Posranec

(Presmerované z Poslanec)
Done.png


"Musím odísť, je tu priveľa humoristov na meter štvorcový, veľká konkurencia. "

- Stano Radič
SVK Necy.jpg Posranec
Ficobillboard.jpg
Hlasy posrancom nadháňajú ich lídri.

Posranec (porovnávaný s poslancom) je jedna stopäťdesiatina z množiny nadľudov sediacich v budove, s názvom Národná zrada SR a tvoriacich kolektívny orgán rovnakého mena. Posranci sú teda zástupcami pospolitého ľudu, ktorého sú súčasťou. Preto zastupujú záujmy svojho ľudu, zhodou okolností však prevažne svoje vlastné záujmy a občas aj záujmy svojej politickej srandy, rodiny a tí najväčší idealisti aj záujmy svojich priateľov. Priateľmi občas nazývajú tých, ktorí ich držia za gule.


Činnosť posrancovUpraviť

"Kúpim vilu poslanca za cenu uvedenú v majetkovom priznaní"

- Zn: Platím v hotovosti

To, čo posranci robia, nazývame mandát. Nevie sa presne o čo ide, pozorovatelia Necyklopédie v parlamente však usudzujú, že mandát je stláčanie tlačidiel na hlasovacom zariadení.

Posranci svoj mandát vykonávajú osobne podľa:

  • svojho svedomia a presvedčenia, čo je mimoriadne náročné, pretože nič takéto nemajú,
  • lobistických záväzkov, príkazmi svojich straníckych šéfov, čiže ich mecenášov, čo je menej náročné, pretože záväzky a príkazy majú.

Popri výkone mandátu posrancom nikto nezakazuje aj pracovať. Teoreticky má posranec možnosť predkladať návrhy zákonov, pozmeňovacie návrhy, vymýšľať rôzne výbory, interpolovať (toto je termín z geometrie) ap. Táto možnosť sa však nevyužíva hojne využíva, hoci existuje podozrenie, že tie návrhy v skutočnosti vytvára nejaká gorila a nie posranec samotný. Existujú však aj posranci tak zásadoví, že v parlamente ešte nikdy nič neurobili.

Národná zrada Slovenskej republiky takéto otváracie/ zatváracie hodiny:

v pondelok od 10.00 do 10.05,
v utorok a stredu pre istotu vôbec,
vo štvrtok od 11.34 do 11. 54
v piatok vôbec, veď kto už by v piatok chodil do roboty

Z uvedeného vyplýva, že práca posrancov v NZr SR je jedna z mála, ktorá trvá temer nepretržite. Je to parádna fuška, ktorá sa nedá ani zaplatiť. Práca posranca je teda veľmi náročná na vedomosti, výkon a psychický stav. Pri niektorých poslancoch to aj vidno.

Dopady mandátu na zdravieUpraviť

"Poslanec hlasuje podľa svojho vedomia a svedomia. Aj zlé svedomie, je svedomie."

- anonymný poslanec

Mandát predstavuje významný stresový faktor schopný vyvolať viaceré choroby. Najtypickejšou z nich je komplex nadradenosti - posranci sa ksichtia ako nadľudovia. Ide o patologické zlyhanie úsudku. Postihnutí si neuvedomujú konzekvencie, ktorým budú čeliť, ak ich ksichtenie postrehne Chuck Norris alebo sprostý ľud.

Zaujímavou poruchou je tzv. imunita, spôsobujúca, že posranci sa môžu stýkať s najväčšími kurvami bez toho, aby sa kurvám čokoľvek stalo. Liečba je možná len podaním dávky H.I.V. V poslednej dobe sa ukázali prvé pozitívne výsledky liečby a imunita posrancom trochu klesla, žiaľ len voči tej najľahšej forme ochorenia.

Ďalšími možnými symptómamistrata zmyslu pre realitu, pocity zmätenosti, chorobná agresivita, predčasná ejakulácia a ďalšie.

Z uvedených dôvodov je funkcia posranca je nezlučiteľná s výkonom funkcie sudcu, prokurátora, verejného ochrancu práv, príslušníka ozbrojených síl, príslušníka ozbrojeného zboru, posranca Európskeho parlamentu a najmä so zdravým rozumom. Je to jasné každému, kto je schopný porozumieť slovnému spojeniu „je nezlučiteľná“. Napríklad taký Nikto ho absolútne nechápe.

A na záver ...Upraviť

Vodič uviazol v zápche na hlavnom ťahu do Bratislavy. Kolóna stojí, nehýbe sa, keď mu zrazu niekto zaklope na okno auta. Vodič okno stiahne a pýta sa o čo ide. Muž, ktorý klopal vraví:
-"Banda teroristov uniesla z budovy parlamentu všetkých našich poslancov a teraz pýtajú stotisíc Euri, lebo ich vraj polejú benzínom a podpália. A tak teraz chodíme od auta k autu a robíme zbierku."
-"A koľko ľudia priemerne dávajú?"
-"Priemerne? Približne tak medzi troma a štyrma litrami benzínu."[1]

ZdrojeUpraviť


Oficiálna politika Slovenska  
  Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
 
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!


  Remeslá

AutobusárCelebritaDoktorGeológHajzelHasičHerecInfluencerKamionistaKuriérManažérNovinárPolicajtPolitikPosranecPrezidentProfesorProstitútkaPápežPodnikatelRedaktorRevízorSpevákSpisovateľStarostaŠoférVedecVekslákVojakZlatokopkaZolotechnik

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.