Slnečná sústava

Merge-arrows.png Tento článok počúva o tom istom, čo článok Vesmír.

To je dobré, lebo ich môžeš navzájom ich prepojiť a potom jeden čítať jedným okom a druhý druhým.

Slnečná sústava je zoskupenie telies rôznej hmotnosti, velkosti logiky a inteligencie.

Toto je tiež súčasť našej slnečnej sústavy

Zložky sústavyUpraviť

Slnečnú sústavu tvoria niektoré elementy, ako sú Slnko, planéty Merkúr, Mars, Venuša, Zem, Urán, Neptún, Pluto, Jupiter, kométy, mesiace (aj kalendárne), ročné obdobia, Slovenské impérium, Bratislava, Vesmírni lidé tečka kom, Politické sračky, prvočísla a neprvočísla, Jack Bauer, Chuck Norris a samozrejme Boh.

  1. Slnko: Chuck Norris je naše Slnko. Ale v tomto prípade nie. Tu ide o guľu plynov, súdiac podla rozmerov pekne zdutých. Poloha v strede sústavy. Bolo sprivatizované Slovenským impériom, ktoré tam plánuje v noci poslať armádu na skolonizovanie. Prečo v noci? Lebo vtedy Slnko nesvieti.
  2. Planéty: Ide o gule hornín alebo plynov, menej zdutých, no tiež sprivatizovaných. Poloha všade okolo Slnka. Privatizácia bola uskutočnená armádou NATO, proti čomu sa postavil Boh s vyhlásením "Ak nám môže byť patriť Slnko, patria nám aj planéty!". Zistilo sa však, že Chuck Norris dostal po dohode so Supermanom cez Attilu pozemky na Jupitery, výmenou za česť pána Ježida. Menovaný reagoval slovami "Chodte do riti!", pričom tento výrok stal sa druhou Euklidovou vetou.
  3. Mesiace: Error: 'Mesiace' is not a valid command. (do piče s tým!- pozn. Batmana)
  4. Ročné obdobia: Exsituje ich niekoľko, presný počet vie len Jack Bauer a Chuck Norris. Oficálne informácie hovoria o nasledovných: Jar, Leto, Jeseň, Sibírska Zima, Jar Adely Ostrolúckej, leto 1968, Jeseň 2001, Leto 2006, Zima 2010 (dokončenie dialnic), Zima 2142, leto 2200 a rok 3268, ked sa po prvý krát zjavil na Zemi Aštar spolu s Imom Bundou.
  5. Slovenské Impérium: V tomto čase tvorí už samostatnú planétu. Nemá cenu sa tu o ňom rozpisovať.
  6. Bratislava: Error: 'Bratislava' is not valid command.
  7. Vesmírni lidé tečka kom: Ide o skupinu takú čudnú, že je čudné aj to, že o nich vôbec vieme. Kto je neveriaci, je galgaj, táraj a pre mňa prďús !
  8. Zvyšné elementy: To sú tie, informácie o ktorých sú inde. Tu nemusia byť.

Pozri ajUpraviť


Slnečná sústava
☼☿♀☾⊕♂♃♄♅♆Fujto!Nič 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.