Vytvára sa Kokos

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 07:49, 19. január 2012 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Kokos (Nevtipné: obsah bol: „'''Kokos''' je orech tvrdý ako hlava slovenských politikov. Vnútro je vyplnené bielou kokosovou múkou a mliekom čo chutí ako močka. '''Kokos''' môže ...“ (a jediný autor bol [[Special:Contributions/78.141)
  • 21:00, 12. október 2007 Hlucho diskusia príspevky zmazal stránku Kokos (obsah bol: '{{Zmazať|Supervýhonok}}Kokos je po A,Plodina palmy kokosovejPo B, Zmiernena nadavka Kokot,')

Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.

Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

To protect the wiki against automated page creation, we kindly ask you to solve the following hCaptcha:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)