Vytvára sa Paprika

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 06:15, 22. apríl 2016 Atkokot diskusia príspevky zmazal stránku Paprika (obsah bol: „Paprika Podla najnovších výskumov vedci zistili že CITRÓN ma viac vitamínu C ako paprika. Ak Kika neverí tomuto FAKTU tak si musí pozrieť najnovšie výskumy!“ (a jediný autor bol Special:Contributions/Humunguspukus))
  • 15:46, 2. október 2014 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Paprika (Selfpromo: obsah pred vyčistením stránky bol: 'ty kokot tx piča ten kto to číta !! -vijebanci!!!-~kokot~piča~fas~')

Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.

Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

To protect the wiki against automated page creation, we kindly ask you to solve the following hCaptcha:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)