Ohrdie je 'ohanbie' (alebo prirodzenie), na ktoré je jeho nositeľ hrdý. U mužov to závisí od veľkosti. Muž je spravidla hrdý na ohanbie, ktoré v erekcii pri pohľade zhora pozdĺž vlastného brucha presahuje 35 centimetrov, čo sa rovná asi 14 centimetrom z pohľadu ženy alebo pri použití pravítka.

Úplnou dokonalosťou pre označenie za ohrdie je keď sa jedná o prirodzenie na ktoré je síce jeho vlastník hrdý, no pri ponuke nádejnému proťajšku bolo toto prirodzenie ohrdnuté.

Niet o tom pochýb, že ohrdie poznáme všetci. Idioti často ho považujú za najlepšiu alternatívu, t.j. pravý opak opak ohanbia. Je to očividne mylný dojem. Obidva pojmy sa totiž vzťahujú na niečo absolútne rovnocenné, bez ohanbia by bol, tak isto ako bez ohrdia, život úplne bezcenný. Ohrdie je totiž veľmi vhodné na ťažké chvíle, naproti tomu ohanbie má omnoho (nečíslo!) intímnejší zmysel. Ohrdie je vo svojej podstate arogantné, sebecké a je nepredstaviteľne koncertované na nadradenosť talentu, na kráse, na bohatstve a a čo navyššej pozícii. Poznamím vedci dospeli k názoru, že bez skromnosti, ktoré je v ohanbí by neexistovala žiadna zábava. Ohanbie je tým, čo ľudov spája a vedie k skromnosti.

Ohrdie je silný motivátor. Podnecuje jedincov na to, aby sa pokúšali narúšať a neustále dobývať egá druhých. Jeho negatívnou vlastnosťou je arogancia a neprístojné konanie, sebeckosť motivuje k neustálemu dorážaniu a presadzovaniu sa voči každému a inému. Ohanbie má oproti nemu zdravšie tendencie dožadovať sa aby sa oň každý bezbreho staral, udržoval ho v kondícii a čistote. Niekedy treba v ohanbí živiť aj nejaké tie falošné nádeje a tieto túžby v ňom podporovať inými časťami tela. Ohrdie si naproti nemu ide stále za tým svojim. Ohrdie, na rozdiel od ohanbia, nepripúšťa, že by mohlo byť porazené. Vždy rýchlo identifikuje svoje cieľové ohanbie, na ktoré sa surovo vrhne vrhne, prekoná ho aby si zachovalo svoju pýchu.

Trvá to takto dlhšiu dobu, až kým sa nestane niečo, čo mu poukázaním na holú pravdu zmení stav natoľko, až má následok, že v ňom rastú prvé zárodky hanby. Naproti tomu sa môže stať, že ohanbie zistí svoje svetlé stránky a prevahu a pomaly, plazivo ako tichý zabijak v ňom začne klíčiť hrdosť, ktorá ho transformuje z maličkého na väčšie a stále silnejšie ohrdie.

Prísne vedecké pojednania NECYKLOPÉDIE na tému anatómia.

Traviaci trakt.jpg
Human anatomy cs.jpg

HlavaMozogKsichtVlasyOčiUšiNosÚstaJazykZubyKrkPohlavie

TeloKostraKozyBruchoPrsiaŽranieSrdceKrvOhanbieOhrdieVagínaBoborRiťSranieŠťanie

ÚdNohyRukyPrstyPenisErekcia