Vytvára sa Tchor

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 17:30, 16. jún 2012 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Tchor (Príliš málo na článok: obsah bol: „ == Tchor == Latinsky: Jordanus Jordanus Ide o tvora známeho svojou vôňou. Vedci nedávno pred 50 rokmi zistili že Michael Jordán je blízky príbuzný tchora. Zistili to pod...“ (a jediný autor bol [[Spec)
  • 21:52, 16. apríl 2011 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Tchor (Experimenty: obsah bol: „piča niekedy smrdí ako tchor“ (a jediný autor bol Special:Contributions/195.91.108.160))

Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.

Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

To protect the wiki against automated page creation, we kindly ask you to solve the following hCaptcha:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)