Mandarinka Rolincová

Verzia z 18:01, 18. január 2011, ktorú vytvoril Majulo (diskusia | príspevky) (Vytvorená stránka Mandarinka Rolincová)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)

"Kurva, že ju nevie rozdrapiť voľade."

Mandarinka Rolincová
Mandarinka Rolincová


Narodenie 7. december 1972
Bratislava
Úmrtie Uvidíme
Asi ČR
Výška 190cm
Váha 50kg
Známa vďaka Zvonkom štěstí...
Deti Laura (tulenie mláďa)
Partner/ka Každú chvíľu iný
Rodičia Dvaja
Príbuzní Ivetka Bartošová
IQ V SR 35, v ČR 85
Podpis Mandarinka Rolincová, podpis
Webstránka www.zvonkystesti.cz
Poznámky Radšej bez

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

- Ladislav Meliško

Mandarinka Rolincová, umeleckým menom Mara Dolins, je maďarsko-slovenskočeská hejspeváčka, blondooká modrina modrooká blondína, partnero striedačka a víťazka Zlatej Brány ´88 žijúca pri Prahe v dedine Vyžlovka - Tlustoprdy. Jej najlepšia kamarátka a oporné plece v ťažkých chvíľach je známa česká alkoholička, depresistka a tiež speváčka Ivetka Štaidlová - Pomyjová - Bartošová.

Jazykové znalosti

Mandarinka je známe v Československu, okrem iného aj perfektnou a spisovnou češtinou, ktorú veľmi rada prezentuje najmä v televízii.

"Já nemám přoblém rozumít, mluvit slovenštinou i českým jezykem. Vždy když se vráciam ze Slovenska do České republiky a přejedu hřanici, tak říkam peřfektne"

- Mandarinka Rolincová

Zo života

Mandarinka ako mnoho iných česko-slovenských pseudo celebrít, najmä ženského pohlavia je známa ako častá striedačka partnerov. Samozrejme pri rozchode to nikdy ale naozaj nikdy nie je jej chyba. Mandarinka mala v živote veľa lások a milovala vždy na plné gule. Mnoho vzťahov jej nevyšlo pretože ako povedala: "Byli to jen samý debylové", ale i napriek tomu bola v živote veľakrát po boku svojich partnerov šťastná. Pred posledným priateľom Homolom prešla viacerými mužskými náručami.

Prvý vážnejší vzťah Mandarinky bol s hercom Tofanom Sagvim. Ten však okrem nej chodil aj s Lukášom Vaculíkom a to hlavne "do dešte". Keď sa to obe hviezdy dozvedeli, že ich „kamarát do dešte“ podvádza, stali sa z nich najlepší kamoši a chudáka Sagiho pustili k vodke.

Pomerne dlhý a vážny výťah vzťah mala Mandarinka s atraktívnym vlasatým fešákom Petrom Vlasákom. Boli spolu veľmi šťastní, chodili spolu na zmrzlinu, na pivo, do hodinových hotelov, na návštevy ku Ivetke B. A to bol práve kameň úrazu. Ivetka smutná z toho, že jej celý svet ubližuje požiadala Mandarinku, či by jej svojho vlasatého priateľa neprenechala, nakoľko si vraj sama už nedokáže nikoho nájsť. A tak sa Mandarinka s priateľom s bujnou hrivou, rozišla v dobrom a aj po rozchode zostali sexuálnymi priateľmi. Dokonca keď Vlasákovi, ktorého v Čechách nazývajú aj „trenírkový kráľ„ objavili nádor na mozgu, bola to práve Mandarinka, ktorá sa ponúkla, že mu dá svoj "zdravý" mozog.


Kratšie vzťahy mala s mnohými osobami, ale vzhľadom k tomu, že boli krátke, tak sa im nebudeme venovať. Ale boli to aj tieto osoby: Jan Bursa, Tomáš Altus, Jaroslav Bednář, Helena Zeťová, Lucie Hadašová... Mandarinka mala hllllboký vzťah aj so súdruhom Štaidlom. Ako náhle sa o tom dozvedela Ivetka, tak vyhlásila, že s Mandarinkou:

"Jme vynikajíci přítelkyně...".

Aby následne mohla na margo toho, že ju jej manžel s Mandarinkou podvádza, dodať:

"Víte jak, no...víte ...jo, já to neřeším, protože když jsme s Manďou takové blízké přítelkyně, to je jak kdyby to bylo v rodině..."

Ale zo všetkých svojich partnerov mala najradšej Matěja Homolu, ktorého milovala tak, že on jej za to nasadil parohy pred dvomi národmi. Podviedol ju v dodávke Š-1203, priamo počas koncertného turné s mladou chutnou blondínkou - ďalšou jej najlepšou priateľkou, ktorá si neželala byť menovaná.

Tvorba

Medzi najznámejšie Mandarinkyne single patria:

  • Čo zasa chceš (Remix - Čo o mne vieš)
  • Kokotík môj (Remix - Anjelik môj)
  • Kulky sviští (Remix - Zvonky štěstí)
  • Morca Dela (Remix - Arabela)
  • Zas pod vodou (Remix - Ak náhodou)
  • Prepálený olej (Remix - Party dídžej)
  • Plúžim (Remix - Túžim)
  • V Bratislave bývam (Remix - Na teba sa dívam)

Z miesta bydliska

Ani jeden človek v dedine Vyžlovka - Tlustoprdy, ktorého sme oslovili, nepovedal na speváčku Mandarinku krivé slovo, nakoľko ju nik nepozná. Všetci ju majú v p*či. Jediný, kto mal iný názor, bol krčmár z miestnej krčmy, ktorý na dotaz či ju pozná reagoval takto:

„Dara Rolins? Tá kurva vožralá?, když s ní budete, tak ji vyřiďte, ať se laskavě zastaví vyrovnat sekyru, kterou tady má, již přes půl roku, kdy tady byla chlastat s Bartošovou!!!“

Prekvapil nás svojou odpoveďou. Najskôr sme si mysleli, že žartuje, on to však nehral.

„Nežertuji, tady to máte. Měli 7 piv, 15 panáku a sebou si ještě vzali dvě lahve bílího“ dodal nasrane.


Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová