Blondína

(Presmerované z Blondínka)
PA-TAG.png Varovanie! Pompino0006.jpg
Tento článok obsahuje bežne nie spisovné slová.
Vo vlastnom záujme sa ich zbytočne neuč a zabudni ich. Pokiaľ nepoznáš ich význam, pozri sa na Wikipédiu.
Blondína.jpg

Blondína je typ ženy, prirodzene sa vyskytujúci na severných pologuliach. Blondína je z pohľadu mužov kontroverzná a rozporuplná bytosť. Zatiaľ čo zástancovia blondín argumentujú ich telesnými kvalitami, nekomplikovanou povahou a obrovským potenciálom v sexuálnej oblasti, odporcovia tvrdia, že sú to štetky, fajčihuby a hnusné odporné kurvy. A navyše, myslením trúbky. Tieto kontroverzné vyhlásenia vytvárajú informačný chaos, ktorý je prekážkou k dokonalejšiemu porozumieniu problematiky blondínok, a majú u samcov dvojaký účinok:

  1. Že títo blondíny ignorujú, lebo ich majú apriori za niečo nečisté (a pritom prichádzajú o kurva veľa)
  2. alebo naopak, idú do vzťahov s blondínami bez realistického odhadu, a potom ich zlatovláska nechá a sú z toho na vetvy. Cieľom tohoto článku je priniesť trochu svetla do tejto problematiky a vysvetliť, že kto tá blondína je, a na čo je kurva dobrá.

Ekonomika vzťahovUpraviť

Blondínku nie je možné vlastniť. Maximálne spoluvlastniť. Počet spoluvlastníkov nie je nikdy istý, a to ešte nevylučuje prítomnosť tichých spoločníkov. Muži na všetkých stupňoch milostnej hierarchie či prepletenca sú s blondínou spokojní (kto by kurva nebol). Jediný nespokojný je ten lúzer, s ktorým blondínka oficiálne chodí (a ktorý jej platí, a stará sa o ňu, a na ktorého sa ona potom vyserie, a ktorý potom trpí za svoju jebnutosť).. Napriek tomu, že takto to chodí u všetkých kuriev už tisíce rokov, stále sa v spoločnosti vyskytuje množstvo mentálne blbých, ktorí ochotne preberajú prvé miesto na blondínkinom červenom zozname.

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka RolincováĽudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDôchodcaHerecHovädoChriašteľKovbojMagorMulatMužNadčlovekNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena