Vincent Venera

"Říkají o mně, že jsem blázen, zaplať panbůh, že mám tak vysoké postavení."

Vincent Venera
Vincent Venera

Jeho svätosť v celej svojej mohutnosti
Narodenie prvý krát 0 P.V.T.
naposledy 17. marec 1958
Praha?
Úmrtie neprezradil
neprezredil
Výška 205 cm
Váha dosť veľa
Známy vďaka sebe samému
Manželka nemá, lebo nepovažuje sex za bezpečný
Poznámky polobohboh, vtelenie Budhu, Ježiš bol zas jeho vtelením

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

- Vincent Venera

""Hele, upřímně – já vlastně vůbec nevim co to ten atheismus nebo komunismus je. Budou to ale ňáký pitomosti, když řikaj že Bůh neni. Vždyť já tu přece sem! Já sem ten Bůh, ten Buddha a Ježíš v jedný Osobě!"

- Vincent Venera - osobne

Vincent Farao Venera (* oficiálne 17. marec 1958 - v skutočnosti strávil na svete už 2 500 rokov, prerušovane, počnúc Veľkou Treskou) je excentrický dôchodca a mystik, najvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na klávesové nástroje, paranoidný schizoid, vrchol pyramídy, svätý muž. Asi najväčší ľudo, okrem Chucka Norrisa, ktorého môžeme naživo stretnúť. V súčasnosti tento velikán žije skromným a nenápadným životom v tichom dome v Prahe a čaká na svoje ďalšie počiny.

Minulé životyUpraviť

Podľa Vincentových slov bol v minulých životoch Tyranosaurom Rexom, faraónom Amenhotepom III., Buddhom a Ježidom (resp,. Ježišom, nie to celkom jasné, možno sú tí dvaja tou istou osobou).

"Když jsem tady byl minule, tak mě Židi ukřižovali. Ale dělalo mi to docela dobře, protože jsem tak trochu masochista. Na tý Golgotě, to byla perfektně odvedená práce. Teď se mi právě na těle otevřely stigmata v místech, kde mě tehdy přibili na kříž."

- Vincent Venera - spomína bez stopy pomstychtivosti.

Vo svojich minulých životoch Vincent, rovnako ako dnes, ťažko manuálne a psychicky pracoval. Vymýšľal s Oppenheimerom atómového Bimba, pilotoval Enolu Gay nad Hirošimou, bol kapitánom Titaniku, pracoval v pitevniach a pohrebných službách. Aký kontrast oproti dnešku, keď sa jeho svätosť zaoberá už len okultizmom a mystikou.

Vesmírne kontaktyUpraviť

Vincent Venera, ako napovedá už jeho meno, je Venušan. To mu dáva určitú životnú istotu. Napríklad sa nebojí, že by sa mohlo jeho utrpenie na kríži opakovať. Keby to hrozilo, zasiahli by lietajúce taniere a svojho najvyššieho veľvyslanca na Zemi by zachránili.

Vincent teda je Vesmírny ľudo. Otázkou však, či má niečo spoločné s Ivom Aštarom Bendom. Podľa všetkého ho nikdy nezmienil. Venušan je zrejme niečo iné ako Plejáďan, všetci vieme, že na Venuši je teplejšie.

Tento životUpraviť

 
Život a učenie jeho svätosti
 
Nie sme si celkom istí, či tento obrázok z archívov Vesmírnych ľudí zobrazuje príchod Vincenta Veneru, ale pre istotu ho uvádzame

Tento život Vincenta Veneru je plný dobrodružstva a ťažkej, zodpovednej práce.

Tento život za komunizmu (a kapitalizmu)Upraviť

"Občanský průkaz nemám, protože nejsem občan."

- Vincent Venera - polícii

Komunizmus nemohol osobnosti Vincentovho formátu príliš sedieť. Pôvodne bol na ceste stať sa radovým občanom. Navštevoval učňovku, ale nevie ako to dopadlo. V roku 1980 sa konečne dostáva do sveta. Otec mu zaplatil zájazd na Kubu, cestou späť (bez batožiny) emigroval. Dva roky sa túlal po Kanade a USB, živil sa umývaním riadu, hraním v pornofilmoch, spával v kinách a bordeloch. Potom ho za niečo zavreli a v base bol osvietený.

Po osvietení ho preložili na psychiatriu, kde ho odborníci z CIA a NASA dlho skúmali. Po prvý raz videli Venušana. V roku 1982 sa na vlastnú žiadosť vracia ako superman do Těžkoslovenska. Svojim návratom nasral ŠtB, pretože priletel v noci a oni museli pracovať po pracovnej dobe. Výsledkom bol trojmesačný pobyt na psychiatrii v Bohniciach (nemýliť si z Bojnicami) a týždeň v base v Ruzynyi.

Počnúc rokom 1983 začína telepaticky telepaticky riadiť úrad amerického prezidenta. Svoju činnosť rozširuje aj na Malvíny, Južnú Ameriku, atď... Ešte predtým zabil generálneho tajomníka UV KSSZ a predsedu Najvyššieho sovietu Sovietskeho zväzu, superstar súdruha Leonida Iljiča Brežneva. Komunikuje s UFO a zároveň je skúmaný ako mediálna osobnosť. Ako šéf CIA má rozohrané partie vysokej politiky. Úraduje v Malostranskej kaviarni, neskôr presúva svoju kanceláriu do kaviarne Slávia.

Komunisti mu závideli a preto ho prenasledovali. Zadržaný bol mnohokrát pri rôznych príležitostiach (niečo povedal, niekomu sa nepáčil, Spartakiáda...). Policajti boli naňho krátki, pri zatknutí na Bartolomějskej ulici sa nap. dožadoval natiahnutia na škripec a zvrhnutia „do sklepa na mučidla“. Upozornil ich, že výsluch v kancelárii je stratou času. Nebolo mu vyhovené.

Toto nemohlo trvať večne!!!

Tento život - revolúciaUpraviť

To Vincent Venera zariadil našu revolúciu v 1989.

"Komunisti mě srali, protože mě furt zavírali do blázinců a zakázali církev svatého Vincenta, kterou jsem založi. KSČ se mě dokonce pokoušela zahubit, protože Gustáv Husák správně vytušil, že přijde den, kdy bude mým prostřednictvím svržen. Nakonec jsem v říjnu 1989 na koncertě skupiny Svatý Vincent zapaloval obrácené kříže a vzýval Lucifera, aby komunisty smetl. Současně jsem telepaticky aktivoval zpravodajskou síť StB, KGB, CIA a Mossadu, která provedla převrat."

- Vincent Venera - skromne o sebe

Napriek týmto zásluhám nezatúžil po lacnej popularite, stačilo mu, že to vie on sám. Do politiky sa zmiešal len svojou podporou kandidatúry „strýčka Jedličku“ na post prezidenta Těžkoslovenska, ale nejako to nevyšlo. Vstúpiť do politiky osobne Vincent netúži: "Hele, já bych moh° tady dole před barákem chytit taxíka a dojet na Hrad, udělat politickej převrat a prohlásit se diktátorem. Ale řekni sám, tebe by to bavilo, muset furt přijímat nějaký cizí přiblblíky a bavit se s Klausem, Zemanem a jinýma bláznama? Já už se o Pražskej hrad nezajímám, protože bydlím na Vyšehradě, a to je výš než Hrad. Kdysi jsem seděl ve věznici s ňákym člověkem a ten furt říkal, že půjde na Hrad. Pak tam snad opravdu šel a dneska má za manželku ňákou herečku ... Já prostě vůbec netoužím po tom, abych byl populární. Jsem spíš populární negativně - jsem totiž masovej vrah. Psychotronickýma vlnama jsem zabil už přes několik miliónů lidí. Jdu hlavně po těch, co furt šukaj, po nižších vtěleních s otevřenou sexuální čakrou. Jsem prostě takovej jako boží soud."

- Vincent Venera - skromne o sebe

Za zásluhy na „manchestrovom puči“ (?) však Vincent od roku 1989 v tichosti zastáva funkciu riaditeľa Zeme a spolu s dvoma námestníkmi (pápež a dalajláma) riadi chod Vesmíru. Sexu sa, ako hlavný venerológ Zeme, skôr vyhýba, pretože vie, že je nebezpečný. To na jeho pokyn Pentagon vyvinul vírus HIV.

"To já jsem nechal bombardovat Libyi, rozpoutal válku v Perském zálivu a řídil Rudé Khmery v Kambodži"

- Vincent Venera - priznanie

RockerUpraviť

V porevolučnom období dosiahla vrchol aj hudobná sláva skupiny Svatý Vincent. Vyšli jej dve platne, ktoré sa výborne predávali v Japonsku a Amerike, ale vydavatelia, hoci na nich zarobili desiatky milónov, Vincenta ojebali. Vyjadril sa, že za ďalšiu zmluvu bude chcieť milión.

Tento život - dnesUpraviť

Ešte nedávno visievala na stene Vincentovho bytu obrovská mapa sveta, v ktorej si svätec fixkami vyznačoval sféry svojho vplyvu. Dnes už Vincent na svetovládne chúťky rezignoval. Svätec, ktorý dosiahol stav samádhí a stal sa bódhisattvom, dnes na rozdiel od hektickej činnosti pred pár rokmi, žije kľudným životom abstinenta a celibátnika, prerušovaným len občasnou návštevou zdravotníckych zariadení. Na psychiatrii bol už toľkokrát, že je v podstate sám psychiatrom.

Počas pracovného dňa Vincent pije iba kávu a živí se plegomazínom, dizercínom, moditenom a desiatkami ďalších liekov. K tejto diéte si občas pridá „buřty a špek“. Jeho duchovné zameranie mu mäso nezakazuje, pretože aj Buddha bol mäsožrút. Energiu si dobíja vysokými dávkami rádioaktivity z kontejnerov s vyhoreným jadrovým palivom, ktoré má doma pod posteľou. Z rovnakého dôvodu občas zájde na röntgen.

"Bůh má rád televizní zprávy. Nejraději se dívá na zemětřesení, neštěstí a katastrofy všeho druhu, za kterými prý stojí jeho tajná satanistická lóže. Války a pohromy jsou totiž jeho božským sadomasochistickým druhem sexu."

- Vincent Venera - o svojom večernom programe

Cez deň Vincent väčšinou niečo výmýšľa, kreslí rôzne návrhy na lietadlá a helikoptéry, napr. navrhol raketoplán Challenger. Zaoberá sa aj egyptológiou, dermatovenerológiou, mikroneurochirurgiou, anesteziológiou a oftalmológiou. Ako známy vedec a politik čaká, kedy ho pozvú do relácie Týden.

"Těch vtělených Buddhů je na Zemi víc. V Praze nás žije padesát dva."

- Vincent Venera

Tento život - smrťUpraviť

Hoci Vincent Venera ešte žije, kiež mu Lietajúce Špagetové Monštrum a Satan žehnajú, vo svojej skromnosti presne vie, čo sa stane po jeho smrti:

"Moje balzamované tělo bude jednou uloženo na druhém nádvoří Pražského hradu do skleněné pyramidy a poutníci z celého světa se mi budou klanět. Na Letenské pláni bude vztyčena moje obrovitá socha, žehnající Praze."

- Vincent Venera - o sebe
 

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

 
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.