"Optimista je človek, ktorý vidí všade zelené svetlo, pokým pesimista vidí všade červené… skutočne múdry človek je farboslepý."

- lekár

Všade je slovo popisujúce každé miesto na svete. Slovo „všade“ je významnou súčasťou zázračných formuliek, ktoré argumentujú všetkým.

Všade sa používa aj na pomenovanie výhovoriek u ľudí, ktorý sú mentálne trošku pozadu oproti okoliu. Všade je vlastne tu, vo vode, na zemi, vo vzduchu a dokonca aj vo vesmíre.

Všade všetko také už majú, len my to také ešte nemáme. Všade vo vyspelých dementkraciách a iných podobných ešte vyspelejších krajinách to tak je, len my sme sto rokov za opicami. Všade sa to dá, len u nás sa to nedá. A čo vlastne s tým machrujete, však to už všade majú. Všade sú zdravší, bohatší lepší, krajší ako u nás. Všade je lepšie ako tu.

Všade je tu bordel, všade sa potkýnam o špinavé ponožky. Aj naši susedia boli už všade, len my trčíme stále doma. Napríklad aj také umenie. Niektorí herci hrajú všade od seriálov po reklamy a keď otvoríte chladničku, že si vyberiete pivo, robíte to s obavou, že v nej nájdete jeho ksicht. Tých pár tých istých ksichtov nájdete proste všade. Alebo naspieva niekto, kto nevie spievať pesničku? Ak má kamaráta vo vydavateľstve tak ju počujete všade. Nevadí, že sa to nedá počúvať, je proste všade a ste mimo ak ju nemáte radi. Však ju všade hrajú.

Ak sú voľby, tak takmer všade okrem paštekárne volia väčšinou tú istú politickú srandu. No ale môžte sa všade pýtať, kto ju volí, no a všade vám povedia, že oni ich predsa nevolia, lebo oni nie sú tí „ichvoliči“. A aj v tej Paštekárni sa nájde ešte dosť veľa (nečíslo!) ľudov, ktorí tú srandu volia, no a tak sa dá povedať, že ona má voličov všade. Škoda, že nie je známe, že kto ju volí, tak asi všade to bude predsa len nikto... ehm, teda vlastne Nikto.

Pocit toho, že je niečo všade môže spôsobiť aj tragédiu celého národa. Aj také USA napadli Irak, lebo im bolo jasné, že sa tam všade vyrábali atómové zbrane. Potom keď Irak obsadili, tak ich tam hľadali. Boli všade a nenašli tam nič. Nevadí to, lebo tam aj tak všade na okolí boli ropné vrty. Ťažiť ropu len tak všade bez toho, aby sa o to nepostarali veľmoci, to nie je predsa všade prípustné. To by potom bola všade v USA tragédia, keby sa tak stalo. „Boh ochraňuj Ameriku...“ všade!

Oni sú všadeUpraviť

Veľký brat ťa sleduje!

NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
 

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.