Socializmus

"Ako opakujem túto stránku písal idiot."

- [[jeden idiot z Topoľčian, čo nám v čase svojej periódy maže túto stránku|jeden idiot z Topoľčian, čo nám v čase svojej periódy maže túto stránku]]

"Socialista je človek, ktorý vám dá peniaze v núdzi, do ktorej by ste sa nikdy nedostali, keby vám ich predtým nevzal."

- autor neznámy (dajaký vedec)

"Kapitalizmus je lepší ako socializmus, ale ďaleko horší ako sme si mysleli"

- ovčan
Socializmus
Destroy capitalism.jpg

Socializmus je typ spoločenského zriadenia, ktorý je je vo všeobecnosti spájaný ako vývojové štádium monopolnej nadvlády jednej politickej strany.

Minulosť Ťěžkoslovenska pred rokom 1989 sa zvykne dezinterpretovať ako „komunizmus“, no ide o bohapustú obmedzenosť, či neznalosť tých čo to s kamenným ksichtom vyhlasujú. To, čo tu bolo medzi rokmi 1948-1989 sa oficiálne volalo „socializmus“. Bol to systém, ktorý ovládala jediná politická strana, ktorá sama seba nazývala komunistickou. Za socializmus sa označoval preto, lebo ho ovládala ľavicová strana, ktorá je identická sociálnej demokracii.

Pôvod slova „socializmus“ má akcentovať „sociálne cítenie“ t.j. spolupatričnosť k určitej skupine ľudov. Socializmus je je teda výsledkom politickej propagandy. Jeho využívanie má za cieľ združovať ľudí do jednej „sociálnej siete“, z ktorej niet v podstate východiska.

Pravým opakom socializmu je „Asocializmus“, v ktorom všetko niekomu patrí. Komu nič nepatrí, je plebejcom, treba ho vyžmýkať, opľuť, zabiť, alebo poslať do riti. V asocializme všetko niekomu patrí a každý je každému konkurent a teda aj nepriateľ. Každý každého ojebáva a klame a volá to že pracuje Neviditeľná ruka trhu. Asocializmus je tiež iba psychickou poruchou, ktorú poznáme ako Kapitalimus.

Podľa pravidiel vývoja ľudskej spoločnosti sa v určitých periódach stáva, že nadvláda medzi kapitalizmom a socializmom sa mení. Raz je na dne jeden systém, inokedy druhý. Podľa toho, kto vládne, vládne aj verejná mienka o tom čo je nahovno: kapitalizmus, či socializmus. Pravda je, že v skutočnosti je nahovno ľudská nátura.

Druhy socializmuUpraviť

Socializmus v skutočnosti teda nie je výsledkom nadvlády ľavice, či pravice ale výsledkom monopolného vládnutia. Socializmus je systém hierarchie pravidiel a ich manipulácie v určitej sociálnej skupine. Vynikajúcou živnou pôdou pre vznik socializmu je narastajúca hmotná, či kultúrna bieda. Socializmus teda asi presne môže byť:

 • komunistický socializmus: výsledok monopolného a neobmedzeného vládnutia ľavicovej (komunistickej, alebo sociálno-demokratickej) politickej strany. Je vyvrcholením útlaku zo strany horných desaťtisíc zbohatlíkov voči narastajúcej mase chudoby. Takýto socializmus ovládali napríklad Gottwald, Stalin, Lenin, Fidel Castro, Gustáv Husák, Leonid Brežnev a ďalší ich pohrobkovia...
 • národný socializmus: výsledok monopolného a neobmedzeného vládnutia nacistickej strany. V prvotnej fáze združuje ľudí podľa rasy, či národnej príslušnosti, aby ich chránil pred útlakom iných rás, či národov. Takémuto socializmu šéfovali napríklad Hitler
 • do určitej sféry socializmu spadajú aj naivní dobrovoľníci, ktorí prepadnú pocitu spolupatričnosti k záujmovej sociálnej skupine a v moderných dobách aj v sociálnych sieťach ako je fejsbúk, či iné jeho klony, či predchodcovia. Sociálne cítenie s v týchto sieťach utužuje prepojením a manipuláciou v skupinách tzv. „priateľov“ v závislosti so sledovaním zo strany správcov a finančných skupín, ktoré v skutočnosti tieto sociálne siete ovládajú. Sociálne siete sú výsledkom kultúrneho úpadku a sociálnej izolácie ľudov.

Podstatou socializmu je socialistické, t.j. spoločné vlastníctvo a spoločná zodpovednosť. Všetko patrí každému, a teda nikomu, každý za všetko a teda za nič zodpovedá a aj nepriateľ je v socializme tiež spoločný. Je ním každý, kto sa svojimi názormi a postojmi vymyká vládnucej propagande a stáva pre socialistov asociálnym a teda nežiadúcim pre ich systém. Tak ako je nebezpečenstvo v ortodoxnom vnímaní jednotlivých náboženstiev, tak je aj nebezpečenstvo vo fanatizme socialistického systému. V histórii ľudstva sa toto potvrdilo ako v teoretickej tak aj v praktickej rovine.

Cesty k socializmuUpraviť

Podľa druhov možno odvodiť aj rozličné cesty k socializmu:

 • Viva La Revolution: táto cesta je pomocou tvrdej komunistickej revolúcie, kde (ako písal Lenin v nemeckom vagóne na ceste do Petrohradu) „raz a navždy sa vykorení vykorisťovateľský princíp, ktorý núti ľudí pracovať a premýšľať, a potom už budú len pracovať a my budeme premýšľať za nich“ (o cenzúru sa postaral súdruh poslanec Ľuboš Blaha). Touto cestou sa vybrali ľudovia v Rusku, ale i na Kube, vo Vietname a pod.
 • Právě jsem se vrátil z hradu: toto je druhý spôsob využívaný komunistami. Od prvého sa líši len tým, že sa miesto pušiek strieľa perami podpisujúcimi demisie alebo podobné zdrapy papiera. Konečný výsledok, ako ho charakterizoval Veľký Súdruh Gottwald, spočíva v „nastolení socializmu, vlády ľudu, pre ľud a bez ľudu“. Jednoducho povedané: „Nemáme ani šajnu kam táto hovadina povedie.“
 • Socializmus bielych rukavičiek: tento sa rapídne líši od predchádzajúcich dvoch, lebo vyplýva z krajín, ktoré nemajú tradíciu hádzať vajíčka po politikoch a dobýjať zimné ani letné paláce (čiže USA, Spojené kráľovstvo a trochu i Francúzsko). Majú ho na starosti lejbristi (v Británii), ktorí sú tak sakramensky prešibaní, že miesto búrlivých zmien a zoštátňovania dvíhajú dane a benefity, aby tak reálne kontrolovali hospodárstvo na „ceste do otroctva“. Tak Hayek napísal.
 • Socialistické siete: zdá sa, že sa konečne našla cesta, ktorou socializmus definitívne zvíťazí. Socialistické siete ako Facebook, Instagram a p. umožňujú aj zatvrdilým pravičiarom šíriť svoje socialistické nápady.

Charakteristické znaky socialistického zriadenia[1]Upraviť

Každý rozumne uvažujúci človek by mal z definícií teda pochopiť a uznať, že socialistický názor je chorý a je teda zrejmé, že socializmus v pokročilom štádiu je typ psychickej poruchy. Vládnuca skupina sa snaží držať svoju moc pevne vo svojich rukách. Balamutí svoje ovce lepším životom a spoločnou (t.j. žiadnou) zodpovednosťou. Výsledkom týchto drístov bývajú chorobné prejavy ako napríklad:

 • neustále klamanie na úrovni „verím tomu v čo klamem
 • paranoja a odstraňovanie oponentov a triednych nepriateľov
 • dosadzovanie úslužných riťolezov s IQ na úrovni debilov na vedúce funkcie
 • podľa vzoru „čo je tvoje je aj moje a čo je moje do toho je ťa hovno...“ sa v socializme veselo „privlastňuje“ (okráda každý každého a je to tak dopletené, že nikto nakoniec netuší čo je v osobnom a čo je v štátnom záujme).
 • odpor k reformám

Postihnutí jedinci zvyknú rozprávať na verejnosti socialistické nezmysly. Odborne sa takémuto jedincovi hovorí, že drísta.

Ako sa z poruchy stal politický režim[2]Upraviť

"Ekonóm a právnik, to je rakovina socializmu!"

- Neznámy proletár

V istých (nešťastných) rokoch bol počet ľudí postihnutých socializmom tak veľký, že sa začali združovať do liečebných spolkov (sračiek) a vytvorili si vlastné pravidlá - zákony. Najznámejší liečebný spolok, kam bola umiestnená väčšina postihnutých v bývalom ČeskoSlovensku, sa nazýval KSČ - Komora slovenských čurákov. Lenže aj sám riaditeľ trpel touto psychickou poruchou, takže výsledky liečby boli u každého pacienta (straníka) takmer nulové. Preto (na príkaz riaditeľa) sa rozhodli prebudovať sanatórium na centrálu novej politickej sračky. Zmenil sa aj názov bývalého liečebného spolku na Komunistická strana Československa.
Časy boli vtedy zlé, a tak občania ČeskoSlovenska uverili drístajúcim socialistom / komunistom. Tí sa pri vláde udržali viac ako 40 rokov. Počet postihnutých socialistov vtedy zrástol na 95 %. Ostatných, zdravých, prenasledovala tajná služba (ŠtB) a snažila sa ich nainfikovať. Po páde socializmu v "nežnej revolúcii" sa nevyliečiteľne chorí socialisti a komunisti združovali v KSS, SDĽ a dnes registrujeme najviac postihnutých v stračke SMER-SD.

ReferencieUpraviť

 1. Keďže socializmus sa od iných zriadení zásadne líši, niektorí autori používajú aj termín „zrichtovanie“.
 2. Ako sa z poruchy stal politický režim
  Komunisti, socializmus a ďalšie červené témy  

KSČKSSSmer – SDInternacionálaČSSRZSSRNDRBoľševikGustáv HusákVasiľ BiľakGejza ŠlapkaAntonín KapekLubomír ŠtrougalAlexander DubčekLeninStalinMao-Tse-TungFidel CastroZväzarmPionierSZMSpartakiádaPrvý MájVOSR2. sv. vojnaSúdruhPredsedaJRDTuzexBONVekslákPanelákZáchytkaKofolaGrankoGazda repárskyDead KomunistsVerejné blaho  Choroby  
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHnusobaHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNepárnokovidníkNevinofobiaParanojaPárnokovidníkPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSchizofreniaSlniečkárSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.