Muchotrávka zelená

Necyk.png
Muchotrávka zelená
Muchotravka zelena.jpg
Na hubka čaká konzumenta


Muchotrávka zelená (hlubus jedlus) je druh jedlej huby ktorá je výnimočná tým že sa dá zjesť iba dvakrát: prvý a posledný raz. Je preto vhodná pre svokry, niektorých politikov, hovädá, svine, zmrdov, ale (ako napovedá jej názov) aj pre muchy.

Muchotrávka zelená sa zvyčajne pridáva do polievok a do „pice otrávenej“. Zmiešava sa z inými hubami a veľmi dobre chutí s muchotrávkou červenou. Pridáva sa aj do kokajínu preto ľudia po užití tejto drogy zvyčajne skončia v hrobe skôr.

ZneškodnenieUpraviť

Muchotrávka zelená je jedinečná. Nedá sa zneškodniť. Vyzerá tak dobre že podľahnú aj tí ktorí huby nenávidia a ktorí ich chcú rozkopať. Zvyčajne sa začne degustovať po troch sekundách pozerania na ňu od maximálnej vzdialenosti štyroch metrov.

Príznaky po zjedení:

  • Dobrý pocit - po 10 sekundách,
  • Halucinácie - 1 minúte,
  • Tráviace ťažkosti - nehrozia,
  • Smrť - 3 minúty po halucinácií

Spôsob liečbyUpraviť

Pri vyberaní pozostatkov z muchotrávky zelenej podľahnú všetci lenže až po 9 sekundách pozerania sa na ňu, lebo už nemá taký dobrý účinok. Ak sa cez toto podarí dostať (šanca 3%) následne pokračovať prikladaním defibrilátora.

Žrádlo
  BanánBryndzaCibulaCigaretyCukorDžúsDyňaGebuzinaGyrosGulášHaluškyHamburgerHotdogHovädoChliebJedKeksyKokosKumpaoKvargľaKvasená kapustaLángošLečoMedMlátoMliekoMäsoMozartove guleMuchotrávka zelenáPizzaPrasaRybie filéSamove zásobníkySviečkováŠiškyŠnicleŠpiritusSušienkyTalkneTreska v majonézeVšehodžúsUhorkaUchotrávka zelenáVajciaZemiakZyklonádaŽinčica

Súvislosti: GastropatGrgGrcPrdChlastLietajúce špagetové monštrumMikrovlnkaPetr NovotnýNápojový lístokZvracanie
 
 
 


  Necyklopedické rastliny  

BurgyňaCibulaCvikľaHaluzHi-Hi TrávaJahodaMuchotrávka zelenáPaprikaRíbezľaStromTrubkovník bananskýTrávaUchotrávka zelenáVýhonokZemiak