Vytvára sa Freddie Mercury

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 21:52, 1. júl 2012 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Freddie Mercury (Selfpromo: obsah bol: „Na najlepsieho spevaka, hudobneho genia vsetkych cias ziadnu ironiu. Ak ano tak je obrazom samotneho "umelca" ktory ten prispevok vlozi. Freddie Forever - i will always lov...“ (a jediný autor bol [[Special:Contributions/91.191)
  • 06:02, 2. jún 2012 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Freddie Mercury (Príliš málo na článok: obsah bol: „Freddie forever, but never ever even freddie.“ (a jediný autor bol Special:Contributions/85.237.224.49))

Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.

Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

To protect the wiki against automated page creation, we kindly ask you to solve the following hCaptcha:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)