WMD-chemical.png Vzduch
Bez názvu.png

Vzduch (lat. Oxid Karbo-Nitrogeničitý) je kontaminácia obklopujúca zemskú kôru do výšky až veľa kilometrov. Je to všeobecne využívaná, no nebezpečná a silne návyková zlúčenina. Vedci zistili, že len po užití malých dávok je návyk tak silný, že pri nedostatočnom dávkovaní môže u závislých živočíchov, obetí, dôjsť k uduseniu. Skúmaním sa začalo uvažovať, či by im nebolo predsa len lepšie hneď po narodení obmedziť k tejto látke prístup, no je to zatiaľ len v teoretickej rovine.

Z mnohých škodlivých látok ktoré sa vo vzduchu nachádzajú je najškodlivejšou kyslík. Zistilo sa, že táto látka dokáže spôsobiť jav, zvaný oxidácia, ktorý zničí napríklad aj železo a spraví z neho hrdzu, no a najrýchlejšia oxidácia je vraj horenie, teda aj samotný oheň. Deväť z desiatich amerických vedcov preto silno odporúča okamžite sa prestat vystatovat ucinkom tohoto smrtiaceho jedu.

Výskumný tím Necyklopédie okrem iného zistil ze 100% ludi ktorí zomreli na rakovinu v živote aspoň raz prišlo do kontaktu so vzduchom. Z tohoto je jasné že vzduch je silne rakovinotvorný. Výsledky výskumu boli prezentované Európskej Komisii kde bol sa poverený, aby pracoval na legislatíve ktorá určí kvôty na vzduch do roku 2018 a zakáže vzduch úplne v roku 2020.

Napriek tomu ze mnoho ľudov stále vyhadzuje peniaze do vzduchu sa nikdy nikomu peniaze zo vzduchu získať naspäť nepodarilo. Vedecky tím Necyklopedie z toho vedeckým procesom usúdil ze vzduch je pre peniaze ekvivalentom čiernej diery pre svetlo.

Vzduch slúži aj na vyhadzovanie. Do vzduchu sa často vyhadzujú aj rôzne nepotrebne veci ako napríklad budovy, autá a iné veci (experti na to sú vraj Arabi). Pravdepodobná príčina prečo sa tieto veci vyhadzujú do vzduchu a nie napríklad do vody je pravdepodobne preto že vzduch to zožere. Keď dokáže zožrat železo zožere asi všetko (Všetko je nečíslo).

Dalším dôvodom prečo okamžite prestať používať vzduch je ze do neho prdia ľudovia a používa sa aj ako odpadisko na priemyselny odpad plynného skupenstva. (Z podobného dôvodu sa neodporúča piť voda. Štia do nej ryby). Spýtajte sa sami seba: Jedli by ste zo spoločného taniera zo psom? Nie. A predsa používate vzduch ktorý používajú napríklad aj psy.

POZOR: Reklamna sprava: Vzduchoprázdno: jedine bezpečne miesto pre život. Žite vo vzduchoprázdne. Zaleží vám predsa na zdraví svojich deti. Nehnuteľnosti vo vzduchoprázdne u nás za najlepšiu cenu.


WMD-chemical.png Chemické gebuziny
DeflagráciaElementárne jadro vodíkaOxidačno-redukčná reakciaHovnoDekelova tabuľka prvkovPeriodická sústava prvkovToxicRopaSavoHéliumSekundové lepidloKyselina sírováOhňoPlatinaKovoMydloSacharidySňahVodaVzduchMŕtve moreZelená Skalica

Anton SirotaAlbert Zweistein

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.