Panic
AphroditePan.jpg
Ako vidíme, Pan sa napriek nevábnemu vzhľadu snažil neostať panicom.
Male Icon svg.png

Panic - dospelý jedinec mužského pohlavia, ktorý ešte nemal sex, pretože:

  • má panický strach zo žien (mužov),
  • ženy (muži) majú panický strach z neho
  • môže byť manžel panny (či?)
  • z iných príčin (nízky vek, choroba, eunušstvo, nadmerná veľkosť vtáka[1]...).

Zatiaľ, čo u žien sa, aspoň teoreticky, prikladá panenstvu určitá hodnota, u mužov takáto sprostosť nikoho nenapadla, s výnimkou pár blbcov v USA a cirkvi svätej. Preto aj slovo panna omnoho populárnejšie ako slovo panic. Uloviť pannu sa pokladá za určitý úspech, uloviť panica sa považuje za fail.

Boh PanUpraviť

Termín panický strach nie je odvodený od slova panenstvo, ale od gréckeho boha Pana (nie s dlhým „á“), čiže súčasti kolektívneho Boha zvaného milión pohanských bohov. Tento boh vyzeral tak zle, že aj vlastná matka pred ním ušla. Ženy pred ním ten panický strach mali, napriek tomu však Pan panicom nebol, pretože vedel rýchlo behať a poznal aj blahodarné účinky alkoholu na ženskú morálku.

Príčiny strachu zo žienUpraviť

Najčastejšou príčinou je náboženstvo alebo skreslené predstavy o ženách. Existujú jedinci, ktorí nevedia, že báť sa treba manželstva, nie žien ako takých, a už vôbec nie sexu s nimi!

Panictvo v kresťanstveUpraviť

Pokiaľ sa chcete stať súčasťou kolektívnej 144 000 člennej Kristovej manželky, musíte byť panencom, teda panicom. Treba však povedať, že na to musíte byť ešte aj jehovistom. Navyše, nie je celkom isté, čo bude Ježid s tými panencami vystrájať, povedal k tomu len toto:

"Lebo sú panenci, ktorí sa tak narodili z materinského života, a sú panenci, ktorých ľudia učinili panencami, a zase sú panenci, ktorí sa sami pre nebeské kráľovstvo učinili panencami. Kto môže pochopiť, nech pochopí!"

- Ježid - Mat 19:12

Nepochopili sme, prekladateľ Biblie však vymyslel pre túto kapitolu nadpis "Eunúchovia čiže panenci", takže byť Kristovou nevestou možno nebude celkom ľahké a vyžiada si podstúpiť bolestivý zákrok zvaný fidelizácia.

Ani slová Zjavenia nie sú príliš povzbudivé:

"A nikto sa nemohol naučiť pieseň iba tých sto štyridsaťštyri tisíc, ktorí sú kúpení zo zeme. To sú tí, ktorí sa nepoškvrnili so ženami, lebo sú panenci. To sú tí, ktorí nasledujú Baránka, kamkoľvek ide; toto sú kúpení z ľudí, prvotinou Bohu a Baránkovi..."

- zhulený inšpirovaný Ján majúci Zjavenie - Zj 14:3-4

Čo to, preboha, znamená "byť kúpenou[2] prvotinou Bohu a Baránkovi"? Radšej si to nedomýšľajme, zrejme pôjde o nejaký extravagantný sex, a poškvrňme sa radšej so ženami, aby sme sa tomu vyhli.

Poznámky:Upraviť

  1. Jan Neruda:Kam s ním
  2. Novšie preklady píšu "vykúpenou", ale to zas príliš nesedí s tou "prvotinou".

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.