Turzovka (maď. Thurzóülés) je mestský štát ležiaci (Slováci vravia že „povaľujúci sa“) v oblasti Žiliny, okrese Kysuce (samostatný štát Republika Kysucká Krajina) a na kraji Stredoslovenska. Pre hľadanie v GPS napíšte hranice Moravy a Lidl v Čadci.

PolohopisUpraviť

Turzovka je mesto ležiace na Kysuciach, severostredné Slovensko, v strednej Európe na Zemi, v slnečnej sústave a v oblasti života. Najvyšším vrchom Turzovky, teda aj najbližšie k sústave, je Bukovina - miesto pre letné sexuálne hrátky a spoznávanie svojho vlastného "Ja" ale aj partnerovho. O sexuálnom potenciáli vrchu sa dá konštatovať aj podľa historického faktu, že aj nejeden Turzovčan sa tam zajebal (obesil).

RiekaUpraviť

O Turzovke sa dá povedať, že z hľadiska polohopisu a podobne je tam najdôležetiješia rieka. Cez Turzovku teda preteká rieka a to práve Kysuca. Táto rieka dosahuje v tejto časti výšku asi dvanásť centimetrov, čo je vlastne európsky štandard. Počas letného obdobia je využívaná najmä rómskou komunitou na osvieženie. Nie je isté, či ju komunita rovno pije, ale rieka svojim potenciálom poskytuje vyšší štandard kúpeľnej starostlivosti. Teplota na kúpanie musí byť nad 11°C. Inak sa bežne využíva na pranie kobercov a na odvoz drobného komunálneho odpadu, či fekálií. Počas zaľadnenia Kysuce, keď teplota klesne pod 0°C HBK Turzovka tam chodí trénovať.

Časti mesta TurzovkaUpraviť

Na počudovanie národa, aj Turzovka má svoje časti. Pre pochopenie tie najdôležitejšie by mali byť:

  • Turzovka - Stred - Bytovkári
  • Hlinenné
  • Predmier
  • Vyšný Koniec
  • Turkov
  • Bukovina + miestna kurva s ktorou si zajebal každý bohatý turzovčan
  • Závodie

Národnostné zloženieUpraviť

Turzovka má počet obyvateľov 8000, t.j. prakticky je to veľa. Väčšinou ide o Szlovákov alebo HejSlovákov, ktorí údajne tvoria v meste väčšinu.

Ďalej sa Turzovčania delia na BodyBuilderov, to sú ľudia čo si myslia že sú bodybuilderi a fotia sa radi bez trička na Facebook, bitkárov ktorých samých nestretnete, potom sa samozrejme delia na feťákov, väčšinou latentných maďarov, spitiny, a pod.

Ďalšou početnou skupinou, sú cigáni, t.j. v podstate Rómovia. Legálne je ich tu 400, ilegálne nesčítateľné množstvo, asi 2000 a reálne 12000 z 8000 obyvateľov.

 
Mestá, obce a iné diery Slovenska

Banskobystrický kraj:
Banská Bystrica, Brezno, Hronský Beňadik, Psiare, Klenovec, Las Walas, Nová Baňa, Predná Hora, Zvolen

Bratislavský kraj:
Bratislava, (Devín, Gajary, Pétržka, Dlhé diely..), Čataj, Senec

 

Košický kraj:
Košice, Michalovce, Spišská Nová Ves

Nitriansky kraj:
Nitra, Nitrianska Blatnica, Nové Zámky, Štitáre, Šurany, Topoľčany, Žihárec

Prešovský kraj:
Prešov, Humenné, Kežmarok, Jakubova Voľa, Medzany, Mirkovce, Štrba, Sabinov, Nová Lesná

Trenčiansky kraj:
Brunovce, Dubnica nad Váhom, Horná Streda, Maríková, Myjava

Trnavský kraj:
Trnava, Hlohovec, Jaslovské Bohunice, Moravany nad Váhom, Piešťany, Pustá Ves

Žilinský kraj:
Žilina, Čadca, Dolný Kubín, Kláštor pod Znievom, Košťany nad Turcom, Košúty 2, Kysuce, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Majtánky, Martin, Trebostovo, Oščadnica, Ružomberok, Strečno, Terchová, Turzovka, Zákamenné

Slovenské legendy: Canada, Corgoň, Horná Dolná, Kerestúr, Kocúrkovo, Letapičinovce
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.