Usáma bin Ládin

(Presmerované z Usama bin Ládin)

Usáma bin Ládin/ Babrack Obama, celým menom Usáma Abdul Ahmed Hasan Muhammad Suleymann Ari Ibn Allatojah Abú Asemin Azíz bin Ládin (15. jún 1957 - 2. máj 2011) bol svetoznámy podnikateľ a majiteľ firmy Al Srajda a.s., ktorá sa zaoberá demolačnými prácami. Usáma bol aj po smrti taký obľúbený, že sa musel skrývať na rôznych miestach a nakoniec ho vysypali do mora.

Usáma bin Ládin
Usáma bin Ládin

Usáma pozdravuje svojich fanúšikov
Narodenie 15. jún 1957
Riád, Saudská Arábia
Úmrtie 2. máj 2011
Abbottabad, Pakistan
Známy vďaka podnikateľ arabského pôvodu
Manžel Donald Tramp, Supertrump, Tvoja mama, allah, Mohamed, Ježiško, Santa Claus
Manželka Najwa Ghanem
Khadijah Sharif
Khairiah Sabar
Siham Sabar
Amal al-Sadah
Deti mal ich spolu 21
Rodičia Mohammed bin Awad bin Laden (otec)
Alia Ghanem Muhammed (matka)

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Usámova najobľúbenejšia hračka, s ktorou sa rád fotí

BiografiaUpraviť

Usáma sa narodil v Saudskej Arábii v bohatej rodine,kde ho nemali radi . Keď bol starší, odsťahoval sa do Afganistanu a skamarátil sa s majiteľom firmy Taliban a.s. Bin bol vždy kamarátskej povahy. Keď Rusi napadli v roku 1989 Afganistan, išiel si s nimi kamarátsky zahrať airsoft. Nevadilo mu že mali reálne zbrane namiesto vzduchoviek. Dokonca bol ochotný hrať aj ruskú ruletu. Po skončení vojny sa rozhodol, že si založí vlastnú firmu. Pomenoval ju Al Srajda a.s. a začal robiť masívnu reklamnú kampaň nazývanú džihád.

Jeho prvou prácou bolo zbúranie mrakodrapov WTC, lenže pán George Bush s Dickom (slovensky tiež 'kokot') Cheyneyom sa mu ponúkli na pomoc, lebo si neboli istí, či budú dve lietadlá stačiť na zbúranie troch budov a ďalšej čiastočne. Neskôr pán Bush nariadil obsadenie Afganistanu a Usama sa ukryl pán Bush vie kde. Skrýva sa doteraz a riadi svoju firmu.

Spevácka kariéraUpraviť

Chvíľka poézie:

„Kalašníčku, môj strážničku,

opatruj mi moju dušičku,
rozmetaj ?sovietsku? (všemocný Vít si to vyžiadal) pechotu
Chcú ma zabiť vo dne, v noci,
buď mi stále na pomoci!

Neplytvaj mi nábojmi,
buď mi verná v púšti počas vojny!
Každý sa len teba bojí,
ropu nechajte napokoji!

Lietadlá už hrkocú,
sekáčiky ligocú,
kalašníky bazuky,
máme radi americké nanuky.


Lietadla Bin má skrytý spevácky talent. Spieval a skladal piesne už ako 7-ročný. Jeho najznámejšími piesňami sú Strieľanie (naspievané spolu s Karlom Gottom), Džihád, Allah, Kalašníčku, môj strážničku, Barák na odstrel, Vraj som blázon a Bush, bozaj ma!. Žáner, ktorý spieva, je zmes rapu, country a moslimských motlitieb. Jeho vokalistkou je aj Anna nemŕtva teroristka. Pieseň Kalašníčku, môj strážničku si pred spaním recitujú všetky moslimské deti:

Rodinný životUpraviť

Má 4 dcéry, 2 synov a 3 manželky. S deťmi rád chodí strieľať. Niekedy do terčov, niekedy do jednotiek NATO. Dokonca ich aj vychováva. Keď sú neposlušné, tak ich straší: ”Bu-bu-bu-bu-Bush!„ alebo ”Zavolám na teba Mossad!„

Má rád zvieratká. Má aj svojho domáceho miláčika, ktorý sa volá Mohamed. Tak ako so svojimi deťmi, aj s Mohamedom chodí strieľať a učí ho protiamerickú výchovu.

SmrťUpraviť

Smrť zastihla Usámu nečakane, bolo to v čase, keď už si užíval zaslúžený dôchodok vo svojej vile v severnom Pakistane. Tu ho však odhalila americká armáda, ktorá tesne po Sviatku práce a svätorečení Jána Pavla druhého, v noci z 1. na 2. mája 2011 (to je prvočíslo) jeho vilu prepadla. Usáma sa bránil statočne ako každý muž, skryl sa za štyroch ochrankárov, keď už nebolo tých, skryl sa aj za svoju 18. manželku. Ani tá však paľbu z amerických samopalov neprežila a po nej prišiel na radu aj Usáma, ktorý dostal guľku do hlavy. Nemenované zdroje skonštatovali, že po zásahu mu bola nahovno aj priesvitná lepiaca páska, ktorú mal v kuchyni na polici.

Hneď v ten deň bol bin Ládin podľa islamskej tradície spopolnený a aby nevzniklo žiadne pútnické miesto teroristov, bol jeho popol vysypaný do Arabského mora. Veď načo sa trocháriť s nejakým pomníkom, keď môže byť posvätným celé more?

Usamova GalériaUpraviť


  Politici
  Politické systémy  
PolitikMonotikaPolitikaŠtátPrezidentNáboženstvoPápežAtentátDementkraciaFeminizmusKonštruktívna monarchiaKorupciaAl SrajdaMossadCIANATO
  Významní svetoví politici  
Adolf HitlerStalinLeninJurko KríčekBill ClintonBabrák ObamaFidel CastroKormidelníkJFKMussoliniŠalvio BezlysiniGenerál MugabeNapoleon BonaparteSaddám HusajnUsama bin LádinVáclav KlausVáclav HavelFidel Castro
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.