Neptún
NEptune.jpg
Neptún je modrá planéta.

Neptún (čítaj ) je pôvodná planéta Slnečnej sústavy, ktorá má veľmi blízko k Slovensku, nakoľko je vždy štylizovane vyobrazovaná do tvaru vidiel. Kvôli tým vidlám si túto planétu radi privlastňujú aj satanisti, ako aj námorníci. Námorníci údajne preto, lebo sa tými vidlami dajú vraj chytať ryby. Bratislavčania veria, že odtiaľ pochádzajú vidláci, ale nie je to zatiaľ dokázané.

Málokto si uvedomuje, že planéta Neptún je v skutočnosti modrou planétou. Je to ďalšia záhadná spojitosť s planétou Zem. Tieto indície spolu s existenciou súvislostí s bohom morí, Neptúnom (čítaj Poseidonom) naznačujú, že ľudo prišiel na Zem práve z Neptúna potom ako túto planétu zničil výbuchmi Atómového Bimba(sa). Táto skutočnosť spôsobila, že po tejto deštrukčnej udalosti sa na planéte Neptún úplne stratila atmosféra.

Jediné, čo si vtedajší ľudo na svoju cestu na Zem so sebou zobral bola voda a Boh, ktorý napokon dal spolu s Chuckom Norrisom dokopy to, čo dnes pozná každý ako obyčajnú civilizáciu. Vedecky by sa teda dalo konštatovať, že Neptún je vlastne rodiskom ľudstva.

Neptún je v podstate veľmi chladná planéta. Vo všetkom. Podľa vyjadrení NASA sa napríklad vyznačuje aj tým, že IQ na jej povrchu má tiež až mrazivo nízku úroveň. Je až niekde pod číslom 50, ba až nižšie. Preto viacero známych osobností má pocit, že Neptúnovi rozumie a prejavilo prudký záujem o to, že by sa na ňu presťahovala. Medzi prvých pionierov, ktorý sa takto vyjadril (neoficiálne) patrí George (bl)Bush, ale aj iné známe celebrity, či dokonca celé politické štruktúry. Inteligencia na planéte Neptún vraj dáva silný predpoklad, na rozvoj porozumenia smerovania súčasnej kultúry, mediálneho trhu a politických systémov. Planéta preto dostáva nový rozmer pre zmysel svojej existencie a je možné, že sa stane aj cieľom destinácie pre značnú polovicu ľudstva. Bude to také sťahovanie národov(?). Vytvorí sa tým údajne priestor aj pre ďalší vývoj na Zemeguli.

Slnečná sústava
☼☿♀☾⊕♂♃♄♅♆Fujto!NičSolar System.png