tohto slangu je, že jeho používaním dochádza napríklad k postupnému znižovaniu IQ, chlpateniu dlaní a mäknutiu sedacieho svalu. Niektoré vety alebo slovné spojenia sú ľahko zameniteľné so zdrojovým kódom počítača.

Úryvok č.1Upraviť

DííG TáTo ....žeNa MoYa :-* KeRú ľúBeNkám StrašNe MoC moC MoC !...:) ŠaQ Ona Fié..x) Oúú Jéé...Ty KKš DneSkáá....Wáá...:) PpČi BoLo LáŠKa...ŠaQ AspoŇ Na SkoK..xP,šé? ,Že MoYáá PoĎ Na ChvíLu VoN...IdEm Si ZaPáliŤ xP...šaQ Jašnéé...:-*Kto By TeBe cicíQ odmietol??...xP .. Jáá NIE !....NiKdy...xP uš...Pjepááč Mi pTm Za To keĎ náM To PáR kRáT NeVyšLo...Ale Už Vieš Čo f ToM BoLo a TháQ....je TháQ?:)....cmááááááááááááQ :-* Láška dúfam,že NáM RLX VíDe....xP BuDem RoBiŤ PreTo VšetQo...xP Wáá....:) UžiJéMééééé Ši....xP RoZjeDeMe Tho...:) Šak PráZdniNy Sa BlíŽia...je tháQ?:)... A KeByže Nám To Aj NeVíDe...My Si To VYNaHraDíMe !..!..! =P** Láška ProSte MiLuJééééééééééééM Ťa !!...A Si PrE MňA NeNaHrAdiTeĽný ČloFiééČiQ..NIKDY ťa NeČeM StraTiŤ !....Yoo?? =(....xP

Práca s textom:

 • Preložte do slovenského jazyka (povolené pomôcky)
 • Utvorte ženský rod od slova had, krab a svišť
 • Spočítajte bodky v texte
 • Nahraďte slovo "PpČi" vhodným synonymom
 • Preštylizujte vetu: "UžiJéMééééé Ši....xP RoZjeDeMe Tho...:)" aby zachytávala situáciu beznádeje a sociálnej neistoty
 • Utvorte nominatív množného čísla od slova "=P**"

Úryvok č.2Upraviť

[1]

Som namyslená? - Možno mám nato dôvod :) Som k*rva? - Spala som s tebou??! Som hnusná? - Nevieš prečo to robím Som drzá? - Nie, len úprimná Môj pohlad? - Pozeral si sa niekedy do mojích oči a preskákal to čo ja? Môj vzhlad? - Vieš niesom kópia ;) Zlé rozhodnutia? - Sú nato aby som sa poučila Dobré rozhodnutia? - Chcem vyskúšať niečo nové.. Moje srdce? - Je také akým ste mi ho spravili vy Moj život? - Nepoznáš! tak mi ho NEKOMENTUJ !!! (Copyright DomiGea)

Skutočné ukážkyUpraviť

Skutočná ukážka od užívateľky LiMeTkA.17: mysliim si ze som pohladnaa slecna s vyberanym spravanim, velmi inteligentna, pekna a aj mudra... (teda ako vcom)... no co dalej... byyyvam vkuutoch... naj dedina (mesto) akuu poznaam... zijuu tu super ludia ale naj su moji kamosi a rodina ktoryych maam staasne rada... odporuucam vaam im napiisat.... lili12319... více- moja naj naj naj kamoska.. mam ju starsne raada ... 567natuska- dalsii fajnovaa kamoska.. druhaa naj kamoska.. je snuu velikaa haluz... ze natty... mame spolu kopuu zaazitkuu na celyy zivot... 01misulka01- naas spajdrmen.. tuuto babenku uplne respektujem.. vsetky vlastnosti ktoree maa su dobree... katus2110-moja milovanaa maminka.. kati si cool :D sak my viime... maam ta straasne moc rada.. cmuq... shrek317- spoluzak, rodina a aj naaj kamos akeeho maam... no haluzaak... bastard1234-tez spoluzak... ide nanho kazdaa baba keruu stretne... no je fakt peknyy... sak kuknite na fotto..:)... dalsii spoluziaci a dobrii kamosi : maca671, pipi411, hanulka2211,11puma113, klaruska55, adka0607, andy0019, lolo99995, tyson181... a teraz neico z rodiny... acetonka16..-moja naj naj naj seegra.. maam ju straaasnee raada.. nevimeniim ju zanic na svete.... miron317-muuj tatko... zuhu1-sestrenka, je uplne zlatunkaa... mam ju rada... alzbeta.2-takteez suprovaa sestrenka...:)... cmuq... ... víceopinka6842-moja kikinka... i love you.. cmuq.. a este nejakyy super kamosi a aj s pokecu: 4sabajo4-natuska... cmuq... cmuk13.8-saarinka...cmuq... nikola494-nikolka..cmuq... sabka95 -sabinka... ZUZANKA2468-zuzka..melani57 -melca..cmuq..meda1313-baba ktoruu poznam strasne kratko ale zatial je super...kiko1220 -kiko... moje dalsie nicky... D.iD.u.Sk.A , kobra458 , 02diusha20 ... a moje ICQ ciislo... 410-022-497... piiste.. cakam na vas.. cmuuuuuuuuq

Ako byť "správny" uživateľ na pokeciUpraviť

1. Buď kokot alebo piča. To je najdôležitejšie pravidlo.
2. Tvoj nick by mal obsahovať W alebo Q, napíklad katushqa, smajliq, kwietok.

 • Najlepšie je, pokiaľ kombinuješ veľké a malé pismena v svojom nicku. Nevadí, že to vyzerá tak, akoby to písalo 2 ročné bezruké slepé decko s pokazenou klávesnicou. Čiže KaTuShQa, SmAjLiQ, KwIeToK.

3. Profil je jedna z najdôležitejších vecí na Pokeci. A preto ho musíš mať správne vyplnený:

 • a) Jebni si tam desiatky bezvýznamných citátov o láske a priateľstve. Bez toho nie si pravý uživateľ Pokecu.
 • b) Obmedz ľudí ktorí ti môžu písať RP-čky. Vekom, vzhľadom, obľúbenou hudbou, profiloveu fotkou... fantázií sa medze nekladú. Samozrejme, dodržuj pravidlá pokec-slangu.
 • c) Vyplň si profil rovno po anglicky. Budeš pôsobiť vyspelejšie.
 • d) Ako bydlisko si rozhodne nedávaj Slovensko. Daj si tam svoju obľubenú krajinu. Nevadí, že si tam nikdy nebol(a), hlavné je, že budeš pôsobiť cool.
 • e) Do "Ovládam jazyk" napíš každý jazyk z ktorého vieš aspoň jedno slovo. Keď chceš pôsobiť viac cool, tvár sa že tým jazykom hovoriš plynule.
 • f) Každý správny uživateľ pokecu má obrovský vzťah k alkoholu. Daj to pekne najavo v časti "Vzťah k alkoholu". Keď ti alkohol nechutí, stačí ak to budeš predsierať. A vôbec nevadí, že by si nedokázal/a rozoznať pivo od slivovice. A tiež vôbec nevadí, že máš menej než 18 rokov.
 • g) Tiež každý správny použivateľ Pokecu fajčí. Je jedno, či máš 10, 12, 16 alebo 20 rokov, proste musíš fajčiť. A keď nefajčíš, tak to aspoň predstieraj a tvár sa, že za deň dáš jednu-dve krabičky.
 • h) Bolo by dobré mať vyplnenú kolonku "Na pokeci hľadám". Najlepšie a najštýlovejšie je tam dať, že nikoho. Alebo nejakú vec, čo si stratil/a. Peňaženka, mobil, kľúče, kondómy, učebnica matematiky...
 • i) Vzťah k príležitostnému sexu. Sex musíš milovať. Nezáleží, koľko máš rokov.
 • j) Do kolkonky "Môj partner by mal byť" daj meno nejakej slávnej osobnosti, napríklad Brad Pitt, Bill Kaulitz alebo 50Cent.
 • k) Na otázku: Pokiaľ sa zaujímaš o japonskú kultúru, pozeráš anime alebo počúvaš japonskú hudbu tak si do profilu najeb text pesničky po japonsky. Nevadí, že ani netušíš o čom sa v tom texte točí, hlavné je, že to pôsobí cool.

4. Na Pokeci proste musíš mať fotoalbumy. Aspoň takých 5.

 • a) Jeden musí patriť tebe a tvojmu xichtu. Maj tam aspoň 100 fotiek. Každá z nich by mala byť trapne upravená v MS Paint alebo v Photo Filtre. Keď tvoje grafické skills su chabé, tak si fotky uprav v mobile. Určite aspoň na jednej použi reliefový efekt. Bude to vyzerať veľmi profesionálne.
 • b) Hovor, že tvoje fotky su upravované v Photoshope. Nikto nezistí pravdu.
 • c) Keď je tvoja fotka vyretušovaná žeby to aj slepý spoznal tak povedz, že si ju vôbec neupravoval/a.
 • d) Raz za čas šlahni do nejakého albumu svoje otrasné kreácie. Najlepšie je ho pomenovať I'M GRAPHIC KING.
 • e) Späť k tvojim fotkám tvojho cteného ksichtu. Najlepšie je sa fotiť v kúpeľni/na záchode. Pri fotení nezabudni našpúliť pery, dať si prst na ústa alebo ukazovať nejaké pózerske gesto. Ešte lepšie je, keď tieto všetky tri veci (našpúliť pery, dať si prst na ústa alebo ukazovať nejaké pózerske gesto) zvládneš naraz. Pripoj k tomu ešte bod A + B, alebo len bod C a budeš maximálny Pokec kokot/piča.
 • f) Nezabúdaj, źe v albumoch môžeš mať len aktuálne fotky => zapamätaj si, že každá fotka čo je stará asi tak mesiac, je "strašne stará". Fotka, čo ma asi tak tri mesiace je "strašne moc veľmi príliš stará". Staršie fotky než 3 mesiace sa tam neoplati dávať.
 • g) Bonusové pokec body ti pridá to, keď si do prifilu napíšeš že si škaredý/á, popritom budeš mať milión svojich fotiek v albume a budeš každého prosiť, aby si ich pozrel a okomentoval.

5. Vždy, opakujem vždy je dôležité dodržiavať pokec slang. Na tvojom profile, pri písaní RP/komentárov... všade.
6. Maj aspoň 150 priateľov. Každému z nich píš do komentárov ako moc ich miluješ. Nevadí, že si si s nimi písal/a raz v živote,a to asi 5 minút.
7. Rozširuj reťazové e-maily.
8. Nezabúdaj, že si originál a nezabudni si to vycapiť do profilu v rôznych coolových variáciách...Je jedno, že to tam má osemsto ďaľších dievčat, ktorých profily sú na 85% totožných práve s tým tvojím.

Pozri ajUpraviť


  Internetové [[2]] a podobné kraviny
[[3]] • NecyklopédiaWikipédiaGoooooooogeľBleskovkyFacebookPokec.skPogrcYoutube