Jeleň sa často označuje ako živočích. V skutočnosti je však diabolským strojom Alberta Zweisteina, ktorý okopíroval nevyužité plány Napoleona Bonaparta. Pôvodne bol využívaný ako vešiak, neskôr však Albert pridal funkcie ako varenie kávy a splachovanie záchoda.

Jeleň
Jeleň
Jeleň v pôvodnej verzii

.

Toto je rešpektovaný Necyklopedický živočích

PopisUpraviť

Vonkajšok Jeleňa je hovnovej farby. Je 126 a viac centimetrov vysoký. Ak má prázdnu nádrž, tak váži menej ako 80 kíl. V prípade, že nádrž je plná, váži viac ako 80 kíl. Na hlave mu rastú drevené vešiaky, ktoré veľmi rýchlo hnijú a preto je naprogramovaný tak, aby sa mu každý rok zasekli v korune stromu a musel ich zhodiť. Jeho mechanizmus pochopil okrem alberta zweisteina len Nikto.

FunkcieUpraviť

  • varenie kávy
  • zhadzovanie vešiakov
  • splachovanie záchodov
  • vozidlo pre ľuda
  • zvyšovanie IQ okolitých ľudov
  • Napoleon chcel, aby vedel aj zabíjať, ale Albert s tým nesúhlasil a tak túto funkciu zrušil. Keďže s techniky vie ešte veľké tudle, malo to zlé následky: odvtedy jelene poslúchajú iba čistokrvných Číňanov. Čistokrvných preto, lebo Číňania zle spaľujú alkohol.
  • Prvá verzia jeleňa dokázala aj písať

NebezpečenstváUpraviť

  • veľkým ohrozením pre jeleňa sú medvede a gumové medvedíky

Výskyt a výrobaUpraviť

Jelene sa vyrábajú v tajných továrňach, ktoré majú rôzne krycie mená, ako Coca cola, Figaro a podobne. Továrne sa zvyškov zbavujú primiešavaním do svojich produktov.

Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDelfínDikobrazDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHrochHyenaChameleónJóžin z bážinJežkoKomárKopytníkKrokodílKrtkoKruté jablkoLabuťLevĽudoMačkaMliečny tvorOtravník obyčajnýMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMravceMyšMuchaOpicaOsaPavúkPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesSarančatáSlonSomárŠakalŠkrečokŠvábTchorTigerTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVošVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

Jedlé
BaranBizónyDiviakJeleňJelenček africkýChobotnicaKačicaKamzíkKôňKorytnicaKozaKravaOvcaPotkanPrasaPrasopesRybaRakSarančatáSliepkaSlimák záhadnýŠmolkoviaTuleňÚhorVtákZajac