Banán
Fellatio Banana.JPG
Banán je ovocie, ktoré sa dá jesť s vášňou.

Banán je asymetrický výplod afrických stromov zvané banánovníky. Banány sú vhodné na jedenie (nejesť šupy) a kŕmenie antropoidných opíc.

Druhy banánovUpraviť

Banány poznáme:

 • Nezrelé - od tých obyčajných sa líšia zelenou farbou a veľkou tvrdosťou, bežne dostupné v Tescu
 • Zrelé - typické banány vhodné na žranie
 • Zhnité - opak nezrelých, farba je hnedá až čierna a ani stopa po tvrdosti. Osobám nad 50 rokov neodporúčame jesť.
 • Skysnuté - údajne naozaj existujú

Banán ako sexuálny fetišUpraviť

Plod banánu je typický svojou žltou farbou v zrelom štádiu, rovným alebo zahnutým tvarom, ktorý je atraktívny hlavne pre osoby ženského pohlavia. Pôsobí mierne fetižujúco. Falický tvar banána im totižto niečo silne pripomína. Primitívni hlupáci si myslia, že si ženy banánom privádzajú sexuálne vzrušenie tým spôsobom, že si ho pchajú do vagíny. Vedci túto praktiku síce úplne nevylučujú, ale pravda bude v kombinácii iných náhod. Dôležitými sú tieto základné kritériá:

 • priemer banána
 • spôsob prípravy na konzumáciu olúpaním konca banána, ktoré evokuje predstavy stiahnutia predkožky zo žaluďa na mužskom penise

Ženu, ktorá má pozitívny vzťah a prežíva sexuálne vzrušenie počas jedenia banána spoznáme podľa toho, že neodhryzuje z banánu sústa v tvare kolies, ale:

 • zamyslene končekom banána v perách frikčnými pohybmi medzi zubami vťahuje do ústnej dutiny vrstvy z povrchu priemeru banánu,
 • pozvoľna si banán vsúva hlbšie a hlbšie do ústnej dutiny a na lícach je u nej badateľný mierny podtlak...
 • nenápadným pozorovaním si môžeme u tejto osoby všimnúť akýsi neprítomný pohľad pred seba, pohľad je nasmerovaný dolu,
 • keby bola táto žena úprimná, priznala by sa, že počas tejto konzumácie tam dolu zvhla.
 • vyvrcholením jedenia banánu bývajú plnšie líca a mierny zmätok v očiach (postranné pohľady) stravujúcej sa osôbky... alebo aj vôbec nie.

Banán ako nástroj politickej nekorektnostiUpraviť

Ak ukážete černochovi[1] banán, môžu vás zavrieť, až budete aj vy čierni. Alebo vás černoch môže beztrestne zabiť. Za politicky nekorektné sa považujú aj fotografie černochov jediacich banán (prevažne ide o fotomontáže), najmä ak tým černochom je nejaký babrák s bombama. V demokratickej spoločnosti sú preto banány zakázané.

PoznámkyUpraviť

 1. Namiesto nekorektného „černoch“ odporúčame používať termíny „afroameričan“, „afrourópan“ alebo „afroafričan“.
Žrádlo
  BanánBryndzaCibulaCigaretyCukorDžúsDyňaGebuzinaGyrosGulášHaluškyHamburgerHotdogHovädoChliebJedKeksyKokosKumpaoKvargľaKvasená kapustaLángošLečoMedMlátoMliekoMäsoMozartove guleMuchotrávka zelenáPizzaPrasaRybie filéSamove zásobníkySviečkováŠiškyŠnicleŠpiritusSušienkyTalkneTreska v majonézeVšehodžúsUhorkaUchotrávka zelenáVajciaZemiakZyklonádaŽinčica

Súvislosti: GastropatGrgGrcPrdChlastLietajúce špagetové monštrumMikrovlnkaPetr NovotnýNápojový lístokZvracanie