Ivo A. Benda

Ing. Ivo Aštar Benda (* 1961 Olomouc --zije vo Vranove n.T český hip-hoper, emigrant, excentrik. Milovník trávy. Amatérsky hokeista a gynekológ a konštruktér vesmírnych lodí.

Ivo A. Benda
Ivo A. Benda

Ivan Benda a idioti, ktorí ho chodia počúvať.
Narodenie 1961
Olomouc, Česko
Úmrtie 2017
sv. Turčiansky Peter, Pluto
Známy vďaka tomu, že je český hip-hoper, emigrant, excentrik a milovník trávy.

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Zakladateľ, vodca a autor vesmírnych ľudí, nebezpečnej sekty homosexuálnych vyznavačov diabla.

Junáctvo a mladosťUpraviť

Od malička Ivka trápili nočné desy, zjavenia neľudských príšer a polúcie. Jeho snový svet skoro prerástol do socialistického realizmu. Červené trenírky a rybacia aróma chlapčenských záchodov Ivka sprevádzali ešte pár rokov. Správny socialistický človek je zberač a jeho kolekciou je množstvo podobností. Generovanie rovnakých patvarov sa stáva pre Iva Bendu nikdy nekončiacim hobby.

Povráva sa tiež, že v mladosti ho inšpirovala idea komunistickej spoločnosti. Neskôr sa stal agentom KGB ako agent provokatér mal vyhľadávať neochvejných nasledovníkov J.V. Stalina.

OsvietenieUpraviť

Na škodu všetkých, Benda opustil továrne mladoboleslavskej Škodovky, kde obsluhoval bulharský počítač. Na ceste preč (podľa legendy vo vlaku) sa stretol s Milou Drskovou, kraviarkou od roku 1995 blázniacou po vesmírčanoch. Od roku 1997 húlil už aj Ivo.

ÚspechyUpraviť

Zrušenie strašidielUpraviť

V r. 2004 Ivo A.Benda inicioval (na požiadanie Aštara Šerana) petíciu za zrušenie strašidiel. Petícia bola úspešná a od uvedeného roku nikto žiadne strašidlo nevidel.

VideáUpraviť

Súbor:Ivo Benda - sledovaci systemy
Ivo A. Benda - Varuje pred vesmírnou totalitou
  • [1] - Ing Ivan Aštar Benda VS Jan Kraus
  • [2] - "Pre a proti" s Ivom Bendom
 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula