Vytvára sa John Fitzgerald Kenny

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 15:44, 12. júl 2016 Majulo diskusia príspevky zmazal stránku John Fitzgerald Kenny (obsah bol: „ Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná. Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí: 13:...“)
  • 13:08, 10. december 2011 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku John Fitzgerald Kenny (Nevtipné: obsah bol: „{{Rýchlo dojebať/dne|20111120171940}} {{Citát|Krucinál, zabili Kennyho, parchanti!!!|neznámy nálezca kennyho tela}} '''John Fitzgerald Kenny''' (mylne označovaný aj ako Kennedy a pridávali mu priezvisko McCrmick) bol )
  • 17:54, 26. máj 2008 Velkyboh diskusia príspevky premiestnil stránku John Fitzgerald Kenny na John Fitzgerald Kennedy

Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.

Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

To protect the wiki against automated page creation, we kindly ask you to solve the following hCaptcha:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)