Ruža z Topoľčian

"Zoberem si svíčku, vytrtkám sa až do krvi... Krvácam jak lastovička, svíčka samá krv..."

Ružena Topoľčianska
Ruža z Topoľčian

Zosnulá hviezda Slovenskej internetovej scény
Narodenie 14. marca 1954
Topoľčany (Dom Sociálnych Služieb)
Úmrtie 26. februára 2014 (59 rokov)
Topoľčany (Železničná Stanica)
Známa vďaka Prostitúcii, obnažovaniu sa, sexuálnym skúsenostiam, radám, ceckom, pičke a ukazovaniu Ceckov Adamovi a Eve.
Manžel Umrel, citujem: "umrel, chorý bol na pečénku, slopal"
Deti A čo ja viem či som mala deti. Možno v minulosti áno. Teraz už nie.
Partner/ka Hocikto - Za pár Eur (nie je problém)
Rodičia Vibrátor a nejaká Pouličná Štetka
Príbuzní Ladislav Meliško
Webstránka http://www.topolcianskaruza.sk
Poznámky Nepísala som si žiadne poznámky a vlastne ani nebolo treba si ich písať

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

- Ružena z Topoľčian

"Dneska som bola na políciu... Za cecky... Lebo som ukazovala školákom cecky"

- Ružena z Topoľčian

Ružena Topoľčianska, vlastným menom Helena Stojková, známa tiež ako ľudská troska, pošťaná cigaňa atď. bola Topoľčiansky Meliško v sukni. Kebyže nie je Prievidza tak blízko, tak by to bola najväčšia Celebrita Nitrianského kraja. Najradšej mala cigarety (ale nie Marsky, lebo to sú robotnícke), ktoré si kupovala za drobné od Jožka. Ľudia si myslia, že je to cigánka, ale v skutočnosti je jednou z mála príslušníčok starobylého a dnes už umierajúceho národa Chazarov, ktorý sa (Trtkajú so psami). Vo voľnom čase ukazovala školákom cecky, čím sa podieľala na kultúrnom rozvoji obyvateľstva. V mladosti sa živila službami pre Pánov, ale neskôr si to zariadila už lepšie a do skonania vyberala prachy za ukazovanie ceckov, poprípade za Nič.

VýskytUpraviť

Ružena Topoľčianska sa vyskytovala najmä v okolí autobusovej a železničnej stanice, kde sa pohybovala medzi parkoviskom pre taxikárov a slušným podnikom U Masárov. Stačilo však kdekoľvek v Topoľčanoch zastaviť a ona k vám prišla, niekedy už aj so zdvihnutým svetríkom. Ak ste to šťastie nemali, stačilo jej dať 4 cigarety do páru, poprípade 3€ a ona vám ukázala cecky, a ak ste sa na Ružu pekne usmiali, tak Vám ukázala aj Pičku. Stredoškolákom ich ukazovala zadarmo a vysokoškoláci si za 20 Centov mohli dokonca aj siahnúť na Ružine cecky.

SlužbyUpraviť

Ružena Topoľčianska poskytovala tieto erotické porno služby:

  • Ukazovanie ceckov
  • Ukazovanie pičky
  • Ukazovanie Školákom ceckov a pičky
  • Orálne uspokojenie
  • Prijímanie semena na tvár
  • Zavlažovanie ciest, chodníkov a iné, podľa želania
  • Veľká flexibilita a nadržanosť

Ruža a ekonomikaUpraviť

Ruža mala vyvinuté ekonomické myslenie a dodržiavala zásadu "Meníme menu, nie cenu". Pred rokom 2009 brala priemerne 3 Sk, neskôr už brala 3 € za ukázanie cecíkov. Jožko ju raz chcel Ojebať, keď jej dával 50 centov a povedal jej "Tu máš 50 Centov." Ale Ruža sa nedala a tak zarobila ešte 1€ a 4 cigarety. Nerada brala medenáky, ale zistila, že keď ich nazbiera veľa (Nečíslo) a odnesie ich do banky, dajú jej zlaté. Raz chcela 1€ na fazuľovú polievku, ktorú vraj dávali U Masára. Jožko ju podozrieval, že chce poldeci, ale nakoniec jej tých 50 centov dal. Ona šla do krčmy, pritom za 50 centov si polievku nekúpite. Iba ak poldeci.

Ruža vo Veľkom ZálužíUpraviť

Ruža bola umiestnená v Dojebávacom Psychiatrickom Zariadení (DPZ) Veľké Zálužie. Pracujú tam komunisti, ktorí dojebú aj to, čo sa dojebať nedá. Lenže Ružu sa už viac dojebať nepodarilo, čo je veľký neúspech židoboľševického proletariátu a najmä kvôli tomu v Severnom Maďarsku padla komunistická vada Slovenskej Republiky. Keby vo Veľkom Záluží robil Robert Fico, pokojne by Ružu dojebal ešte viac. Komunista je kríženec Komára a Muchy - čo nevycicia to poserie

Ruža a kultúraUpraviť

Prítomnosť celebrity Ružinho formátu mala na obyvateľstvo blahodárny kultúrny vplyv. Okrem toho, že poskytovala školákom sexuálnu výchovu, pôsobila ako speváčka, tanečnica a humoristka. Jej najznámejší singel Cecky, Cecky, Cecky, na ktorom hosťovala aj známa Topoľčianska Kapela Cecky Boys, si našiel fanúšikov po celom Slovensku a možno aj ďalej. Tancovala najmä na autobusovej a železničnej stanici za 3 Sk (neskôr za 3€ - Konverzný kurz podľa Ruže). Čo sa týka humoristických scénok, tie sú asi najplodnejšou časťou jej tvorby a neustále nakrúcala nové a nové humoristické scénky a nestíhala podpisovať kontrakty. Ani Ander z Košíc sa na Ružu nechytal. To sa však zmenilo, keď náhle, nečakane a bez stopy skonala.

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová


MediaWiki spam blocked by CleanTalk.