Wine-notepad.svg.png
Ahoj Catik. Vítame ťa v slovenskej Necyklopédii!
Ahoj! Ak máš na stránke tento odkaz, zrejme si začal(-a) skvele, tak sa snaž si to nepokaziť! Všimli sme si Ťa, lebo ideš po najlepšej možnej ceste stať sa borcom a našim kolegom na Necyklopédii! Ak si vo Wikiprojektoch nový, prezri si zásady. Všade musia nejaké platiť.
Podpísať sa dá aj touto ikonku.

Odporúčané články

Dobré rady

(Preskoč, ak si si už založil(a) účet.)

Pre prehliadanie ani editáciu článkov nie je potrebné mať užívateľský účet, ale jeho vytvorenie je jednoduché a rýchle a jeho používanie poskytuje veľa výhod. A až raz budeš borec, tak všetci uvidia všetky tvoje (snáď) skvelé články!

  • Aby si sa podpísal na diskusných stránkach, stačí napísať --~~~~, ale články sa nepodpisujú!
  • Neboj sa editovať. Keď niekde urobíš nejakú vyloženú hlúposť, neboj sa, ostatní to vylepšia (a prípadne Ťa bloknú).
  • Neodporuj správcom. Odpor je márny, budeš zablokovaný. Ak sa Ti niečo v niektorom článku nepozdáva a myslíš, že by to malo byť iné, t.j. lepšie, tak to smelo uprav, ale bezhlavo nemaž. Mazanie je vandalstvo. Tvoj vandalizmus je irelevantný.

Tak ešte raz vitaj medzi nami a ďakujeme za srandu, ktorú nám (snáď) prinesieš. Verím, že sa tu uvidíme často. (Nezabudni občas zájsť do Dedinskej žumpy!)


Keď uploadujes obrazky tak daj pls priponu malymi pismenami, (nie Nieco.JPG ale Nieco.jpg). Díky. --Bači 15:35, 28. október 2007 (UTC)

Gangsta a podobnéUpraviť

Zdar. Prosim, nedávej sem takové sračky. Před nedávnem se zde vytvořil konsenzus, že podobné subvýhonky nebudou trpěny. Jestli tě zajímá tématika sprejerů, vytvoř pořádný článek - třeba si to piš postupně v texteditoru a pak to sem nahraj. Necyklopédia je součástí mnohojazyčné rodiny Uncyclopedia a musí nějak slušně vypadat. Gangstu mažu podruhé!!! --Ervinpospisil 13:46, 3. november 2007 (UTC)