Dyjana Chlórová

Barbaric1.jpg Upraviť!
Tento článok by mal aj nejaký ten zmysel, no NECYKLOPÉDIA naň hrdá nie je!
Ak chcete aby tu zostal pozrite sa ako na to a začnite na tom pracovať!


Dyjana Chlórová známa tiež aj ako stará umľaskaná kurva Yvona Švábová z paneláku. Prípadne afektovaná bratislavská piča. Narodila sa v Bratislave niekedy v roku 1970 i keď z mnohých zdrojov sme sa dozvedeli, že sa len vyskytla (však jasné, kto už by len takú pizdu mohol porodiť a nie to ešte vychovať). Momentálne býva v jednom neznámom paneláku na ulici Geologickej v Bratislave. Nakoľko manžela poslala do riti, tak je sama a na uvedenej adrese sa akurát kur...oné...to.....trtká.

Dyjana Chlórová
Dyjana Chlórová

Umľaskaná bratislavská stará pizda
Narodenie 18. február 1970
Bratislava
Úmrtie Dúfajme, že skoro
Nezáleží
Výška 170cm
Váha 52kg(3kg pizda)
Známa vďaka Paneláku a afektovanému mľaskaniu
Manžel Ďuro Suchý ale vydrbal sa na ňu (dostal rozum)
Deti No comment
Rodičia Dvaja
IQ 0
Podpis Dyjana Chlórová, podpis
Webstránka www.pizdaumlaskana.sk

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

KariéraUpraviť

Dyjanka v podstate ani žiadnu kariéru nemá, čiže je dosť odvážne aj tento odstavec tu uvádzať ale čo by sme po tom o nej písali. Okrem toho, že sa od roku 2008 strápňuje v pseudo telenovele Paneliak made in TV HNOJ, účinkuje i v nemenej kvalitnom seriály KBK (Karpatské Brandy Kyslé). A to je asi tak všetko. Natočila síce ešte zopár brakových vecí a aby sa teda nepovedalo tak sú to napr; tieto:

  • Let asfaltového kokota
  • Šťúr-ovci
  • Ružová p*čka
  • Bobrovňa
  • Konečná šťanica
  • Tango so somármi
  • ...

ŽivotUpraviť

V živote sa jej mimoriadny talent kurvy prejavil najfamóznejšie a asi aj lepšie ako v seriáloch či vo filmoch. Počas štúdií na VŠMU v Bratislave neodolala častým pánskym návštevám na intráku, ba dokonca vyhľadávala pánsku spoločnosť sama aby sa pochválila svojim nadprirodzeným prirodzením. Neskôr, keď nastúpila ako členka činohry SPD (slovenského porno divadla) mala problém s nedostatkom mužov vyriešený. Ale vzhľadom k tomu, že to jej nenásytnej pizde nestačilo, namotávala si aj iných hercov, tanečníkov, zápasníkov, podnikateľov aj automobilového pretekára. Z jej vééééééľmi dlhého zoznamu "lások" vyberáme napr: svetoznámy herec, playboy, blonďák, kulinár a majiteľ reštaurácie Maroško KlaKramár, zápisník zápasník Richard Mešťan, ďalej pseudo autopretekár na kosačkách a záhradných traktoroch a podnikateľ - predajca kŕmnych zmesí a trávy Ján Daniš. Ďalej by sme mohli spomenúť najslávnejšieho herca západného slovenska, prevádzkovateľa maštalí a stajní - Tomáša Maštaliara inak exceletného najmä v odbore arogantizmus. Všetko by bolo ok a bez následkov, prípadne dôkazov, keby nebol do nej vstúpil do jej života vstúpil Ďuro Suchý, Známy rosničkoš, básnik a pisateľ tragických poviedok. Známej bratislavskej pizde, mľaskoške a hrdzuli sa hneď zapáčil hlavne ale preto, že bol od nej o móóóóóóc mladší, čo jej veľmi imponovalo a v jej hrdzavej hlave skrsol nápad "Toho musím zbaliť, pretože ja stará stodola hneď vedľa neho omladnem". Nepodarilo sa. Ďuri ako švárny rozumný junák milú Dyjanu vytr......pretiahol pri čom ju rovno aj nabúchal a kopol do riti. A tak Dyjanke zostali len staré oči pre plač. Jediné pozitívum tohto krátkeho vzťahu bude možno decko, ktoré splodili. Dúfajme.

Liečenie a oceneniaUpraviť

 
Dyjanka akurát ukazuje svoju pizdu zo zadu

Dyjanka si komplexy a zlomené "srdiečko" liečila pomocou infantilných relácií TV HNOJ napr: ako tanečníčka-korčuliarka v šou Hviezdy na smrade, ktorú dokonca aj vyhrala, či obdobnej šou ale bez korčulí a smradu zato však na snehu v SNOWDANCE, kde však pútala na seba pozornosť akurát tým, že buď prišla na pľac polonahá alebo vytŕčala svoju pizdu. Tak či onak sa ale ako-tak preliečila nakoľko ju to pookrialo na duši ako i tieto ceny:

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová