USB je skratka zo slov Uchechtaný Sprostý Blbec. Podľa jemného náznaku na chechtanie je náznak, že kratka bude zrejme mať nejaký súvis s užívateľmi Hi Hi Trávy.

Iné zdroje uvádzajú, že USB je odnož medzinárodnej organizácie, ktorá má skratku USA. Aj táto verzia bude mať niečo spoločné s užívateľmi psychotropných látok, lebo títo týpkovia majú korene v kolóniách Hippies, ktoré mali svoje hniezdo niekde blízko Kalifornii. Vzťahy medzi organizáciami USA versus USB sú opradené rúchom (nie rúškom) tajomstva.

Niektorí uchechtaní sprostí blbci si myslia, že USB je skratka pre dierku v počítači, kde sa pchá okrem iného aj teliesko na ktoré sa bleskom (flash) naloží nejaký ten dôverný obsah s tzv. „dátami“ od tých dôverných po nejaký ten (bárs aj porno) filmík, či hudbu. USB je teda akýmsi kanálom, cez ktorý tečie do kompu a z kompu všelikde všeličo. A zase sme pri tom, že sa povráva, že všetko čo vyústilo do myšlienok kyberpriestoru je výsledkom účinkov LSD na mládež, ktorá v USA hýrila na drogových orgiách vysokoškolákov od konca 70. rokov 20. storočia.

Apple Lisa.jpg Počítače Body painting - cursor.jpg

FWIWCHackerHewlett-PankhartChyba procesara Intel PentiumInformatikIposGameJavaJozef BazošLamaLinuxMimov IndexModrá obrazovkaNbusr123Nuda Veliká z čeľade PočítačovitýchPackalPointerRESETSR-iPhoneStackStack OverflowSteve JobsVeľký TuxUpdateUSBVistaWindows

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.