Nový Žvást

(Presmerované z Nový čas)
Jedna z tituliek čísla denníka, ktoré sa venovalo našej encyklopédii.
Článok v internetovej podobe Nového Žvástu

"Nový Žvást je najobjektívnejší slovenský denník!"

- Robert Fico

"Časopis, na ktorý si môžete položiť topánky!"

- Rasťo Piško

"Časopis, na ktorom sa dajú sušiť huby!"

- Jano z Východnej

"Nový Žvást - denník, ktorým sa dá dobre vytrieť riť! Pri troche šťastia máte potom na nej odtlačok dákej kurvy dňa!"

- neznámy vandal

Nový Žvást (nemýliť si s Novým Časom, ba s nejakým iným Plusom, i keď jeden nikdy nevie) je bulvárny mienkotvorný denník nevídaného charakteru. Vďaka svojej čítanosti je chlebodarcom politikov, celebrít, vrahov a zlodejov. Bez Žvástu a iných komerčných médií by tieto osobnosti a aj celý šoubiznis boli ukryté niekde v najtemnejšej riti.

Nový Žvást sa vyznačuje palcovými titulkami o kauzách typu Ringos, Mariana Ďurianová, politika, Vyvolení, žoldáci z Kosova padli pri SMSkovaní na palube lietadla, Big Brother, explózia v muničáku v Novákoch, Big Brother, nová štetka na farme, zavalenie baníkov v Novákoch, prepúšťanie v Novákoch, Fico v Novákoch, politika, Poľský prezidentský zbor zakecal kapitána lietadla nad Ruskom, politika, Dzurinda a Mikloš, politika, Ringos, politika, Ďurianová, počasie, politika, Adela Banánášová, nad Ruskom a Ukrajinou sú už príliš vyjazdené letecké trasy, Politika, Ďalšia kurva na Farme, Farmár hľadá kurvu... Všetko zdražie, Benzín zlacnel o jeden cent, Politika, Ďalšie úsporné opatrenie, Surové zdieranie milionárov atď...

InternetUpraviť

Nový Žvást bol donedávna prístupný aj na internete na adrese www.rychlovka.sk, no po čase si majitelia Nového Žvástu povedali, že si založia novú doménu, ktorá bude mať a predávať ich identické meno. Pôvodný obsah bleskových stránok nechali portálu Zoznam.sk, ktorý ho teraz dopĺňa pod názvom Topky.sk. Senzácia sa nekoná, išlo ako vždy hlavne o prachy. Politiku a nejaký drbnutý tlačový zákon, či čo to je majú všetci v prdeli.