Merge-arrows.png Tento článok počúva o tom istom, čo článok Haluz.

To je dobré, lebo ich môžeš navzájom ich prepojiť a potom jeden čítať jedným okom a druhý druhým.


Cep de vigne.png

Výhonok (údajne tiež nazývaný haluz) je (kratší) článok na slovenskej Necyklopédií, z ktorého sa dozviete veľké tudle (v niektorých prípadoch aj nič).

Pôvod slovaUpraviť

Slovo výhonok je vytvorené od nedokonavej verzie slovesa vyháňať a nie od dokonavého tvaru vyhoniť ako by sa mohlo zdať. Zo slova vyhoniť sa tvorí slovo výhoňok.

VýskumUpraviť

Posledné výskumy ukazujú, že výhonky vlastne ani neexistujú, respektíve nie na slovenskej Necyklopédií. Veľmi pravdepodobne je tento fakt spôsobený tým, že sa tu nazývajú „haluze“.

Haluze na NecyklopédiiUpraviť

Haluz na Necyklopédii je článok, ktorý má šancu prežiť až do chvíle kým niekto nestratí trpezlivosť. Nikto, kto sem haluz len tak vloží si nemôže byť istý, že sa tu z haluze stane strom. Bezvýznamná haluz Sa tu raz môže odťať.

Seriózne jazykovedné diela NECYKLOPÉDIE  

AngličtinaBiboslovenčinaBrutusCikulaDrivoFrasFršnásťHaluzHehHroznýJazykJebaťKadiťKokotštinaLatinčinaMalé tudleMam v pičiMenoNadávkaOdkundesPapľuhPejoratívumPičovinaPozeraj ako čítašPozorPočuj ako píšešSarkazmusSlovenčinaSlovesné podstatné menoSlovník dezolátneho pravopisu a reči dezolátnejSlovoSlušnosťSomarinaSpodnojazyčtinaSprdSráčSraľoVeckaVtipnoVulgarizmusVýhonokVýmazVypchávkové slovo

 


  Necyklopedické rastliny  

BurgyňaCibulaCvikľaHaluzHi-Hi TrávaJahodaMuchotrávka zelenáOvociePaprikaRíbezľaStromTrubkovník bananskýTrávaUchotrávka zelenáVýhonokZemiak

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.