Prezident je povolanie, ktoré vymyslel Chuck Norris na to aby mohol riadiť svet v krajinách, ktoré si zmysleli, že budú republikami. Prezidenti sú teda jeho zamestnaci.

CharakteristikyUpraviť

Podľa spôsobu voleniaUpraviť

Systém ako dáva Chuck prácu týmto svojim ľuďom je rôzny:

 • V niektorých republikách má dostatok roduverných a spoľahlivých zamestancov, politikov. Tam je prezident dosadzovaný v parlamentoch.
 • Niektoré národy majú veľa charakterových vlastností, ktoré sa Chuckovi pozdávajú, povedzme si pravdu: majú veľa chockových génov v DNA. Tieto národy dosadzujú prezidentov cez krycí manéver, ktorý sa v politickej hantýrke nazýva „Priame prezidentské voľby“.

Systém je premakaný ešte v tom, že v prípade nie celkom dôveryhodného prezidenta, Chuck dosadí do parlamentu svojich politických poslancov, ktorí mu znížia právomoci natoľko, že vytvoria z neho závislú figúrku.

Podľa postavenia prezidentaUpraviť

V zásade sa dajú rozlíšiť dve základné pozície prezidenta:

 • V niektorých krajinách má prezident imidž silného vodcu. Systém, ktorý takto Chuck riadi sa nazýva prezidentský systém. Cez tieto krajiny drží Chuck Norris v šachu celý svet. Jeho zamestnanec v USA ovláda Západnú pologuľu, zamestnanci na východe, hlavne v Rusku, zase východnú časť Zeme. Spoločne cez NASA a Hviezdne Mestečko v Rusku má zase Chuck pod kontrolou Vesmír. Na účinné pozorovanie diania vo vesmíre používa Hablov ďalekohľad (pozerá cezeň smerom do vesmmíru), na pozorovanie zeme používa tento ďalekohľad z opačnej strany. Známe sú jeho tézy, ktoré vydal v knihe Sexuálna aktivita v skautských táboroch. Poznatky a išpiráciu na jej napísanie získal vlastne pri kontrolách Hablovým ďalekohľadom u svojich poddaných.
 • V iných krajinách má Chuck svoje vojsko v parlamente. Tento systém sa nazýva parlamentná demokracia. Prezident je iba figúrka, ktorá míňa dane obyvateľov.

Niektorí známi prezidentiUpraviť

 
Nebezpečná šelma Hnusný Mubarák
 • Zuzka Čaptavá - prezidentka hlavy štátu Slovenskej republiky .
 • Emmanuel Macron - francúzsky prezident.
 • Hnusný Mubarák, alebo aj Hnusný muBarrack - bývalý egyptský prezident. V januári 2011 vypukli proti jeho režimu rozsiahle protesty a od augusta 2011 s ním prebieha súdny proces. Je to nebezpečná šelma a preto býval počas pojednávaní v klietke. V súčasnosti sa nachádza v zoologickej záhrade.
 • Muammar Kaddáfí - nebol to prezident, ale iba vládca Líbye. Aj proti nemu vypukli protesty, ale dopadol horšie ako Mubarák - zabili ho. Jeho syn Sajfa žije na Slovensku, vysielal vo Fun Radiu, no na konci roku 2011 ho zatkli.
 • Barrack Obama - prvý čierny americký prezident (alebo prezidentka, nikto vlastne naisto nevie, čo to tá Obama vlastne je).
 • George da Bl. Buš - tento bol ešte pred Obamom.
 • Václav Klaus - český prezident, ktorý má rád perá.
 • Václav Lahev, zvaný aj Veškrna, prvý prezident, ktorý bol svätorečený


  Politici
  Politické systémy  
PolitikMonotikaPolitikaŠtátPrezidentNáboženstvoPápežAtentátDementkraciaFeminizmusKonštruktívna monarchiaKorupciaAl SrajdaMossadCIANATO
  Významní svetoví politici  
Adolf HitlerStalinLeninJurko KríčekBill ClintonBabrák ObamaFidel CastroKormidelníkJFKMussoliniŠalvio BezlysiniGenerál MugabeNapoleon BonaparteSaddám HusajnUsama bin LádinVáclav KlausVáclav HavelFidel Castro


  Remeslá

AutobusárCelebritaDoktorGeológHajzelHasičHerecInfluencerKamionistaKuriérManažérNovinárPolicajtPolitikPosranecPrezidentProfesorProstitútkaPápežPodnikatelRedaktorRevízorSpevákSpisovateľStarostaŠoférVedecVekslákVojakZlatokopkaZolotechnik

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.