Otvoriť hlavné menu

Necyklopedia β

Zolosynteza

(Presmerované z Zolosyntéza)
180px-Brain limbicsystem.jpg

Zolosyntézaje biochemický proces zachytávania prevažne živočíšnych proteínov za účelom produkovania sexu. Pre zvýšenie efektivity sa ako katalyzátor využíva Tetrahydrokanabinol.

CharakteristikaUpraviť

Paradoxné je, že pokiaľ je subjekt v kontakte s hydroxyderivátom, v ktorom je hydroxylová skupina -OH naviazaná na sp3 hybridizovaný uhlík (inak nazývané aj alkohol), rýchlosť tejto premeny výrazne stúpa až do hranice kedy Zolosyntetické médium nie je tejto reakcie schopné pretože jeho špongiovité tkanivo nedosiahne dostatočnú tvrdosť.

Využitie ZolosyntézyUpraviť

V súčastnosti je Zolosyntéza pravidelne využívaná na vyvolávanie príjemnej psychologickej alebo emocionálnej reakcie, odohrávajúcej sa na úrovni centrálneho nervového systému a ktorá je spravidla sprevádzaná aj silnou fyziologickou reakciou.

VýskytUpraviť

V súčastnosti je Zolosyntetické médium v testovacej fáze využívané iba bližšie nešpecifikovanou entitou vystupujúcou pod názvom K. Široká verejnosť dúfa, že sa táto entita už čoskoro o tento jedinečný fenomén podelí aj s ostatnými záujemkyňami.


  Choroby  
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNevinofobiaParanojaPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza