Jaroslav Spišiak

Verzia z 10:33, 12. jún 2013, ktorú vytvoril 5.178.52.128 (diskusia) (→‎Jaroslav Spišiak: doplnenie výrokov)
Jarko Spišiak Cattani
Jaroslav Spišiak

Jarinko rizmýšľa
Narodenie 4. október 1963
Želiezovce
Výška 270cm
Váha 152kg(12 kg mozog)
Známa vďaka Originálnym výrokom
Manžel Róbert Kaliňák
Manželka Irena Čubírková
Deti Mikuláš Černák
Rodičia Alojz Lorenc
IQ 1198°F
Podpis Jaroslav Spišiak, podpis
Webstránka spravodlivost.sk

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Jaroslav Spišiak

 
Csaba Vyhadzovač Jarko Š upratovač odchádza z kaviarne Fontána v Dun. Strede

Jarinko je veľmi známy svojimi dôkladne pripravenými a prešpekulovanými výrokmi, ktoré sú nespochybniteľné, ale samozrejme formulované tak, aby nezmarili vyšetrovanie, prípadne nenapomohli "im". Tu je zopár periel:

"Štyri rany do trupu, dve do ruky a mal prakticky štvrtinu hlavy odstrelenú."

- Jaroslav Spišiak

"...poviem aj mená... ...Nepoviem."

- Jaroslav Spišiak

"Oni vedia, že prečo, aj my vieme, že prečo. Toľko stačí povedať, že my vieme, že oni vedia."

- Jaroslav Spišiak

"Poškodený bol smrteľne zranený a jeho liečenie potrvá 6 až 7 dní."

- Jaroslav Spišiak

"Páchateľ sa sám zasamovraždil."

- Jaroslav Spišiak

"Absolvoval priestrel lebky."

- Jaroslav Spišiak

"Podarilo sa nám chytiť všetkých, čo sme chceli, okrem jedného. Ten sa však tak preľakol, keď videl, že sa nemá s kým spojiť, že sa prihlásil sám."

- Jaroslav Spišiak

"V prípade sa zmenilo to, že sa nezmenilo nič."

- Jaroslav Spišiak

"Nezostávalo mi nič iné len ponuku prijať, lebo ak by som ju neprijal, tak by som sa celý život len trápil a ja sa nechcem trápiť, nech sa trápia iní, tí, ktorí si to zaslúžia. Nebudem sa teraz vyjadrovať na toto, lebo zas by som možno bol veľmi humorný a to nemám rád. Dúfam, že budeme vychádzať tak ako sme vychádzali doteraz kým som tu teda ešte bol, lebo keď nie, tak nie."

- Jaroslav Spišiak

"Ak policajt uvidí kúsok ľadu na ceste a chce byť pozitívny, tak sa musí pred ten ľad postaviť a usmerňovať dopravu."

- Jaroslav Spišiak

"Ľudia sú ochotní aj akceptovať, že niečo pochádza z trestnej činnosti, hlavne, že to je lacné."

- Jaroslav Spišiak

"No ale v tom prípade vôbec nie sú policajti, sú to bábky, ktorým to zatiaľ nikto nevysvetlil."

- Jaroslav Spišiak

"Nemôžme povedať, že prokurátor pochybil, s tým spochybníme celú demokraciu. Mal iný právny názor. Tak musíme povedať."

- Jaroslav Spišiak

Curiculum vitae

[[Jaroslav S PičiakSpišiak]] (*04.10.1963 Želiezovce), otec pôvodným priezviskom Szepesi, bol nádejníkom - bírešom a po víťaznom februáry 1948 sa stal hlavným komunistickým aktivistom a aktérom v Želiezovciach pre kolektivizáciu poľnohospodárskych majetkov statkárov tzv. kulakov. I keď v tej dobe Szepesiovci nevlastnili ani piaď zeme prípadne motyku, ryľ a ani iné roľnícke potreby (okrem kosáčika s kladivom) stal sa spoluzakladateľom JRD Červená hviezda v Želiezovciach. Jarko hoci prežil detstvo na zaostalom vidieku, ale bol po otcovi veľmi ctižiadostivý a už ako takmer 5 ročný počas augustových udalostí r. 1968 vyplazoval jazyk na tanky Maďarskej ľudovodemokratickej republiky spojeneckých vojsk Waršavskej zmluvy. Po vyučení sa na Strednom poľnohospodárskom učilišti v Leviciach r.1982 pracoval jeden rok v JRD Červená hviezda ako opravár poľnohospodárskych strojov. Maturitu získal r.1985 na tzv. nadstavbovom štúdiu popri zamestnaní. Na jeseň roku 1985 nastúpil na základnú vojenskú službu v Prahe do prezidentskej posádky na Hradčanoch, kde vykonával čestnú stráž prezidentovi Č-S-F-R [[Gustavovi Hnusákovi Husákovi]]. V priebehu tejto náročnej vojenskej služby sa prejavoval svojou vysoko uvedomelou politickou angažovanosťou - špicľoval debaty o Gorbačovovej Perestrojke a tak si behom dvoch rokov vyslúži hodnosť poručíka. Po uplynutí vojenskej služby r.1987 sa vrátil do JRD ČH v Želiezovciach, na pozíciu nebezpečného technika.

Policajná kariéra

 
Jarko Š sedí vo VB 1203 pripravený ochraňovať manifestujúcich

Začiatkom roku 1988 nastúpil do školy Zboru proti národnej bezpečnosti v Pezinku. A už dňa 25. marca 1988 bol nasadený do zásahových jednotiek ZNB v Bratislave proti odporcom účastníkom sviečkovej manifestácie. Po neveľmi úspešnom ukončení školy ZNB v Pezinku nastúpil do služby ZNB v Leviciach. Svoju úprimnú oddanosť KSČ dokazoval počas novembrových udalostí v roku 1989 tak, že v uliciach Levíc každonočne vykonával vlastným bicyklom utajované hliadkovanie ZNB. V roku 1995 ukončil Akadémiu policajného zboru v Bratislave a následne nastúpil na Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Dunajskej Strede. Po páde Vladovej vlády dňom 1. decembra 1998 bol menovaný platfusovým generálom Pinochetom Ladislavom Piť-tnerom do funkcie riaditeľa ORPZ v Dunajskej Strede. Svoju policajnú obetavosť pre občanov dokázal (nie na podnet JUDr., PUDR., SUDr. Virága) perfektným zorganizovaním tzv. dunajskostredskej masakry, pri ktorej v kukláčskej uniforme sám osobne upratal celú mafiánsku skupinu Pápayovcov. *(poznámka - veď dosiaľ sa nepodarilo vyšetriť údajných vrahov)

 
Jarko Spišiak Cattani rozmýšľa, že čo to oni vlastne vedia a že prečo to vedia.

plk. JUDr. PUDr. RSDr. Jaroslav Cattani Spišiak, BudIng., pravá ruka Danka Lipšica, predtým pravá ruka Ivka Šimka, potom ľavá ruka Robka Kaliňáka. Keď ho Robko odvolal, tak sa im na to vysral a jeho blízky žitnoostrovný najproslovenskejší pusibarátočka JUDr. Oszkár Világi ukryl do najsamlepšej ropnej rafinérie široko ďaleko, aby tam z unimobunky riadil výpalnícku skupinu - ochranu objektu, čiže SBS. Po voľbách do národnej zrady SR 2010 P.V.T. ho jeho najsambližší kamarát Danko Lipšic, urobil prezidentom, ale iba policajným.

L + S

Po smrti Jula Satinského zanikla známa humoristická dvojica L + S (Lasica a Satinský). Náš hrdina J. C. Spišiak sa rozhodol vzniknutú medzeru zaceliť a spolu s Danielom Lipšicom založil novú L + S (Lipšic a Spišiak). Táto dvojica odvtedy šíri dobrú náladu na všetkých tlačovkách, na ktorých sa objaví. Je pravdepodobné, že aj Slovensko sa konečne dočká nobelovej ceny.  Politici
  Politické systémy  
PolitikMonotikaPolitikaŠtátPrezidentNáboženstvoPápežAtentátDementkraciaFeminizmusKonštruktívna monarchiaKorupciaAl SrajdaMossadCIANATO
  Významní svetoví politici  
Adolf HitlerStalinLeninJurko KríčekBill ClintonBabrák ObamaFidel CastroKormidelníkJFKMussoliniŠalvio BezlysiniGenerál MugabeNapoleon BonaparteSaddám HusajnUsama bin LádinVáclav KlausVáclav HavelFidel Castro