Mandarinka Rolincová: Rozdiel medzi revíziami

chýba zhrnutie úprav
Pomerne dlhý a vážny <s>výťah</s> vzťah mala Mandarinka s atraktívnym vlasatým fešákom Petrom Vlasákom. Boli spolu veľmi šťastní, chodili spolu na zmrzlinu, na pivo, do hodinových hotelov, na návštevy ku Ivetke B. A to bol práve kameň úrazu. Ivetka smutná z toho, že jej celý svet ubližuje požiadala Mandarinku, či by jej svojho vlasatého priateľa neprenechala, nakoľko si vraj sama už nedokáže nikoho nájsť. A tak sa Mandarinka s priateľom s bujnou hrivou, rozišla v dobrom a aj po rozchode zostali sexuálnymi priateľmi. Dokonca keď Vlasákovi, ktorého v Čechách nazývajú aj „trenírkový kráľ„ objavili nádor na mozgu, bola to práve Mandarinka, ktorá sa ponúkla, že mu daruje svoj mozog. Dodnes nie je isté, či tak aj urobila.
 
Kratšie vzťahy mala s mnohými osobami, ale vzhľadom k tomu, že boli krátke, tak sa im nebudeme venovať. Ale boli to aj tieto osoby: Jan Bursa, Tomáš Altus, Jaroslav Bednář, Helena Zeťová, Lucie Hadašová...
Mandarinka mala hllllboký vzťah aj so súdruhom Štaidlom. Ako náhle sa o tom dozvedela Ivetka, tak vyhlásila, že s Mandarinkou:
 
''„Nežertuji, tady to máte. Měli 7 piv, 15 panáku a sebou si ještě vzali dvě lahve bílího“'' dodal nasrane.
 
 
{{Females}}