Otvoriť hlavné menu

Necyklopedia β

Radoslav Procházka

Radoslav Procházka (* 31. marec 1972 , niekde nad Yale University) po voľbách známy ako aj Zradoslav Špacírka je mladý, iba 44 ročný slovenský kresťanskopokrokový politik, učenec, posledný renesančný človek, aristokrat,. Bol jedným z najhorúcejších kandidátov na post prezidenta tohto štátu, keďže podľa prieskumov mal vyhrať s prehľadom už prvé kolo prezidentských volieb v roku 2014. Za jeho najväčšie prednosti ľudia v prieskumoch uvádzajú jeho mladícky výzor (je len o dva roky starší ako Bear Grylls).

Radoslav Procházka
Radoslav Procházka
Politik začiatočník

politik, vysokoškolský učiteľ, posledný renesančný človek
Narodenie 31. marec 1972
Slopvensko

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

"S DPH alebo bez DPH, to je otázka."

- Radoslav Procházka - naivne trnavskému provokatérovi Igorkovi

"Strana Sieť sa na rokovaniach so Smerom-SD o zostavení vlády nezúčastní.. Nemáme dôvod na rokovanie so Smerom-SD."

- Radoslav Procházka - pred účasťou na rokovaniach o zostavení vlády so Smerom-SD

Obsah

Plastické operácieUpraviť

V súvislosti s voľbami prezidenta, ktoré sa konali v roku 2014, podstúpil Radoslav niekoľko zákrokov, ktoré ho omladili (vyzerá mladšie ako v tom čase 22-ročný Alexander Veľký na jedinej zachovanej fotke z gay baru Masodomia). Medzi zákroky patrí laserová operácia zraku (a následné zlomenie okuliarov, obdoba piešťanského barlolámača), korekcia očných viečok, odsatie podkožného tuku na fotogenických partiách. Po zákrokoch absolvoval fotenie pre Muscle & Fitness, ktoré mu vynieslo jeho dnešnú popularitu. Fotky použil aj na predvolebné bilbordy (v Česku by to boli „blijbordy“), konkrétne fotku tesne pred vpustením do arény. Radoslav Prochádzka si pravidelne dáva skracovať nos. Tento úkon absolvuje niekoľko krát týždenne, aby tak zachoval svoj mladícky výzor.

Politická kariéraUpraviť

Bol členom hnutia KDH, v ktorom stabilne zamietali všetky jeho návrhy. Pre nedostatok pochopenia sa rozhodol založiť platformičku Alf (Oreo), ktorá má zo Slovenska v horizonte poldruha roka spraviť Švajčiarsko východnej Európy. Za najlepšiu východiskovú pozíciu pre presadenie doktríny Alfa považuje funkciu majordóma Grasalkovičovho paláca (major dom casa del presidente gebuglio). Podľa Ústavy SR je táto osoba prvým ústavným činiteľom Slovenska. Radoslav sa domnieva, že z pozície tejto funkcie bude môcť osloviť pospolitého ľuda, na ktorého, keďže pôsobí na Trnavskej univerzite, nemá v súčasnosti čas.

Po neúspechu v prezidentských voľbách sa odčlenil od kr. demokratov (ká-dé-há) a založil si vlastnú politickú stranu - Pletivo Pavúčinu Sieť Pavúčinu lží NZSDKÚ (náhrada za SDKÚ). Jeho strana sa korunovala za perfektnú alternatívu voči Smeru, a už na druhý deň po založení sa dostala na druhé miesto v prieskumoch verejnej mienky, tesne za SMER. Proroctvá tvrdili, že po parlamentných voľbách v roku 2016 bude práve Pletivo Sieť najvýznamnejšou stranou v parlamente a nebude sa bez neho dať zostaviť koalícia. V konečnom dôsledku sa proroctvá nemýlili, Sieť zložila koalíciu spolu so Smerom. Radoslav Prochádzka je stále len začiatočníkom v politike, nevie sa usmievať tak, aby nevyzeral falošne a ešte stále neovláda zavádzanie a klamanie, z toho dôvodu šiel do koalície s Robkom Ficom. Súčasťou dohody medzi ich stranami je aj pomoc zo strany Smeru. Poslanci Smeru Prochádzkovi prisľúbili, že ho naučia klamať tak, aby sa na to hneď na druhý deň neprišlo.

SúkromieUpraviť

Jeho manželka sa údajne volá Katarína a je, rovnako ako Radoslav Prochádzka, údajne, právnička. Majú spolu údajne 2 deti a údajne žijú v Šamoríne. Údajne je veľmi zlý milenec. Za mladých čias, keď sa ho frajerka pri sexe opýtala "Dal si si gumu?", on sebavedome odpovedal - Áno, dal. O pol hodinu svoju predchádzajúcu odpoveď dementoval a odišiel zadným vchodom, aby sa vyhol novinárom.

HesloUpraviť