Svokra zena.jpg BACHA POZOR BACHA POZOR BACHA
ZVÄZ SLOVENSKÝCH SVOKIER

Zväz slovenských svokier zakazuje čítať tento článok všetkým dcéram jej členiek

Svokra.JPG

"Zmiešané pocity? Tie máš napríklad keď sa svokra kotúľa dolu svahom v tvojom novom aute."

- dlhoročný zať

Svokra (angl.: mother in law; v preklade Hitler woman) je matka vašej manželky. Pred sobášom by ste si vašu budúcu svokru mali dobre pozrieť, vzhľadom na to, že po čase vaša vyvolená prekonvertuje na obraz matky. Ak je svokra veľmi nepohodlná treba sa poobzerať na internete po návode ako zo zapeklitej situácie von.

"Svokre som kúpil knihu, o ktorej predavačka povedala, že pri nej prestane dýchať..."

- zas ten zať

Svokra maďarsky tiež "mänželszkósz mäterósz", polsky "baba przebyteczna" by mala mať ideálne dva zuby. Jeden, aby ju stále bolel a druhý, aby ním otvárala zaťovi pivo. Často sú obdarené veľkou dávkou irónie a neobvyklou výdržou v kritizovaní všetkého, čo súvisí s manželom ich dcéry, od jeho matky cez jeho nízky plat až po jeho hlasité chrápanie a neschopnosť šoférovať. Ženský druh zvykne často spomínať a vychvaľovať svoje prirodzené životné prostredie a miesto ich biologického vývoja častým pomenovaním „u mamičky bolo storáz lepšie“.

Cep de vigne.png Haluz
Tento článok je príliš krátky na to, aby ste sa z neho niečo dozvedeli, preto mu hovoríme haluz. Keby mal tak o dva centimetre viac, už by haluzou nebol. Ak sa chcete pozrieť na podobné halušky, navštívte túto stránku.


Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena


Russov-Lev-Birth-from-series-Till-Eulenspigel-rus05bw.jpg
Rodina
Stará mať
Otec Krstný otec Matka
Muž Decko Žena
Svokra
Manželstvo
Manžel Manželka
Pes Mačka
Papagáj Korytnica
Narodenie
Chlapec Dievča
Syn Dcéra
Brat Sestra


Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

Silhouette Female.gif
Female Icon svg.png

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.