Otvoriť hlavné menu

Necyklopedia β

Rosamunde Pičerová

Rosamunde Pičerová je choroba, ktorá je nákazlivá výlučne pre ženy.

Obsah

HistóriaUpraviť

Táto choroba sa začala šíriť v roku 1924 vo Veľkej Británii. Choroba je dodnes úspešne rozširovaná v Nemecku, kde sa o nej točia filmy.

RozšírenieUpraviť

Ružové zákutia kníhkupectiev, knihovníčky žien vo veku 20–99 rokov, televízna obrazovka, televízia Doma, jednu dobu tiež obrazovka STV v stredu okolo ôsmej (ni je prvočíslo a, ale iba číslo) hodiny večernej. Choroba Rosamunde Pičerová sa objavila tiež v niekoľkých časopisoch, spoločenských rebríčkoch, ideáloch a erotických predstavách naivných ženských.

Príznaky chorobyUpraviť

Pozeranie do blba, spálený obed či rovno polovica kuchyne, apatia. Nie je výnimkou lámavosť vlasov a nechtov (hlavne tých umelých).

FilmyUpraviť

Filmov o Rosamunde Pičerovej je nespočetné (nečíslo) množstvo, ale každý má takmer rovnaký dej. V príbehoch vystupuje vždy nejaká žena, ktorá ide autom (Mercedes cabrio, ale aj BMV), a zrazu jej dojde benzín, dostane defekt (t.j. druh penetrácie), prípadne sa jej stane nejaká iná nehoda. Samozrejme, ak je to aj cesta III. triedy, hneď ide naokolo mladý, fešný chlap, ktorý dotyčnej žene hneď pomôže, a oni sa do seba zamilujú.

Často sa v týchto filmoch vyskytuje ešte aj nejaký starý človek, ktorý zvyčajne v priebehu filmu dostane infarkt a pod., na ktorý samozrejme zomrie. Príbehy sa často točia okolo dedičstva.

Z toho vyplýva, že tieto filmy aj knihy stoja za jedno veľké hovno.


Poučenie: „Ženy, dávajte si veľký pozor na miesta, ktoré sú uvedené vyššie. Muži sa žiadneho nebezpečenstva nákazy nemusia obávať.


  Choroby  
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNevinofobiaParanojaPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza  Filmy Slovenskočeského štátneho filmu
AvatarBambuľkine dobrodružstváBurizon BreakDěfka na koštětiDünyayı Kurtaran AdamHarry PotterKarosa RiderMečiarnátor 3: Vzbura JureňuRatata: MamnekonecnonabojovMatrixMrázikOdviate vetramiOrdinácia v krvavom záhonePán prsteňovPán zemiakovRosamunde PičerováSlovácko sa nesúdiStart RekHviezdne vojnyStar GateStare gateTisícročný MaďarTitanicUžovka 11Vesmírna HlodyseaWaywatch
Súvisiace témy: Science fictionJ. R. R. Lakatoš