Mandarinka Rolincová: Rozdiel medzi revíziami

Pridaných 40 bajtov ,  08:34, 19. september 2012
d
chýba zhrnutie úprav
d
{{Quote|Kurva, že ju nevie rozdrapiť voľade.|Ladislav Meliško}}
 
'''Mandarinka Rolincová''', umeleckým menom '''Mara Dolins''', vydatá '''Riťmusová''', je maďarsko-slovenskočeská hejspeváčka, <s>blondooká modrina</s> modrooká blondína, partnero striedačka a víťazka Zlatej Brány ´88 žijúca pri [[Praha|Prahe]] v dedine Vyžlovka - Tlustoprdy. Jej najlepšia kamarátka a oporné plece v ťažkých chvíľach je známa česká alkoholička, depresistka a tiež speváčka Ivetka Štaidlová - [[Pomyje|Pomyjová]] - Bartošová.
 
== Jazykové znalosti ==
 
== Zo života ==
Mandarinka ako mnoho iných česko-slovenských pseudo celebrít, najmä ženského [[Cikula|pohlavia]] je známa ako častá striedačka partnerov. Samozrejme pri rozchode to nikdy ale naozaj nikdy nie je jej chyba. Mandarinka mala v živote veľa lások a milovala vždy na plné gule. Mnoho vzťahov jej nevyšlo pretože ako povedala: ''"Byli to jen samý debylové"'', ale i napriek tomu bola v živote veľakrát po boku svojich partnerov šťastná. Pred posledným priateľom Homolom prešla viacerými mužskými náručamináčuriami.
 
Prvý vážnejší vzťah Mandarinky bol s hercom Tofanom Sagvim. Ten však okrem nej chodil aj s Lukášom Vaculíkom a to hlavne ''"do dešte"''. Keď sa to obe hviezdy dozvedeli, že ich „kamarát do dešte“ podvádza, stali sa z nich najlepší kamoši a chudáka Sagiho pustili k vodke.
5 115

úprav