Necyk.png
POZOR!
Ikona-pozor.jpg
Dávajte si pozor!


"Čata, pozor! Naučím vás cvik pozor! Pohov!"

- čatár abstinent Ždiebik

Pozor je obrovský fenomén, ktorý je všeobecne odporúčaný. Zároveň je to aj niečo, čo sa dá prikázať a spôsobuje stuhnutie všeličoho vrátane ľuda.

Pozor je niečo, čo sa od vás očakáva, že ho budete dávať, či čo... vlastne nadávate ho niekomu, ale sebe a nikto vám nedáva najavo, že ste sebec... ba naopak, údajne aj Chuck trestá každého, kto si na neho nedal pozor.

Pozor je aj to, po spomenutí čoho ukážeme toho povestného fuckera. Teda aspoň niektorí z nás. Hlavne tí, ktorým ho poradia rodičia. Pozor je asi aj niečo dobré. Možno je to chutné. Pozor je objektom štedrosti. Pozor je to, čo je to čo chceme stále dávať, a chceme aby si ho vo veľkých dávkach dávali tí, na ktorým nám záleží. Nie je to náhodou dáka droga? Hm... potom prečo niekomu povedia, že je taký tlstý preto, lebo si nedal pozor.

Pozor je možno sladký, alebo niečim strašne lákavý. Možno aj poskytuje rozkoš. Ktovie? Niekedy z toho, že si niekto nedával pozor býva o ľuda menej, inokedy o ľuda viac. Vlastne veľa z nás chodí po Zemeguli len preto, lebo si niekto nedal pozor. A aj cintoríny sú plné tých, ktorí si pozor nedali. Tých čo si nedali pozor sú aj plné väzenia, ale aj nemocnice. Pozor je vážna vec!

Pozor musí byť veľmi dôležitý. Napríklad, keď jeden vojak či iné uniformované čudo zreve na iné hoci aj ozbrojené uniformované čudo, tiež vojaka, že „Pozor!“ neskončí to nijakým popapuli, ale oslovený stuhne a neprítomne hľadí pred seba až kým nezačuje, že „Pohov!“. Ani potom nedá po papuli, ale iba sa uvoľní a očividne odovzdane čaká na ďalšie „Končiť! Pozor!“. Vlastne takto môže revať jeden vojak aj na sto ďalších vojakov... a tých sto počúva toho jedného. Darmo majú zbrane, guľky im aj tak nelietajú. Oni vlastne stuhnú, niekedy toporným strnulým krokom dupajú v pozore.

Pozor je asi nejaká úžasná vec. Je to vynález, ktorý treba uctievať, lebo ho každý musí mať. Pozor je niečo, čo je úzky profil a možno je aj veľký, lebo niekto sa má na ňom. Považuje to za dôležité. Pozor je možno niečo, čo nám pomôže prekonať nebezpečenstvo, ba možno aj ktorúkoľvek možno aj nebezpečnú udalosť, ba možno aj koniec sveta.

Seriózne jazykovedné diela NECYKLOPÉDIE Tongue-split.jpg

AngličtinaBiboslovenčinaBrutusCikulaDrivoFrasFršnásťHaluzHehHroznýJazykJebaťKadiťKokotštinaLatinčinaMalé tudleMam v pičiMenoNadávkaOdkundesPapľuhPejoratívumPičovinaPozeraj ako čítašPozorPočuj ako píšešSarkazmusSlovenčinaSlovesné podstatné menoSlovník dezolátneho pravopisu a reči dezolátnejSlovoSlušnosťSomarinaSpodnojazyčtinaSprdSráčSraľoVeckaVtipnoVulgarizmusVýhonokVýmazVypchávkové slovo

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.