Zdar. Udělal jsi tu takový bordel s přesunama, až bolí. Při opakování budeš zablokován. Kdyby to k něčemu vedlo tak držím hubu, ale... --Ervinpospisil 20:59, 26. máj 2008 (UTC)

Wine-notepad.svg.png
Ahoj Velkyboh. Vítame ťa v slovenskej Necyklopédii!
Ahoj! Ak máš na stránke tento odkaz, zrejme si začal(-a) skvele, tak sa snaž si to nepokaziť! Všimli sme si Ťa, lebo ideš po najlepšej možnej ceste stať sa borcom a našim kolegom na Necyklopédii! Ak si vo Wikiprojektoch nový, prezri si zásady. Všade musia nejaké platiť.
Podpísať sa dá aj touto ikonku.

Odporúčané články

Dobré rady

(Preskoč, ak si si už založil(a) účet.)

Pre prehliadanie ani editáciu článkov nie je potrebné mať užívateľský účet, ale jeho vytvorenie je jednoduché a rýchle a jeho používanie poskytuje veľa výhod. A až raz budeš borec, tak všetci uvidia všetky tvoje (snáď) skvelé články!

  • Aby si sa podpísal na diskusných stránkach, stačí napísať --~~~~, ale články sa nepodpisujú!
  • Neboj sa editovať. Keď niekde urobíš nejakú vyloženú hlúposť, neboj sa, ostatní to vylepšia (a prípadne Ťa bloknú).
  • Neodporuj správcom. Odpor je márny, budeš zablokovaný. Ak sa Ti niečo v niektorom článku nepozdáva a myslíš, že by to malo byť iné, t.j. lepšie, tak to smelo uprav, ale bezhlavo nemaž. Mazanie je vandalstvo. Tvoj vandalizmus je irelevantný.

Tak ešte raz vitaj medzi nami a ďakujeme za srandu, ktorú nám (snáď) prinesieš. Verím, že sa tu uvidíme často. (Nezabudni občas zájsť do Dedinskej žumpy!)

Prostuduj si návody. --Ervinpospisil 21:16, 27. máj 2008 (UTC)

Zdarec, je to v pohodě, ale:

--Ervinpospisil 20:54, 10. jún 2008 (UTC)

PochvalaUpraviť

Uděluji ti pochvalu za pracovitost. Zdar. --Ervinpospisil 23:05, 1. júl 2008 (UTC)