Eva Máziková

Eva Má zikova supernova slovenského showbizu narodená pred našim letopočtom niekde v starom Prešporku. Nestarnúca stará atrapa s nesmierne prítažlivým podpažím a kovovým chrupom. Tento živočích sa vyznačuje neskrotnou energiou, ktorú rozdáva plným priehrštím na počkanie a to komukoľvek, kdekoľvek a bez opýtania. Pozor, jedná sa o nespútaný typ energie, ktorú okolo seba spomínaný živočích šíri bez akéhokoľvek zmyslu a logiky.

Eva Majzlíková
Eva Máziková

Evička plače, lebu ju vydrbali z celé v riti kemp
Narodenie 29. október 1949. Veru už je taká stará
Prešporok
Výška 181 cm z toho 125 cm nohy
Váha 152kg (oceľová panva 82 kg)
Známa vďaka Neohrabanému správaniu a ústam na dva k....
Manžel Fašista
Deti Benjamínko
Partner/ka Nora Mojsejová
Rodičia Ešte žijú, ale nepriznávajú sa
Príbuzní prsia Janka a Danka
IQ nemá

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Podľa serióznych vyjadrení odborníkov bol duševný progres tohoto živočícha zastavený v piatich rokoch jeho života, pričom akákoľvek snaha o ďalšiu revitalizáciu duševných a inteligenčných schopností nepriniesla žiadne konkrétne pozitívne výsledky.

CharakteristikaUpraviť

 • jedinečný hlasový prejav (...ibaže by bola absolútna vokálna priemernosť považovaná za jedinečnú...)
 • Eva je mimozemštan!
 • dlhodobo najžiadanejšia speváčka vo svojej kategórii (Top ten Fosiliodis -45 p.n.l. (mimo slnečnej sústavy))
 • šarmantné vystupovanie.

Eva sa údajne narodila veľmi dávno, je staršou sestrou smrti, a podľa kroník, vraj Eva mala 12 rokov a pripravovala sa na prvé sväté prijímanie keď sa narodila jej mladšia sestra smrť.

OceneniaUpraviť

 • Talent roku 1967 (Bratislava)
 • Najlepší spevák Jura (druhohory)
 • Absolútny víťaz súťaže Celé v riti kemp (pred asi 3,6 až 3,7 miliardami rokov)
 • Najdlhšie nohy v galaxii (v polohe od seba)

Daľšie nedoceneniaUpraviť

 • Absolútny vítaz v šachovej sútaži (Brno 1932, paralympiáda určená pre extrémne duševne chorých jedincov, takzvané definitívne stratené prípady so zležanou hlavou)
 • Majsterka v skoku dolu hlavou bez použitia spomaľovacích zariadení. Svetový rekord, ktorý nebol prekonaný: voľný pád z výšky 896,5 m.)
 • Priznaný titul: Doctor Idiotus Maximus (1967)

Evička ako filmová hviezdaUpraviť

Dokonca si Evička Mázikovie zahrala aj v známom trilery Pacho, Hybský zbojník a to ku... slečnu, ktorá tancuje (už vtedy vedela, že pôjde do Let´s Tancovať) v sude s kapustou. Do filmu sa dostala len vďaka bujnému a ešte v tedy pomerne pevnému poprsiu, ale vzhľadom k tomu, že nedala režisérovi, tak je jej vo filme venovaných len pár desiatok sekúnd.

Známe hityUpraviť

 • Iná kurva
 • Zbohom týždeň
 • Každý deň šťať viem


  Hudobné skupiny (nie Metalové)
Bodom from childrenBuran BuranBurzumČechomorDead KomunistsDeathly eyesDepressive DirectionsGrín DejH16JakačiJoy DivisionManic Street PreachersNazarethNemŕtvy či neživýOlympikPeking PensionPil PivoSuper Bomb TrioTublatankaVeverička z MarsuVidlán
Tí, čo spievajú
50 KorúnAmy WinehouseBritney SpearsLady GagaDávid HajzelhófMartin KittnerKukoNemŕtvy či neživýJožo GaRagueVkeli KlaksónElvis PresleyKarel GottMichael JacksonBranislav JobusRobo KazíkEva MázikováPeter StrašákJozef PáterovičRihannaHelena von Dráčková
*** Bonus ***


Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová