Havran je druh vtáka, ktorý ľudom prináša šťastie. Havrany mystické tvory, ktoré žijú tajne vo svojom voči ľudom paralelnom svete a na rozdiel od ješitných pokolení Adamových sú úplne normálne. Ich popularita je nekonečná a v bielej verzii sú havrany, podobne ako čierne ovce, považované za synonymum anjelov.

Havran
Havran
havran bezzubý

vták, ktorý je agent boha Odina

Toto je rešpektovaný Necyklopedický živočích

PôvodUpraviť

Havrany nemajú v svojom prapôvode nijaký náboženský charakter. Vedci už takmer tesne pred pravekom dokázali, že sa títo vtáci evolučne spájajú vo svojej stromovej štruktúre rodokmeňa z viacerých možných zdrojov, ba aj prameňov. Je viac než jasné že jedna vetva v ich koreni sa nachádza niekde v hnutí EMO, ale spoločné korene má v gotike, či Luníku IX, Petržalke, lesoch a v heavy metale.

V prípadových štúdiách o havranoch bolo pod prísnym vedeckým dohľadom skúmaním zistené, že havrany v biblickom období z hliny vytvoril severský boh Odin (údajne s ním spolupracoval aj ruský boh Dva, respektíve Два) ako odpoveď na stvorenie Adama a Evy. Bola to akási revolta, odveta škandinávskych božstiev na dianie v okolí rovníka, kde sa fušovalo okolo vecí, ktoré sa neskôr v davoch spopularizovali pod spoločným názvom, že "Genesis". Odin stvoril svoje dva havrany a posielal ich na Zem aby sledovali tamojšie udalosti. Preto sa potom tieto tvory včas stihli infiltrovať na Noemovu Archu, vďaka čomu splynuli s aktuálnou živočíšnou ríšou. Z nej mapujú život ľudov a umožňujú bohovi vojny, Odinovi, aby ovplyvňoval demografické dianie a bránil premnoženiu ľudskej rasy na plochozemi.

VýskytUpraviť

Havrany sú veľmi životaschopné živočíchy. Prežijú takmer všade a teda aj na cintorínoch. Chodia vždy v čiernom, takže sú v symbióze s mŕtvymi. Tento ci znak, im dáva istú tajomnosť a budia tým rešpekt dokonca aj u niektorých ateistov.

Havrany majú radi párky, ale aj parky. V parkoch sa vyskytujú preto, lebo sa tam vyskytujú aj psy. Áno práve tie psy, ktoré majú ľudovia doma. Tieto psy majú ako potravu granuľe, ktoré sú vyrobené medziiným z mäsa a rôznych jemu podobných derivátov. Psy majú ale veľmi krátke črevá a tak tie mäskové deriváty procesom srania idú cez trávniky na recykláciu do havraních zobákov. Psie hovná sú teda jedným z dôvodov, prečo sa havrany a vrany vyskytujú v blízkosti parkov. Tento fakt poukazuje na geniálnu podstatu existencie venčenia bez sáčkou a zároveň podtrhuje význam toho, že nie všetko, čo je o hovne nemá zmysel.

Pozitívnejšie tajné väzby majú havrany údajne na kmene vraních indiánov, ktorí žijú na Divokom Zápachu. Niektoré zdroje vravia, že havrany sympatizujú aj s našimi cigánmi, ktorým pomáhajú so separáciou ich odpadov.

InteligenciaUpraviť

Havrany patria medzi najinteligentnejšie tvory na zemi. Pred nimi sú potkany a šváby, po nich nasledujú svine, hovädá, psy, opice, papagáje, Marxistická filozofia, elity z rodu šmolkov a až potom ľudovia (okrem Baby Vangy, Meliška a Kostradamusa).

Vysokú inteligenciu havranov môžme pozorovať aj z toho, že ich absolútne nezaujíma politika, reklama, celebrity, televízia a je im ľahostajný akýkoľvek smrťfón, fejsbúk a teda aj internet. Nikto ešte nikdy nezistil, že by sa niektorý havran čo i len slovkom zmienil o Ficovi, Supermanovi, Kotlebovi, o Eure, Eurostate, oni dokonca nevedia načo je NATO a aj voľby sú im ľahostajné. O ich inteligencii svedčí aj to, že preferujú jedenie bez práce. Respektíve v tomto prípade nejde o jedenie, ale o žranie. V každom prípade sú oproti ľudom vpredu aj v tom, že nevyžierajú chladničku rodičov.

Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDelfínDikobrazDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHrochHyenaChameleónJóžin z bážinJežkoKomárKopytníkKrokodílKrtkoKruté jablkoLabuťLevĽudoMačkaMliečny tvorOtravník obyčajnýMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMravceMyšMuchaOpicaOsaPavúkPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesSarančatáSlonSomárŠakalŠkrečokŠvábTchorTigerTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVošVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

Jedlé
BaranBizónyDiviakJeleňJelenček africkýChobotnicaKačicaKamzíkKôňKorytnicaKozaKravaOvcaPotkanPrasaPrasopesRybaRakSarančatáSliepkaSlimák záhadnýŠmolkoviaTuleňÚhorVtákZajac