Panna
'La Simplicité (Simplicity)', oil on canvas painting by Jean-Baptiste Greuze, 1759, Kimbell Art Museum.jpg
Correggio 040.jpg

"Stalo sa a panna porodila."

- ľudova múdrosť

"Kebyže to nemá tie špajdle na koncoch, tak to vyzerá ako Duch Svätý."

- panna Mária - o jaternici
Virgin Icon svg.PNG

Panna je manželkou panica. Podľa lekárov je panenstvo chorobou, ktorá sa pri zanedbaní liečenia dostáva do chronického štádia, ktoré sa nazýva staropanenstvo. Staré panny, alebo aj staré dievky sú ženy, ktoré sa stávajú vzdelanými Slovenkami čakajúcimi na princa na bielom koni.

Najčastejšie sa vyskytuje medzi novorodencami, je to takzvaná detská choroba. Podľa najnovších štúdií ale hrozí tejto chorobe vymiznutie, zrejme následkom celospoločenského očkovania.

CharakteristikaUpraviť

FyziologickáUpraviť

Oficiálnym poznávacím znakom panenstva je tzv. Hymen, alebo aj panenská blana, teda blanka[1], ktorá je zásterkou na vstupe do ženskej vagíny. Ukončenie panenstva sa vykonáva prienikom (prevažne) pevného telesa cez túto blanu do pošvy.

MorálnaUpraviť

Napriek tomu, že ženu od panny rozoznávame podľa toho, že či panenskú blanu má, či nemá za skutočnú stratu panenstva sa nepokladá jej odstránenie masturbáciou, vibrátorom, či iným neprirodzeným vercajgom, ale pravým nefalšovaným vniknutím mužského nástroja, ktorý sa nazýva penis. Tento akt prieniku nazývame sexuálnym stykom[2].

Inými slovami: žena, ktorej pošvu nepreleštil penis je pannou aj keď je panenská blana chýba. Panna je žena, ktorá ešte detailne nespoznala ako chutí život.

Historicko-právnaUpraviť

V dávnych časoch bolo panenstvo veľmi cenené. Nijaký muž by sa neoženil so ženou, ktorá by nebola panna. Pritom každý správny chlap pripravil o panenstvo niekoľko žien, čo je, pri pomere pohlaví 1:1, dôkazom nekonečnej Božej milosti. Žiaľ, aj keď spoločenská objednávka bola na panenstvo morálne, doboví skúšobní komisári boli schopní overiť iba panenstvo fyziologické. Starovekí chirurgovia potom problém riešili rôznym naprávaním pretrhnutej blany, niektoré profesionálky mávali dokonca blanu na zips. Sľubná kariéra sa črtala aj ped ženami, ktoré mali nepretrhnuteľnú panenskú blanu.

HoroskópnaUpraviť

Paradoxne môže byť pannou aj matka[3], ba dokonca aj stará kurva a čo je vrchol panna môže byť aj muž. Je to vďaka astrológom[4], ktorí natoľko zmagorili ľudov, že ich otravujú znameniami zverokruhu a na základe toho sa nechávajú platiť za zverejňovanie horoskopov.

Ľudia v znamení sa narodili od konca augusta takmer až do konca septembra. Podľa týchto vedcov, ktorí si hovoria astrológovia pannám šéfuje planéta Merkúr, čo je holý chlap, ktorý má prilbu a nohy s krídlami. Panny sú cintľavky, ktoré sa serú za kritiku a tak sú kritický aj k ostatným. Nikto ich zato nemá rád. V robote sa piple s každou somarinou a nevie poriadne, kedy je fajront. Človek narodený v znamení panny je bifľoš a učinený vriťolez, znepríjemňuje ostatným kolegom prácou pohodu a robí sa s ním vyslovene nahovno. Medzi pannami je veľa lekárov, sestier, vedcov, právnikov, kšeftárov a chlapi môžu byť aj pastieri, záhradníci a vedia si poradiť aj s jemným trezorovým zámkom.

Paradoxné je, že medzi pannami je najviac frigidných žien. To, že povieme o žene, že je frigidná znamená to, že chceme kvalifikovane poznamenať, že pannám veľmi nechutí jebať. Tvária sa ako keby boli nevinné čisté ovečky, ale sú pokrytecké a oni by aj chceli zažiť nejakú tú sviňačinku, len si naivne namýšľajú, že muži v dnešnom uponáhľanom svete majú čas sa s nimi naťahovať. Preto je ženám v tomto znamení najbližšie čakanie na princa na bielom koni.

Morská pannaUpraviť

"Morské panny neexistujú, ale suchozemských kuriev je dosť"

- skeptický námorný kapitán

Ide o zvláštny druh panny, ktorá sa vyskytuje v moriach. Ide o veľkú anomáliu, pretože moria sú plné námorníkov, ktorí vytvárajú environment pre panny nepriaznivý. Vedci majú niekoľko teórií, ako si tieto panny zachovávajú svoje panenstvo:

  1. Sú škaredé - táto teória má výraznú slabinu vtom, že ignoruje výskyt rumu medzi námorníkmi, jej obhajcovia však namietajú, že po objavení rumu v 16. stor. už aj tak nikto nijakú morskú pannu nevidel.
  2. Nemajú piče - slabinu tejto teórie odhalil námorný dôstojník Sergej Jebaľnikov svojim výrokom "za päťsto rubľov si urobím dieru, kde ja chcem".
  3. Majú piče, ibaže na nich majú zuby.

  1. Nie, vy prasce, meno Blanka nie je odvodené od panenskej blanky, ale od farby.
  2. LGBT proti tejto definícii ostro protestuje.
  3. Vedci zistili, že aj Panna Mária bola v skutočnosti len narodená v znamení panny.
  4. Áno, astrológ je na rozdiel od astronóma vedcom.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť