Výmaz je slovo, resp. odborný termín ktorý má v slovenskej frazeológii pevné postavenie. Toto slovo je možné použiť vo viacerých aspektoch reči. Najznámejším využitím je však charakteristika človeka, ktorý toho v hlave asi veľmi nemá, prípadne má ale vymazané - z toho dôvodu usudzujeme že daný človek je výmaz.

VTN.png VEDECKÝ TÍM   NECYKLOPÉDIE
odporúča článok Výmaz,
pretože odhaľuje odborné fakty.

Tento článok môže byť použitý
ako referencia v odborných kruhoch.

Kto je to výmaz?Upraviť

Charakteristika tohto vymazaného druhu je pomerne ťažká, pretože jedinec ktorý je výmaz nie je schopný popísať aké to je, nakoľko má v hlave malé alebo veľké tudle. Stručná charakteristika by však zabrala mnoho času a priestoru. No napriek tomu sa podarilo zistiť vedeckému ústavu z Vietnamu niekoľko charakteristických znakov a nimi sú:

  • neprítomný výraz tváre
  • extremná zábudlivosť, prípadne nulová kapacita na pamäť
  • bezcharakternosť

Čo je výmaz?Upraviť

Je to krátky proces posúdenia niektorých tiež myšlienok, ktoré nechávajú na Necyklopédii niektorí „okoloidúci“ výmazi.

Seriózne jazykovedné diela NECYKLOPÉDIE  

AngličtinaBiboslovenčinaBrutusCikulaDrivoFrasFršnásťHaluzHehHroznýJazykJebaťKadiťKokotštinaLatinčinaMalé tudleMam v pičiMenoNadávkaOdkundesPapľuhPejoratívumPičovinaPozeraj ako čítašPozorPočuj ako píšešSarkazmusSlovenčinaSlovesné podstatné menoSlovník dezolátneho pravopisu a reči dezolátnejSlovoSlušnosťSomarinaSpodnojazyčtinaSprdSráčSraľoVeckaVtipnoVulgarizmusVýhonokVýmazVypchávkové slovo

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.